Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

Zaniemoglem dzis. Normalnie kur.wa zatrzymalem sie na 6 kilometrze ze 2 minuty podszedlem i dalej. Na dwa razy dyche, jak jakis amator, fakt ze przedwczoraj mialem wb3 biegu a wczoraj wb3 kolarki ale co za pogoda. Chyba kur.wa ze 60 stopni , zero cienia. Topilem sie, pot nakur.wial w oczy. No nie pogoda na bieganie, trzeba bedzie wczesniej wstawac i brac flaszke z woda bo nie da rady. 

Odnośnik do komentarza

Normalne, twoj mozg sie denerwuje tym ze mozesz na lajcie zrobic trening szybciej i byc w domu wczesniej niz pozniej. Zreszta u mnie przy wolniejszych biegach jest ciezko mi zlapac odpowiedni rytm, czuje sie jakbym sie wlokl a nie biegl. A jak te pol minuty mam szybsze tempo to jest i rytm i technika fajna. 

 

Mnie wczoraj zastanowila pewna rzecz. Przedwczoraj mialem dyche , biegne jakims tempem 6:30 i kur.wa wchodze w drugi zakres, tetno 160-163, wtf?

A wczoraj mialem zakladke, 35km roweru i od razu 4km biegu i bieglem tempem 5:30 a tetno 155 :notbad: Fakt ze pogoda byla duzo lepsza wczoraj ale moze to przez rozgrzanie miesni tym rowerem? Nie wiem sam. Bo roznica kolosalna przeciez  hr nizsze a tempo minute lepsze 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

raczej bym  się tu nie doszukiwał nic innego jak samopoczucia/dyspozycji dnia. Chociaż jak kilka razy ci się to powtórzy to można by się nad tym zastanowić. 

U mnie też się zdarzały dziwne treningi z pulsometrem. Na takim lekkim wybieganiu to trzeba też  się też wyciszyć,  nie myśleć o dziwnych rzeczach. Jak sobie wyobrażam, że wpadam pierwszy na metę na Orlen Warsaw Marathon to prawie do trzeciego zakresu pukam :) Najlepiej biegać z dala od miasta, gdzie nikt nie będzie nas rozpraszał.

 

ciekawe czy uda mi się dziś wyjść podreptać z 5km czy dalej jak pi.zda będę siedział na dupie. Je.bane kontuzje 

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Pegazusy są wąskie niestety i miałem ten sam problem. Rozwiąż je trochę, zwłaszcza u góry. Nie spadną. xd

 

A jak nie pomoże, to cienkie skarpety lub wkładki.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No tak robie inaczej nie daloby rade wogole biegac bo boli gorna czesc stopy. Skarpetki musza byc najciensze jakie sa. Narazie i tak nie trenuje dlugich wiec ok a na jesieni kupie sobie pol rozmiara wieksze. A moze caly rozmiar. 

I tak przynajmniej w nich wyleczylem odciski po kalenji :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kokejba Hetero napisał:

Nie moga zrobic lokalnych zawodow tylko dla ludzi z regionu? W Japonii juz dawno jest. Od miedzynarodowych zawodow jest olimpiada.

Przez ostatnie 2 lata byl jakis zapis ze tylko dla obywateli europy i bylo ok. Z nasterydowanymi ukraincami sobie Dabrowski radzil. Teraz albo to obeszli albo cos sie zmienilo w regulaminie biegu. 

Troche beka ze typ ktory jest 8 w polsce na 10km nie ma zadnych szans(do pierwszego zabraklo 2 minuty) z kenijskim randomem.

 

To musi byc przepasc w defaultowych ustawieniach bialy czlowiek czarny czlowiek

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Niech mu każą wierszyk po kurpsiosku powiedzieć temu Kenijczyku. No trochę słabo, że się pchają do lokalnych zawodów. Są przecież oficjalne maratony i półmaratony w największych miastach, ale tam pewnie nie mają szans.

Odnośnik do komentarza

To sa kenijczycy z benedek team . To wielka wegierska firma menadzerska. W skrocie sciagaja kenijczykow do napier.dalania biegow po calej polsce, roznych rang. I nie tylko polsce z tego co wiem. Tych lepszych wysylaja na lepsze biegi a tych slabszych lub niepewnych dopingowo wlasnie na takie jak kurpiowski.

Chlopie to sa grube piniondze i mafie

Beka bo akurat od nich zajeli 2 pierwsze miejsca open mezczyzni i dwa pierwsze miejsca kobiety xd

Takze zgarneli w sumie calkiem spoko sumke. 

A pewnie ile innych kenijczykow na inne biegi dzis powysylali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...