Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ci ściemniał w dodatku już jest luźny to na pewno ci odpadnie. Kiedyś założyłem nowe halóweczki na piłkę, były trochę za małe, wziąłem bo w promocji ostatni rozmiar. Mówię, rozejdą się. Nie rozeszły się:frog:

Na drugi dzień dwa paluchy czarne i odpadły po jakimś czasie oba. Tzn paznokcie, palce zostały na miejscu.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, MichAelis napisał:

Ale czemu nie pojdziecie do  alergologa?

Z alergologami mam doświadczenie jak z endokrynologami, bo choruję też na niedoczynność tarczycy. A spróbuje pan tak, może tak, potem tak. I zazwyczaj były to wizyty w klinikach, u dobrze ocenianych lekarzy. Niech się walą na cyce, popróbować sobie mogę sam.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, kanabis napisał:

Za wygranie polmaratonu kurpiowskiego jest 1200zl. 

W Biegu Papiernika zawsze 1500 zł za 1. miejsce, nagrody pieniężne aż do 6. miejsca, gdzie wynosi 500 zł. Osobno kategoria kobiet i mężczyzn, oczywiście. No, ale startują zazwyczaj marokańczycy, kenijczycy, więc elo. W tym roku X edycja, co roku udział jest za darmo, zawsze coś w pakiecie, choć z roku na rok coraz biedniej. Pamiętam pierwszą edycję w 2010 roku, wtedy bieganie dla mnie było chore. Startowało chyba 200 osób, teraz wystartuje ponad 3k. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MichAelis napisał:

Tez zamowilem. Moje 33 maja 650km to te nowe poleza i poczekaja. Widze ze sporo nowosci w 35

Już od modelu 34 uchodzą za szybkie treningówki. W 35 jest już jedna poduszka amortyzująca od pięty do śródstopia. No i za każdym razem są bardziej odchudzone. 

 

Już w czwartych pegasusach latam, a chętnie spróbowałbym czegoś z innych marek. Trochę boję się utopić kasy jakby mi inne nie podeszły. Z drugiej strony ryzyko jest nie duże, bo i tak brałbym jakieś topowe modele.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, to już jest taka dojrzałość biegowa. Jak zacząłem się wkręcać w bieganie i miałbym dostać do zakupionych butów drugą taką samą parę to od razu bym ją sprzedał, albo w ogóle nie wziął xd  jak to takie same buty i jeszcze taki sam kolor? Teraz jakbym dostał dwie pary czarnych pegazów nawet starszych modeli to bym się osrał ze szczęścia. Buty biorę premium, ale nie napalam się jak kiedyś tylko czekam na promocję. Szmaty do biegania to też kiedyś co miesiąc  musiałem coś kupić, a teraz biegam ciągle w tych samych sprzed dwóch lat. Wyrzucam dopiero jak się nie nadają. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokladnie, ja wczoraj w decathlonie dokupilem taka sama pare spodenek i spodni co juz mam bo po prostu sie sprawdzaja. Jeszcze co do butow to tak jak mowilem jakosc ta sama na najwyzszym poziomie ale za to ulozenie stopy juz nie. Pegazy sa dosc waskie, brooksy za to szersze leosze dla plaskiej stopy z nieduzym podbiciem. Takze jesli mam byc szczery jak pegazy ci dobrze sluza to bym nie bawil sie w zmiany. Tym bardziej ze te buty premium nie kosztuja 200zl.

Odnośnik do komentarza

 miedzy drugim a trzecim najkiem probowalem wybrac asicsy czy adidasy, jakos nie lezaly mi. Dziwnie ciasne, jakos bardzo noge mi opinaly. Nie czulem sie komfortowo. Nike ubieram i nawet odgniotka nie ma. Po co zmieniac. 

Normalnie nosze 45, do biegania zoomy 46. W miare ok czulem sie asiksach 47. Odpuscilem

Odnośnik do komentarza

35 i 34 są węższe od 33, ale może też ci przypasują. W asicsach biegam zimą, dobrze się sprawują na tych dużych kilometrażach. Może właśnie zimą coś przetestuje nowego. 

 

ku.rwa jak mi się ciężko biega po tym combo maraton+przeziębienie. No nie mogę dojść do siebie. W czwartek robiłem sobie luźne rozbieganie 60min i tak nogi ciągnąłem, że po 50 min stwierdziłem, że nie ma co się męczyć. Dziś już było lepiej przynajmniej trening dokończyłem i zrobiłem przebieżki, ale kolorowo nie jest. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.04.2019 o 08:51, D.B. Cooper napisał:

No właśnie, to już jest taka dojrzałość biegowa. Jak zacząłem się wkręcać w bieganie i miałbym dostać do zakupionych butów drugą taką samą parę to od razu bym ją sprzedał, albo w ogóle nie wziął xd  jak to takie same buty i jeszcze taki sam kolor? Teraz jakbym dostał dwie pary czarnych pegazów nawet starszych modeli to bym się osrał ze szczęścia. Buty biorę premium, ale nie napalam się jak kiedyś tylko czekam na promocję. Szmaty do biegania to też kiedyś co miesiąc  musiałem coś kupić, a teraz biegam ciągle w tych samych sprzed dwóch lat. Wyrzucam dopiero jak się nie nadają. 

 

Czarne 34 ostatnio widzialem za jakies smieszne pieniadze (chyba £20) w Outlecie Nike na Wembley.

 

 

https://biegoholizm.pl/pol-zartem/skandal-na-maratonie-w-krakowie-kto-jest-odpowiedzialny-za-zaistniala-sytuacje/?fbclid=IwAR1dUOTycOE8K5-zvsG_oplPyPcodSwXBA-tpeLnmlwU1Q5MtyCuL1LOmz8

 

Ladnie odjebali z krakowskim maratonem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...