Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

On 5/28/2019 at 12:35 PM, MichAelis said:

Lubie takie i takie. Te za 99 to w czym lepsze od tych twoich? 

Telefon wejdzie w jakas kieszen?

Edit

A widze kompresyjne, to moze lepiej te 

Mam te trzecie, one pod spodem też są obcisłe a drugie to są takie lekkie, by nie obciskało Ci tyłka na widoku. Polecam

On 5/29/2019 at 12:47 PM, MichAelis said:

No ja za 2 tygodnie w tym nocnym polmaratonie biegne, ale chyba 15k typa ma być. To nie wiem.

 

Jakąs dyszkę bym zrobił potem, ale nic ciekawego nie widziałem

też będę, znów zapisany na ostatnią chwilę i super czasu nie będzie :/

On 5/31/2019 at 11:12 AM, Kokejba Hetero said:

To nie lepiej już armband kupić? Przynajmniej się jakoś łatwiej przerzuca między albumami, jak się na Spotify cis znudzi. Wyciąganie telefonu z takich spodni może być delikatnie niekomfortowe w miejscach publicznych.

Nie, tu jest lepiej, bo dostęp jest łatwy niczym w tzw nerce

Bieganie Bieganie - Spodenki TRAIL mÄskie KALENJI - Trail

Odnośnik do komentarza

Kiedy biegalem rano nigdy nie mialem problemu. Jak teraz czasem biegam popoludniu to w zime mialem czas ze mialem ataki s.rakozy.Raz ledwo w krzaki zdazylem :obama: 300m do domu, ok dolece jakos. I nagle juz czuje ze zwieracze ledwo trzymaja i dzida miedzy chalupy w krzaki xD

 

Ale teraz zwracam uwage zeby nic nie jesc przynajmniej godzine przed i nie pic szczegolnie gazowanego.I bez lipy juz nie ma problemu

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, -Q- napisał:

najchetniej bym sobie stope ta pianka obkleil i chodzil tak 24/7, bo takie to wygodne jest

 

 

no super mi sie w nich biega, same mnie niosa do celu, tylko boje sie ze sobie stawy rozpie,rdole biegajac w zlych butach

Szczerze nie wygladaja jak buty do biegania, szczegolnie jesli chodzi o material.Wyglada na taki srednio przewiewny

Wszystko zalezy ile biegasz czy chcesz trenowac czy po prostu biegasz sobie pol godzinki dla lepszego samopoczucia/zdrowia/zrzucenia paru kilo. 

Tak naprawde im krocej biegasz tym mniej amortyzacji potrzeba. Mniej amortyzacji to tez sporo mniejsza waga buta przez co fajniej i przyjemniej sie biega.No i od wagi zalezy ale z tego co cie widzialem nie jestes jakims ulancem 1,90 wiec tez amortyzacja na krotkie biegi jest zbedna. 

Ale jesli ci sie w nich wygodnie i milo biega to w sumie nie ma co zmieniac. Szczerze watpie ze najtansze kalenji byloby lepszym wyborem

Odnośnik do komentarza

Buty z taką podeszwą nie wybaczają nawet drobnych defektów stopy. Czyli jak ma się słaby staw skokowy, nadmierną pronację, supinację, płaskostopie lub cokolwiek innego to nawet przy chodzeniu będzie się to pogłębiać. Uczucie dobrego biegania w nich bierze się stąd, że ta pianka jest bardzo miękka, ale przez to stopa się nie wzmacnia, często nawet osłabia. Warto wspomnieć, ze od pracy stopy zależy zdrowie i funcjonowanie calego ciała, stąd potem bóle kręgosłupa, albo kolan, między innymi.

 

Wniosek taki, że jak stopy zdrowe i bieganie to jogging i rekreacja do 5 km 2-3 razy w tygodniu to można w takich butach biegać, zawsze lepiej niż w trampkach, czy innych butach z zerową amortyzacją. Jednak nie ma co ukrywać, ze proste Kalenji zawsze będą lepsze, bo to po prostu buty do biegania.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. To nie są buty do biegania. Wzieli piankę boost z topowych modeli adidasa przeznaczonych do biegania i powsadzali je do zwykłych butów. 

Wolałbym wydać 2 stówy na buty do biegania niż takie coś. Od samego patrzenia mnie nogi bolą. Chyba, że ktoś chce podreptać 20 min na bieżni mechanicznej to tam ch.uj i w skarpetach można

 

Odnośnik do komentarza

Problem w tym ziomeczku ze jak je zalozylem byly ok. A problem zaczal sie w trakcie biegu jak stopa puchla. No i w odroznieniu od brooksow jak Maus wspominal pegazy sa wąskie przec co mi uciskaly gorna czesc stopy. 

 

A chyba tak po biegu to nie mozna odsylac , chyba ze o czyms nie wiem i przyjeliby reklamacje jakbym wygrzebal kamiuszczki z podeszwy :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

teraz to chyba znowu okostna piszczela tym razem w prawej nodze. Przy chodzeniu nic nie boli, wystarczą trzy kroki biegowe i już czuję do końca dnia. W dodatku mam wrażenie jakby podczas biegu ta łydka się trochę pompowała( żyły bardziej widoczne niż wcześniej). To wszystko się dzieje od biegu 5 maja. Najpierw czułem problem z kostką potem od razu przeszło na piszczel. Babka sprawdzała czy kość się w stopie nie przestawiła, bo miała ostatnio maratończyka, że mu coś się przestawiło, ale u mnie wszystko ok. Zrobiła masaż, podobno strasznie łydka była spięta, przy piszczelu też było czuć lekkie zgrubienie. 

 

no i takie to bieganie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...