Skocz do zawartości

Lokale ktore polecacie.


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, boywrc napisał:

Vincent to taka typowa sieciowka, spróbuj następnym razem Dinette, mają dwa lokale.

Uwaga na Dinette śniadaniownie w Sky Tower   to po wizycie tam się urodził się kilka lat temu  zwrot „śniadanie za 80 zł” XD 

 

No ale wg mnie mają najlepsze śniadania we Wro, a konkurencja dość spora i dobra. 

Odnośnik do komentarza

Do Sky Tower muszę się kiedyś wybrać, bo lubuje się w budynkach wysokościowych a u nas... no cóż, za dużo tego nie ma xd

 

Wczoraj byłem pierwszy raz w Salad Story, galeriowej sieciówce. Jestem pozytywnie zaskoczony ofertą, bardzo ciekawa i różnorodna. Jadłem burgera z kotletem z soczewicy i mango, dziewczyna wzięła z seitanem i to jedne z lepszych wege burgerów jakie jadłem, trudno się do czegoś przyczepić. Koleś obok mnie brał jakąś tortillę z wołowiną i też wyglądała bardzo dobrze. Całkiem ciekawy fast food.

Odnośnik do komentarza

Uuuu to szkoda. Od 2-3 lat bardzo rzadko bywam w wro (wcześniej pracowałem tu 2 lata), więc byłem bardziej na bieżąco. 
 

Dobra widzę, że się na Odrzańską przenieśli. Menu śniadaniowe mocno ograniczone, ale zawsze coś. Polecam gofry z jajkiem, boczkiem i syropem klonowym :) 

Odnośnik do komentarza

Nikt się nie pochwalił czymś ciekawym w Poznaniu więc trzeba było iść do sprawdzonych miejscówek albo odkryć samemu. 

 

Fat Bob - jak zawsze kulinarne sztosiwo. Buksik w 5 minut od zamówienia, różowiutkie mięso, spora porcja, mięso mieso i jeszcze raz mięso. Ale nawet wersja z kurczakiem świetna za sprawą autorskich sosów. I te bułeczki :banderas:

 

OVO - dojebane i dopieszczone deserki, do tego pyszna kawa. Cenowo deserek za 24 zł to już wchodzimy w inny poziom, ale warto choć spróbować. 

 

Kura warzyw - kebab, który smakuje a nie jest tylko mieszanką ścinek i sałaty zalaną sosami z Fanexu. No ale znowuż, prawie 30 zeta za jednak gabarytowo małe zawiniątko. Poznaniaki z cenami się w tańcu nie pierdolą. 

 

Za to browarki na mieście w dobrych cenach. Sprawdzona Brovarnia, Piwna Stopa, Ministerstwo Browaru - wszędzie wybór aż za duży, ale klimatyczne miejsca z ogródkami na zapleczu, dobrym wyborem różnych trunków. 

Odnośnik do komentarza

Przegapiłem pytanie, a w sumie sam jak jestem raz do roku to bym o to samo spytał bywalców, bo ja już potraciłem znajomości lokali. Fat Boba i Kurę Warzyw też ostatnio próbowałem, ale jadłem lepsze burgery i kebsy w życiu :)


Moim punktem obowiązkowym jest zawsze Zindo Sushi i chamskie opierdolenie bufetu ze wszystkich pozycji w karcie xD Ale to już pisałem chyba gdzieś wcześniej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość Rozi

P O T Ę Ż N Y burgeros w jeleniogórskim American Burger przy Różyckiego 4 - maślana buła z wołem, roszponką und rukolą, piklami, pomidorkiem, camembertem, sosem BBQ i uwaga, uwaga - chutneyem mandarynkowym :cool: Do tego mix frytuchy-krążuchy i Jaśnie Wielmożny Pan Makłowicz z Miłosławia. Czy polecam? Jak chuj!

IMG_20220716_151307.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mogę powiedzieć czego unikać na deser - Chimney Cake Bakery które w swojej ofercie ma pyszne lody w rożku z ciasta "kominkowego", ale porcja (ok. 17-18 zł) może być nie do przejedzenia. To naprawdę zasładza i zapycha pod korek.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mejm napisał:

Moze dawno w BS nie byles ale tam tez dotarla inflacja.


:reggie:

 

Byłem tam niespełna miesiąc temu, w samym centrum gdzie jest najdroższy z barów mlecznych, Podlasiak, za talerz barszczu ukraińskiego i drugie zapłaciłem niecałe 20zl, a ten ich barszcz jest dziełem Boga, taki jest dobry.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Koledzy z Trójmiasta, znacie jakieś dobre, studenckie bary mleczne? Właśnie zamówiłem sobie na Przymorzu taki zestaw

Na Jagiellońskiej?

 

Nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłem w barze mlecznym, muszę się wybrać kiedyś. Choć mi w takich miejscach zawsze jebało stołówką szkolną xd

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, krupek napisał:

Na Jagiellońskiej?

 

Na Pomorskiej, zawiozłem dziewczynę do Luxmedu i przy okazji wziąłem jej coś do pracy, a sobie - barszczyk (BTW bardzo cienki).

 

Godzinę temu, Shen napisał:

 

Nie byłem, ale kojarzę miejsce. Patrząc po cenach, to jest to czego szukam. :notbad: Dzięki. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.