Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

U nas bieganie przezywa prawdziwy boom takze w sezonie to czesto dwa razy w miesiacu jest cos w promieniu do 10km u nas. Np 14 jest bieg papiezaka a 7 tydzien wczesniej jest cross szalonego kurpsia na 5 lub 10km. W dodatku te biegi sa za free :kaz: Potem jest bieg kolejarza, zabiegaj borki, polmaraton kurpiowski,cross na ostrej łące, lovelas run, lesny bieg. No kur.wa non stop cos jest. No i obecnosc obowiazkowa musi byc bo to wszystko znajome mordy wiec ognisko kielbasa szarlotka included.Fajnie , tak swojsko :)

No bedzie fajny trening biegu sprinterskiego w 3 zakresie ten na 3km :D

Odnośnik do komentarza

Wpadło dziś 30 km w końcu, czas 2:36, więc prawie się zmieściłem w założeniu, żeby nie przekraczać 2:30 na treningu. Nogi trochę bolą, ale nie ma dramatu, myślałem, że gorzej będzie. Wiem teraz, że muszę trzymać na maratonie tempo ok. 5:10, bo wtedy mi nogi najlepiej pracują i prawa się nie napina jakoś ch.ujowo. Pierwszy raz biegałem z plecakiem małym, bo wziałem 2 żele i butelkę picia. W sumie, jakoś nie wadził, a to taki zwykły Quechua z półmaratonu. 3 tygodnie do maratonu, może jeszcze za tydzień zrobię 20 km a tak to już nie będę się wychylał poza 15 km.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ładnie krupek

BTW plecaka to rekomendujecie jakąś saszetke na telefon? Nie chce na ramię bo za mało komfortowe, a coś takiego by mieć koło talii i nie skakało. Jakiś elastyczny materiał? 

 

E

https://www.decathlon.pl/saszetka-na-smartfon-id_8297581.html?rec=recommendations_category_1

Coś takiego sprawdzę 

Edytowane przez Grzegorzo
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Grzegorzo napisał:

Ładnie krupek

BTW plecaka to rekomendujecie jakąś saszetke na telefon? Nie chce na ramię bo za mało komfortowe, a coś takiego by mieć koło talii i nie skakało. Jakiś elastyczny materiał? 

 

E

https://www.decathlon.pl/saszetka-na-smartfon-id_8297581.html?rec=recommendations_category_1

Coś takiego sprawdzę 

Jak jeszcze nie kupiłeś ustrojstwa na rękę to polecam zainwestować w takie gatki: https://www.decathlon.pl/spodenki-trail-mskie-id_8503016.html

Masz dwie duże kieszenie, z tyłu zamykaną na zamek - spokojnie zmieścisz w niej telefon, plus dwie mniejsze na klucze, chusteczki, coś do jedzenia. Używam modelu z zeszłego roku i kupiłem sobie nawet drugie, na zapas, jak obecne zużyje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi się ostatnio Saucony wizualnoe spodobały, aczkolwiek na nogach nigdy nie miałem. Będą brane pod uwagę jako następne, bo duże rozmiary mają.

 

U mnie dziś wpadło 20 km, ostatni dłuższy trening, maraton za 2 tygodnie. W najbliższym tygodniu jeszcze standardowo szybsze 10 km, 15 km rozbiegania i trening podbiegowy, tydzień startowy już jakiś na luzie rozruch i jedzieeemy.

Odnośnik do komentarza

Polarek spoko, ale przymierzam się już do zakupu czegoś do pływania i pod triathlon, z bluetooth do szybkiego zrzucania danych na telefon, no i żeby wszystkie dane biegu były na jednym ekranie, bo np mój Polar nie pokazuje całościowego czasu na ekranie z tempem i dystansem, trzeba przełączać. W grę wchodzi 735xt lub 935. Ten drugi jest znacznie droższy i generalnie raczej nie wykorzystam jego możliwości, czytaj funkcji do Golfa. Ma dodatkowo Wifi i nowszy moduł odczytu tętna z reki. No, ale z drugiej strony, ten 735 to już 3-letni model, choć wizualnie dla mnie ładniejszy.

Odnośnik do komentarza

935 to trochę taki fenix w plastikowym opakowaniu, więc jak masz nie korzystać z tych licznych funkcji to rzeczywiście nie warto dopłacać. Różnica w cenie też nie małą bo lekko około 6 stówek. A jak masz zamiar wchodzić w triathlon to na pewno będzie na co wydać tę różnice. Mimo, że ma ulepszoną funkcję pomiaru tętna z nadgarstka to i tak recenzenci zalecają pomiar z klatki jeśli kurczowo mamy zamiar trzymać się stref.

 

tym, że 735xt  to 3 letni model to się nie przejmuj. Mój 920xt to model 5-letni, a nie było problemu z wymianą jak oddałem na gwarancję. I jeszcze długo takiego problemu nie będzie, a jakby był to podejrzewam, że dali by po prostu nowszy model. 

Edytowane przez D.B. Cooper
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, krupek napisał:

Komentarze jak zwykle przyjeybane, ale nie widze jakies dramy w samym artykule, laska proponuje konretne rozwiazania, zamiast won do lasu.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...