Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

tripadvisor w polsce to trochę ruletka, przypominam że choćby sphinx we Wrocławiu jest zawsze pełny, znaczy ktoś tam je i uważa to za smaczne. 
szukałabym blogów, jest seria "z widelcem po..." dla większych miast, jest krytyka kulinarna (głównie Warszawa), we Wrocławiu WPK 
http://wroclawskiejedzenie.pl/2016/02/22/najlepsze-blogi-restauracyjne-w-polsce/
W tym artykule masz kilka wymienionych. Trzeba to zawsze przesiać przez filtr własnych preferencji, ale pomaga w wyborze, zwłaszcza w obcym mieście

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Łódzki Manekin mnie pozytywnie zaskoczył. Pikantna zupa tajska z krewetkami i łososiem 8/10. I pierwszy raz jadłem naleśnika z ziemniakami (ciasto naleśnikowe zmieszane z tartymi ziemniakami) co daje takie cienkie coś a'la placek ziemniaczany i smakuje genialnie. Nadzienie to co kto lubi, ale boczek + śliwka i do tego sos czosnkowy i jest gitara. Duże porcje, rozsądne ceny. No cholera, wrócę. 

Odnośnik do komentarza

W Warszawie są dwa Manekiny i do jednego zawsze są kolejki a do drugiego wchodzi się bez problemu. Oddalone od siebie o kilometr. Nie dość, że ludzie to idioci i stoją w tej kolejce 24/7 jak zwierzęta to są podwójnymi idiotami bo niedaleko jest lokal do którego bez problemu można wejść. Ahh ci millenialsi. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Wojtas1986 napisał:

W Głogowie jakiś dobry burger albo inna szama?

https://www.facebook.com/BarFuego/ - starówka, koło Lidla, znajdziesz:)

Tutaj polecam i pizze, czy burgery. Dobry lokal.

A i niedawno jadłem burgera z pierwszego FoodTracka w Głogowie:

https://www.facebook.com/szamanszama/

Ale to nie będziesz stał na mrozie i czekał 20 minut.

PS. Co Ty tutaj szukasz w tej dziurze?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Lucek napisał:

moja znajoma była już veganka otworzyła ten lokal, dobra szama.

 

Ja byłm  znowu w Haosie w Gdyni, w lutym maja dania kuchni koreańskiej,  wziąłem chrupiące pierozki z wołowina,  gotowane na parze bułeczki z kurczakiem  i smazony ryz z kimchi i jajkiem sadzonym, nawpierdalalem sie jak dziki.

 

28164890_575675276115916_442632224015423

27973197_573818526301591_585542499990289

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Skoro już jesteśmy przy kalafiorze i marchwi, to ostatnio miałem przyjemność zawitać do Veganic w Krakowie. Bardzo spoko deal - po burgerze z falafela buraczanego, frytkach z batatów i focacci z grzybami leśnymi byłem najedzony do śniadania dnia kolejnego. Z chęcią obadam jeszcze raz inne pozycje z menusa.

Odnośnik do komentarza

Też byłam veganicu, w weekend. Sporo się zmieniło od pierwszej wizyty w dniu otwarcia - podają też opcje wege i porcje jakby większe.
Psst, mają fajną ofertę, 3 dania z karty z winem bez limitu 80 zł, ale trzeba wcześniej rezerwować.
Frytki z polenty smakują jak frytki z popcornu (!). Za dwa tygodnie druga wyprawa!

Odnośnik do komentarza

W Aioli bylem w wawie na sniadaniu i obiedzie. Ciekawy maja patent z tymi pieczonymi pajdami albo tostami, acz noze tepe i ciezko sie taka krome kroi. Pastrami wyborne, troche jednak calosc psula kwasnosc kiszonej kapusty.

 

W lokalu napier.dala muzyka, glosno, i jest dj ktory nia zawiaduje. Na poczatku mnie to zdziwilo ale dalo to dziwny efekt, gdzie mimo tego ze siedzialo sie blisko obok randomow i generalnie dalo rade slyszec o czym mowia, to po jakims czasie totalnie sie odlaczalo i skupialo na muzyce. Taki "wypelniacz" przestrzeni miedzy stolikami. W momencie kiedy na chwile ustala zapanowala przyjemna cisza ale jednoczesnie sluch mocniej rejestrowal i skupial sie na rozmowach innych. Nie wiem wiec czy to faktycznie tak napier.dala z powodow wyzej czy po prostu ktos stwierdzil, ze jak juz ma placic djowi to niech go bedzie przynajmniej slychac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...