Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Plugawy napisał:

Co to znaczy doplata za serwis? Jakby jej nie bylo to trzeba samemu talerz umyc albo podejsc do okienka po zarcie? Napiwek to 10% reszta to dobra wola.

Ogólnie jakikolwiek napiwek jest dobrą wolą. Jest nawet fragment filmu na yt, który to dobrze obrazuje. Jako że doliczyli go sobie sami, to od siebie nie dałem już nic. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Restauracja z Zielonym PIecem w Olsztynku

 

Dom jednorodzinny przerobiony na bardzo klimatyczną, nieco babciną restaurację podającą dania kuchni polskiej. Wyśmienita zupa rybna na baize pomidorów, suma, jesiotra I karpia (sycąca!). Na drugie piers z gęsi, z buraczkami, kluskami śląskimi I sosem pieczeniowym. No I odrobina galertki z mięsem na przystawkę, za darmo. Z kompotem I kawałkiem bezy wyszło lekko ponad 100zł.

 

https://www.zielonypiec.pl/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Finalnie odwiedziłem:

 

Mango Vegan Street Food

Przyjemna miejscówka, jadłem turecką, wegańską pizzę z pieczarkami i grecką pitę z falafelem i frytkami. Obydwie potrawy pyszne. Pizza na fajnym cieście i choć , w przeciwieństwie do zamienników mięsa, prawdziwej pizzy z serem nie zastąpi to jednak była bardzo ciekawa i dobra. Na plus fakt, że jest dużo lżejsza od tradycyjnej pizzy. Pita wyśmienita, super placek, sos, falafele kozak, a frytki jedne z lepszych jakie jadłem ostatnio. Ogólnie, knajpa na plus, duży wybór wege żarcia, pity, burgery, pizza, ramen, poke bowl i inne.

 

Pełną Parą 

Kuchnia azjatycka, karta z małą ilością dań, ale bardzo dopracowana. Wleciał poke bowl z fasolą, warzywami, ryżem, krewetami i marynowanymi dodatkami i smazony makaron z krewetami i warzywami. Obydwa dania wysmienite, głęboki smak, super żarcie. Do picia mrożona matcha z miętą i to jeden z najlepszych napojów jakie piłem.

 

 

 

Edytowane przez krupek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...