Skocz do zawartości

bieganie


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, D.B. Cooper napisał:

teraz to chyba znowu okostna piszczela tym razem w prawej nodze. Przy chodzeniu nic nie boli, wystarczą trzy kroki biegowe i już czuję do końca dnia. W dodatku mam wrażenie jakby podczas biegu ta łydka się trochę pompowała( żyły bardziej widoczne niż wcześniej). To wszystko się dzieje od biegu 5 maja. Najpierw czułem problem z kostką potem od razu przeszło na piszczel. Babka sprawdzała czy kość się w stopie nie przestawiła, bo miała ostatnio maratończyka, że mu coś się przestawiło, ale u mnie wszystko ok. Zrobiła masaż, podobno strasznie łydka była spięta, przy piszczelu też było czuć lekkie zgrubienie. 

 

no i takie to bieganie 

I dobrze, za dobrze ci szło juz. Odpoczniesz to i forma spadnie. :nosacz3:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzis polmaraton we Wroclawiu. Trzymajcie kciuki. Blisko 15k typa. Nie chce byc niemily, ale wczoraj odebralem pakiet startowy i takie ulance to odbierali, ze nie widze sensu w tym zadnego :dunno:

 

niestety nie liczę na nic wiecej niz 1:50, jak zwykle nie tyle treningow co chcialem, ale bedzie okej.

 

Odnośnik do komentarza
Just now, MichAelis said:

Dzis polmaraton we Wroclawiu. Trzymajcie kciuki. Blisko 15k typa. Nie chce byc niemily, ale wczoraj odebralem pakiet startowy i takie ulance to odbierali, ze nie widze sensu w tym zadnego :dunno:

 

niestety nie liczę na nic wiecej niz 1:50, jak zwykle nie tyle treningow co chcialem, ale bedzie okej.

 

13 k ma być z tego co w mailu pisali. 

Też celuje 1.50 ale przy tej pogodzie to jednak wybiorę zdrowie. 

Czy te 40% szans na oady które wskazuję Google oraz iPhone jest serio realne na południu? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Grzegorzo napisał:

13 k ma być z tego co w mailu pisali. 

Też celuje 1.50 ale przy tej pogodzie to jednak wybiorę zdrowie. 

Czy te 40% szans na oady które wskazuję Google oraz iPhone jest serio realne na południu? 

W nocy niby ma padać, wieje we Wro, wiec pewnie cos przywieje. Narazie 34stopnie.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, kanabis said:

Ciekawe jakie sa limity czasowe na tych wielkich komercyjnych połówkach gdzie biora udzial ulance trenujacy raz na dwa tygodnie. 3h?

Chyba ostatnia grupa musi być w połowie o 0.30. W regulaminie jest 

5 minutes ago, MichAelis said:

W nocy niby ma padać, wieje we Wro, wiec pewnie cos przywieje. Narazie 34stopnie.

Okk dzięki. 

Oby pogoda była delikatna dla nas =D

Odnośnik do komentarza

A ja dziś startowałem na 10 km, bieg zaczynał się w gęstym parku, chłodno, więc 3 pierwsze km poniżej 4 minut, a potem zaczął się dramat. Mało cienia, skwar i dojechałem się jak szmata, dobiegłem na oparach z czasem 42:17. Szkoda, bo trasa płaska, choć kręta, liczyłem na złamanie 41 minut, ale to nie był mój dzień, zagrzałem się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...