Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio otworzyła się konkurencja Szamanowi, jadłem i co prawda mięcho spoko, sposób podania też, ale mało jakoś i buły lepsze w szamanie. Szaman dalej the best, ale możesz obczaić, koło starówki, taki placyk :)

https://www.google.com/maps/uv?hl=pl&pb=!1s0x4705f5e0b3ae7b0d%3A0xd112794d8f7f6dd2!2m22!2m2!1i80!2i80!3m1!2i20!16m16!1b1!2m2!1m1!1e1!2m2!1m1!1e3!2m2!1m1!1e5!2m2!1m1!1e4!2m2!1m1!1e6!3m1!7e115!4shttps%3A%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPPoF8Q8QIxO04GN6Dad_2px2TCh_s0qdHnPE28%3Dw86-h87-n-k-no!5sburger głogów - Szukaj w Google!15sCAQ&imagekey=!1e10!2sAF1QipPPoF8Q8QIxO04GN6Dad_2px2TCh_s0qdHnPE28

Burgerownia Głogów.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, second napisał:

@ping podzielisz się swoją gastrowiedzą? 

1. Pizza // bezkonkurencyjnie wygrywa od ponad roku Pizza Time - mają teraz dwa lokale, które dowożą. Zayebiste kompozycje, np. pizza z pulled porkiem, ogórkami kiszonymi i orzechami. Albo taka z jajkiem, szczypiorkiem i bekonem... No chłopaki niszczą system i mają najlepszy towar jeśli chodzi o pizzę american style.

2. Sushi // próbowalem chyba wszystkich susharni w dowozie na terenie Wrocka i zamawiam wyłącznie w Hoshi Sushi. Nic nie przebije sushi w Japonii, ale Hoshi robi dobrą robotę.

3. Tajska // tutaj nic na dowóz nie kojarzę.

4. Jakaś Amerykanska/tex-mex // Panczo swego czasu bym polecił bez wahania, mieli najlepsze buritto jakie jadłem w mieście, ale jak ostatnio wyskoczyłem do lokalu (mają też dowóz), to niestety farsz był srogo przesolony. Może jednorazowa wpadka, więc siłą rzeczy polecam.

5. Coś ciekawego :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

6c25582c62543b3emed.jpg

 

Dobrze wygląda co? Tak też smakuje.

 

Kura Warzyw Warszawa Mokotów. Absolutny TOP. Do tej pory najlepszym kebabem jaki jadłem był warszawski efes, teraz chyba zrównam te dwa lokale choć kebaby w nich są zupełnie inne. Efes to typowo turecki kebab ze świetną baraniną, małą ilością warzyw, dobrym ostrym sosem i lawaszem. Tutaj dzieje się więcej, po jednej stronie bułki pasta czosnkowa, po drugiej pasta z habanero. Obie bardzo intensywne zwłaszcza czosnkowa. Do teraz czuję posmak czosnku. W środku jest jeszcze sos chyba jakiś śmietanowo-ziołowy. Dobra baranina, świerze warzywa i zaje.bista chrupiąca bułka. Jak brać to w bułce bo na talerzu szału nie robi i o dychę droższy. Cena 19 zł polecam w ch.uj. Przy najbliższej okazji uderzam znowu, mają jeszcze inne bułki lub np smażone warzywa do wyboru.

Odnośnik do komentarza

nie jest to sucha buła bo widzisz,  każdy kawałek jest wysmarowany pastą. W dodatku bułka jest ciepła i chrupiąca. Nawet przez chwilę nie ma się wrażenie, że je się suchą bułę. Zawijańca można zjeść następnym razem a jak. Chociaż jak jest dobra bułka to wolę w bułce. No i tutaj specjalnością są kebaby w bułce, więc taki wziąłem na pierwszy raz. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

 

Ta smażalnia to SZTOS. Rybki idealnie wysmażone, soczyste i duży wybór, w tym egzotycznych. A jako dodatek wyborne smażone na patelni ziemniaki z koperkiem  :banderas:

 

Dziękuję za polecenie, 10/10

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...