Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Praskie Naše Maso - krótko, obok tych z katowickiego Burgiego, najlepszy burger, jaki jadłem w życiu. A raczej cheeseburger - mięso medium rare (tak!), ser, musztarda, cebula, ogórek kiszony. Tyle. Narzeczona jadła pastrami, bardzo spoko również, ale burger rozjebał świat na atomy:

IMG_20230613_213800.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Odwiedziłem kolejny raz Warzywinę w Gdańsku, mają też lokal w Gdyni. Przetestowałem w końcu ich kebsa z seitanem i to jest coś niesamowitego, wspaniała rzecz, bardzo świeży i dopracowany smakowo. Mają też w bułce, więc w następnym razem się sprawdzi. W weekend byłem też w Krowarzywa i tam ogromny zawód, kebs zupełnie bez duszy, a ich sos BBQ do opiekanych ziemniaków to jakieś pomyje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krupek napisał:

Odwiedziłem kolejny raz Warzywinę w Gdańsku, mają też lokal w Gdyni. Przetestowałem w końcu ich kebsa z seitanem i to jest coś niesamowitego, wspaniała rzecz, bardzo świeży i dopracowany smakowo. Mają też w bułce, więc w następnym razem się sprawdzi. W weekend byłem też w Krowarzywa i tam ogromny zawód, kebs zupełnie bez duszy, a ich sos BBQ do opiekanych ziemniaków to jakieś pomyje.

 

Okej, no to w weekend postaram sie "obadać" bo właśnie sie wybieram z szosą pod pachą.

Odnośnik do komentarza

Ja własnie chcialem sprobować czegoś Lubelskiego więc wziałem ta taka zupe ala leczo oraz świeżonke z ziemniaczkami po nałęczowsku. Placki próbowałem od mamy. Ogólnie każdy był bardzo zadowolony z jadła :) na 5 osobowa rodzine, dwudaniowy obiad z napojami itd wyuszło nas 249 złotych :) 
Jeszcze w ramach czekadełka dostaliśmy chleb ze swojskim pasztetm oraz twarogiem a na koniec po kieliszku naleweczki <3

Edytowane przez standby
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Z ostatniego wypadu do Warszawy:

 

- Kura Buffalo Wings & Craft Beer przy Obrzeżnej na Służewcu - obraca się wszystko wokół smażonego na głębokim tłuszczu mięsa z udka kurczaka, kurczak z goframi miazga, bułka Teriyaki to samo, mięso super soczyste;

- Calimero Kafe Konstruktorska na Służewcu - przyjemna kawiarenka, bardzo dobre espresso tonic i Śniadanie Szefa, czyli wariacja na temat klasycznego angielskiego śniadania, którego jestem ogromnym fanem;

- BykBar przy ulicy Rozbrat, niedaleko stadionu Legii - steki i burgerki, mięso mocno grillowane (posmak dymu jak w Burger Kingu), nie jest to top burgerów mojego życia, ale i tak smakówa.

IMG_20230809_171105.jpg

IMG_20230809_171108.jpg

IMG_20230810_164118.jpg

IMG-20230810-111309.jpg

Odnośnik do komentarza

Ześ se kurwa wziął najchujowsze miejsca, to nie dziwne, że trochę chujnia była. Calimero sieciówka. Burgery obok stadionu, to wiadomo, że sama chujnia i ilościówka leci przed meczem i po pedalskiej białej ległej (czasami brałem tam gówno jak nic pod ręką nie było), jedynie ci się udał ten kura buffalo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...