Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ryba jest w klipperze we Władysławowie. Warto też obczaic morskiego zająca w Kuźnicy (dawna restauracja Dawid) - znacie inny lokal który ma spot reklamowy z głosem Krystyny Czubównej ? Bo ja nie jak coś.

Widjo www.facebook.com/1630694106976090/posts/3132873960091423/?sfnsn=mo&d=n&vh=e

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pizza jest na grubym ciescie, ale nie smakuje marketem, a sos jest za(pipi)isty, ludzie ze słoikami po niego przychodza. Kazdego przyjezdnego tam zabieram, na typowo włoską, to mozna isc w kazdym innym miescie. W Days gone tez nie chciales grac :reggie:

 

 

wpbYuLE.jpg

 

 

 

https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g274726-d10202570-Reviews-Gdynianka-Gdynia_Pomerania_Province_Northern_Poland.html

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Shen

Skorzystawszy. Khem...

 

Smakowalo jak grzanki domowej roboty na chlebie z niedopieczonym, lekko chłodnym salami (bo pieczonym pod serem) i gumową warstwą seropodobną, przez co farsz pod spodem był ugotowany jak z mikrofali, a nie upieczony. Spoko w kategorii podgrzanej bułki, jakie czasem robię z resztkami z lodowki, ale liczyłem na coś więcej po tym hajpie xd

 

Dodatkowo po polaniu (a raczej zanurzeniu) zimnym sosem pomidorowym nagle zdominował smak i zapach gołąbków ze słoika xd I ostudził całą pitce.

 

Po takiej rekomendacji musze rozważyć, czy chcę dalej grac w Days Gone. 4/10 i teraz trzeba się przejść to spalić, aby zjeść coś normalnego po tym najlepszym daniu w Gdyni :dynia:

 

 

8hvQ6Mr_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&

 

yummy.

17 zl za drozdzowke z koncentratem :pizza:

 

 

 

Edytowane przez _Red_
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Opinie praktyczne same pozytywne, ale jedna z nich pozwala dać do myślenia:

 

Cytat

Od otwarcia w latach 80 niewiele tam się zmienilo

 

Muszę w końcu sprawdzić xd

 

Jakbyś szukał lodziarni to wg rankingu z zeszłego roku najlepsze w Gdyni to Bosko, Słony Karmel i Miło mi, wszystkie w centrum lub pobliżu.

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Też u mnie jest taka pizzeria co już działa ponad 20 lat i jest no nie powiem... żarcie jest "spolszczane", czyli grube ciasto, pizze typu chłopska z jajkiem i kiełbasą. I wiecznie tam ruch, stoliki zaje.bane, a dowóz mają drogi (i nie nabijają na niego paragonu). A weź przy znajomych coś powiedz złego na tę pizzerię, to Cie zjedzą "ale co ty gadasz? właśnie przynajmniej się tym najesz". 

Odnośnik do komentarza

Ja tam lubię sobie takie przysmaki skonsumować. Jak byłem szczylem to babcia na wsi robiła mi taką "pizzę" z blachy, gdzie było zwykłe drożdżowe ciasto, warzywa z ogródka, mnóstwo sera i swojska kiełba. Potem takiego skurczybyka zalewało się Tortexem w opór i było to prawdziwe niebo w gębie. Płaciłbym gruby pieniądz aby skosztować tego przysmaku raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, grzybiarz napisał:

Też u mnie jest taka pizzeria co już działa ponad 20 lat i jest no nie powiem... żarcie jest "spolszczane", czyli grube ciasto, pizze typu chłopska z jajkiem i kiełbasą. I wiecznie tam ruch, stoliki zaje.bane, a dowóz mają drogi (i nie nabijają na niego paragonu). A weź przy znajomych coś powiedz złego na tę pizzerię, to Cie zjedzą "ale co ty gadasz? właśnie przynajmniej się tym najesz". 

 

Oesu, chyba zatem w każdej mieścinie jest taka pizzeria. U nas to samo - jedna z najstarszych pizzerii, ale ciasto na dwa palce, nasiąknięte tłuszczem, posypane serem typu salami. No ale ludzie biorą jak poyebani. I też coś złego powiedzieć to jak Antychryst. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ilu ludzi tyle preferencji. Mam ziomeczka który naprawdę lubi podjeść i wyciągnięcie go na pitcunię gdzieś indziej, niż Dominos nie wchodzi w rachubę. W poprzedniej robocie na pizza day też zamawiano stamtąd, pomimo że na folii zostawało tyle tłuszczu, że można by coś na nim usmażyć. No takie to gusta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...