Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Będę na dniach, ale najchętniej sam zadałbym to pytanie, bo wypadłem z obiegu gastro. Ze swojej strony skorzystam (o ile nadal czynne) z Zindo Sushi i ich bufetu all u can eat. 70 zl i kolejne łódeczki z talerzykami suszi płyną na świeżo prosto do dzioba, az pod korek.

 

Fat Bob pamiętam, że specjalnie mi szału nie robił.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Falla w Katowicach :obama:

No jakby tak każda knajpa wege serwowała jedzenie to bym chyba mięso odstawił.

Zjedzona deska BBQ z dymnymi kotletami sojowymi, ziemniakami, kukurydzą, szaszłykiem warzywnym, sałatką z pomidorów i sosami, oraz wrap z ryżem limonkowym, serem żółtym, ciecierzycą w curry, kukurydzą, pestkami granatu, cebulą i kapustą. Wszystko umiejętnie podkręcone przyprawami i genialne sosy. Ceny zaskakująco pozytywne. Jak dla mnie mocne 9.5/10.

 

 

20210808_203640.jpg

20210808_203636.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Falla fajne żarcie, tylko ja się ta zielenina nie potrafie najesc. Z dziewczyna jak byłem ostatni raz, to jeszcze potem dopchałem burgerem z mięsem.

Dużo maja sezonowych rzeczy, kozak były bao z matchą czy wrapy z bobem.

Niezle im sie to rozrosło, zaczynali z w Poznaniu, znajomi potem sie z nimi dogadali i otworzyli w Gdyni lokal a teraz widze juz w 10 miastach.

Odnośnik do komentarza

Vegapy i inne takie są pyszne, ale mają mało strączków, tofu, czy seitana, więc faktycznie mogą nie sycić na długo jak ktoś jest przyzwyczajony do jedzenie dużej ilości mięsa. Ja już się przyzwyczaiłem do najadania posiłków, które niekoniecznie mają dużo białka, a np dużo warzyw i często właśnie mam na takie ochote.

 

Ostatnio byłem w Syto w Gdyni, jest obok Falli. Stawiają na bardziej fast foodowe podejście do kuchni wegańskiej i tak np można zjeść panierowane grzyby na wzór KFC, warzywa w tempurze, różne burgery, albo tofu robione jak paluszki rybne, czy seitan jak jakieś mięso w marynacie BBQ. Jedzenie smaczne, ale raczej nie dla mnie, bo większość smażona w głębokim tłuszczu, więc na drugi dzień się wykasztanić nie mogłem po tym i ogólnie nie bardzo przepadam za taką obróbką termiczną jedzenia. Na pewno warto sprawdzić, bo smaki ciekawe.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Shen napisał:

Falla fajne żarcie, tylko ja się ta zielenina nie potrafie najesc.

 

Próbowałeś falafel na talerzu? Warzywa rotują sezonowo, ale stałym elementem są kulki falafelu i hummus. Porcja jest naprawdę konkretna, wczoraj zapłaciłem 32zł.

 

210224551_1211243532630941_7680543110266565101_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-4&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=n8ZdDbSmgqIAX9G9S7P&tn=eaX9RkR-WZxRnvTo&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=cdd03f1455a5aaf99bd43b85566792c9&oe=613635D5

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...