Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Banny napisał:

I może przy okazji kawa + słodkie?

 

Cała ulica Wajdeloty we Wrzeszczu (Gdańsk) oferuje lokal obok lokalu gdzie można wpaść na pyszną kawę i wegańskie ciasta (wyśmienite, naprawdę). Dosłownie minuta drogi od stacji Gdańsk Wrzeszcz. Jeśli chodzi o centrum Gdańska na Piwnej masz Pikawę, nie wiem jak z ciastami, ale kawa jest przepyszna i dość tania.

Przy okazji masz przepiękny widok na kościół Mariacki. :) 

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ten, w którym bylem, to nie jest ta sieciówa, to jego jedyny autorski lokal. Pączki co roku robi sam. Dziś nie zdążyłem kupić z czekoladą, spóźniłem się o jakieś 3 osoby. Wziąłem z malinami i w środku pączka była konfitura z przetartych malin, czuć było ich kawałki.

 

Na co dzień nie kupi tam się ciasta taniej niż kilkanaście złotych, drożdżówki kosztują 7-8 zł xd No, ale w każdym ciastku czuć, że to prawdziwy wyrób z solidnych składników. 

2 minuty temu, krupek napisał:

 

 

Edytowane przez krupek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

We wro jest taka cukiernio-kawiarnia gigi cafe. Miesci sie w peryferyjnej galeryjce, w ogole malo reprezentacyjne miejsce ale drozdzowki kosztuja tam dokladnie tyle samo 7-9zl. Kobitki pieka to na miejscu, widzisz stanowisko, piece itd. Jakosc no nieporownywalnie lepsza, nadzienia tyle ze ja czasami mialem az dosc bo za duzo w stosunku do ciasta. I co smieszniejsze ludzie kupuja tam na torby. Bogole yebani.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Opierniczyłem najlepsze pastrami w Katowicach i najlepsze w moim życiu, Cześć Brat Gastropub przy Staromiejskiej, moja dziewczyna miała reubenika, a ja wziąłem meksykańskiego, klasyczny był lepszy, mięso to jest wyższy poziom kulinarny, aż nie mogłem się nawąchać tego pięknego zapachu:

D7MZCtk.jpg

CkSuKSY.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał:

Opierniczyłem najlepsze pastrami w Katowicach i najlepsze w moim życiu, Cześć Brat Gastropub przy Staromiejskiej, moja dziewczyna miała reubenika, a ja wziąłem meksykańskiego, klasyczny był lepszy, mięso to jest wyższy poziom kulinarny, aż nie mogłem się nawąchać tego pięknego zapachu:

D7MZCtk.jpg

CkSuKSY.jpg

 

 

Fajne, ale jakoś biednie wygląda. 

 

W Rzeszowie była knajpa z samym pastrami, ale ledwo rok pociągnęli.

 

W Krk w Meat&Go jest też bardzo dobra wołowinka w takiej formie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...