Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.03.2019 o 12:19, Pryxfus napisał:

Jak jeszcze nie kupiłeś ustrojstwa na rękę to polecam zainwestować w takie gatki: https://www.decathlon.pl/spodenki-trail-mskie-id_8503016.html

Masz dwie duże kieszenie, z tyłu zamykaną na zamek - spokojnie zmieścisz w niej telefon, plus dwie mniejsze na klucze, chusteczki, coś do jedzenia. Używam modelu z zeszłego roku i kupiłem sobie nawet drugie, na zapas, jak obecne zużyje.

6 calowy telefon tam wejdzie i nie będzie przeszkadzał/dyndał?

 

Słuchawki używacie bezprzewodowe do biegania czy kabel?

Odnośnik do komentarza

A dzięki za info, ale ja rat raczej nie potrzebuję. Moje wahania między modelami były spowodowane tym, że po prostu jak już kupuję jakiś droższy sprzęt to wolę zapłacić więcej, ale mieć spokój na dłużej i żeby nic mi nie brakowało. Jeszcze myślę, do maratonu styknie mi Polar, więc nie śpieszy mi się. Pójdę do sklepu i sobie przymierzę obydwa, bo to też ważne jak leży i jak się czyta ekran.

 

A propos maratonu, patrzcie jaki fajny pakiet startowy:

 

56352690_638358599922376_622046723434348

Odnośnik do komentarza
On 4/1/2019 at 12:15 PM, krupek said:

Czy jest jakiś okres w ciągu roku, kiedy Garmin obniża ceny, albo robi jakieś promocje?

Amazon i wyprzedaż (na pewno black friday ale na wielkanoc tez ponoc cos bedzie. od pon bodajze maja -20% na rzeczy z uszkodzenymi opakowaniami m.in sprawdz)

On 4/4/2019 at 12:11 PM, bartiz said:

6 calowy telefon tam wejdzie i nie będzie przeszkadzał/dyndał?

 

Słuchawki używacie bezprzewodowe do biegania czy kabel?

Kupiłem te za 59. 5.8 cala się mieści. Słuchawki BT

 

On 4/4/2019 at 10:22 PM, krupek said:

A dzięki za info, ale ja rat raczej nie potrzebuję. Moje wahania między modelami były spowodowane tym, że po prostu jak już kupuję jakiś droższy sprzęt to wolę zapłacić więcej, ale mieć spokój na dłużej i żeby nic mi nie brakowało. Jeszcze myślę, do maratonu styknie mi Polar, więc nie śpieszy mi się. Pójdę do sklepu i sobie przymierzę obydwa, bo to też ważne jak leży i jak się czyta ekran.

 

A propos maratonu, patrzcie jaki fajny pakiet startowy:

 

56352690_638358599922376_622046723434348

Jeny ile śmieci dali, przeciez te rzeczy do biegania nie mają się nijak

Półmaraton poz za 130 i 4f koszulka itd.  Musze spytac z pracy czy z funduszu sportowego mi sypną kasą to może i korona wskoczy w tym roku

Odnośnik do komentarza

Śmieci? Czy ja wiem, śmieci to w Gdyni dali, ulotki jakieś. A tutaj czapka, skierpy i koszulka będzie noszona, torba używana, żeliki się przetestuje, magnesik cyk na lodówkę i będzie szpan. No tylko te okulary pewnie do niczego.

 

Dzięki za info z Amazonem, nie myślałem o tym w ogóle. Sprawdzę przed świętami.

Odnośnik do komentarza

Co ja czytam 130zl za polmaraton i koszuleczke 4f xD 

 

To niezle sie tam cenia w tych duzych miastach. Za tyle to chyba juz najkrotszy dystans runmageddonu sie zaczyna z zaje,bista koszulka , bandanami, znizkami na biegi, darmowymi leszkami free , izotonikami, redbulami i placem zabaw na trasie :D Nie dalbym wiecej jak 50zl za polmaraton. Maraton jeszcze rozumiem bo jednak nie ma ich w co drugim miescie wiec nie ma wyboru

Odnośnik do komentarza

Dokladnie. Na start masz 70 zł czy coś. 

Jeny wypominać izotoniki xddd toć nawet nie wymieniam tej torby spożywczej, daj spokój. 

 

@krupekale koszulka jakaś bawełna, czapka do biegania się nie nadaje, nie wspominając o okularach. Żel i reszta to nawet nie gadajmy.

Liczą się jakieś bandany, nerki do biegania czy czapki itd. Ma sens, chociaż wiekszosc biegajacych i tak inwestuje w lepszy sprzet

Odnośnik do komentarza
On 4/9/2019 at 12:01 PM, krupek said:

Trzymamy :lapka:

 

A to do korony nie było jeszcze jakiegoś półmaratonu na przełomie marca i kwietnia? Jak patrzyłem na terminarz to do czerwca dosć napięty harmonogram.

Była Warszawa i Gdynia(ten zaliczyłem)

Jeszcze jeden ale w tej samej grupie do Gdynia, więc nie zaliczyło by mi za bardzo do tego rozbicia 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...