Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

MS nic nie pokazal ??, hehe, ta konferencja dokopala niezmiesko :). Forza Motorsport 3 - gra przez ktora juz nikt nie czeka na Gran Tusrimo 5 jakby to bylo nie wiadomo co. Ten tytul pokazuje POWER X360. Do tego zapowiedzieli MGS na X360. Do tego dochodzi Splinter Cell. Co z tego ze pokazali cos dla Casuali ??. Mnie to nie przeszkadza. Wystarczy mi to co juz mam i to co bedzie (Gears of War 3 kiedys tam). KOCHAM CIE MICROSOFT ZA DZISIAJ !!:D

 

No wlasnie w tym problem ze MS niestety nie pokazal prawie nic. Dla casuali spoko jakis tam nowy kontroler ale z gier ?? No sry Splinter, ktory wyjdzie tez na PC Forza ok bedzie za(pipi)ista i co dalej ?? MGS nawet nie wiadomo co to bedzie Raiden i tytul raczej nie napawaja optymizmem:) No coz zobaczymy co na to Sony jezeli beda mieli konfe na poziomie MS to bedzie to jedno z najgorszych E3 ever

Odnośnik do komentarza

Konfa dała radę, line up na ten rok powiększył się. Nie wiem Izon co Ty chcesz, pokazali w co będziemy grać do końca tego roku i do połowy następnego.

Forza 3,Splinter (który wymiata) Alan, MGS:R, FF13 ,Crackdown 2 i Left 4 Dead 2 ^_^ Na początku roku ma być ME2 ;)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Konfa dała radę, line up na ten rok powiększył się. Nie wiem Izon co Ty chcesz, pokazali w co będziemy grać do końca tego roku i do połowy następnego.

Forza 3,Splinter (który wymiata) Alan, MGS:R, FF13 ,Crackdown 2 i Left 4 Dead 2 ^_^ Na początku roku ma być ME2 ;)

 

Mnie Splinter zmiażdżył po całości. Scena w której Fisher wyciąga kolesi przez okno była epicka. Również nie nie wiem jak można narzekać na line-up. Według mnie był genialny.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu zrobiłem spis 10 gier które mają być tylko na X360, jak widać udało mi się na liczyć 9(?!) Czy myślicie że nr 10 to faktycznie nowy MGS ?!

 

1)Shadow Complex

2) Joy Ride

3)Crackdow 2

4)Halo 3 ODST

5)Halo Reach

6)Alan Wake

7)Splinter Cell

8)Forza 3

9)Left 4 Dead 2

 

Odnośnik do komentarza

Konferencję uważam za udaną, może bez mega rewelacji, ale jestem zadowolony z tego co widziałem. Najbardziej mi się podobał grywalny Splinter Cell: Conviction. Super się to prezentuje. Kojima mnie zaskoczył podwójnie, bo jak już to spodziewałem się ulepszonej czwórki, a będzie coś nowego i bardzo mnie to cieszy (bo czwórkę znam). Grywalny Modern Warfare 2 też mną pozamiatał, jak zwykle fajne skrypty + świetnie wyglądająca jazda na skuterku. Z Halo ODST i Reach bardzo się cieszę, może nie jestem maniakiem serii, ale w każdą grałem, to i te się obada. Trailer Crackdown 2 mnie zaciekawił, nie grałem w jedynkę i chyba zagram co by sprawdzić co to za gierka. Forza 3 również mnie zaciekawiła, choć od lat czekam na GT5. I z interesujących mnie rzeczy, podobał mi się Alan Wake, chociaż mam pewne zastrzeżenia.

 

Z rzeczy casualowych, jedynie ten bajer 'Ty jesteś kontrolerem' mi się podoba, ale pewnie będzie to droga zabawa. Zobaczy się. Zaś te wszystkie Facebooki i wyścigi avatarów, nie dla mnie. Last.fm starczy mi na kompie.

 

A rozczarowanie? Żadnego, chyba że brak czegoś dużego od Epic. Chociaż ta gierka Arcade całkiem, całkiem.

 

A wiem co, Rare i brak czegoś dużego, po cichu liczyłem na Conkera.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Jakiś czas temu zrobiłem spis 10 gier które mają być tylko na X360, jak widać udało mi się na liczyć 9(?!) Czy myślicie że nr 10 to faktycznie nowy MGS ?!

Nie liczyłbym na to. Jakby tak było to by pewnie trąbili o tym w co drugim zdaniu, a tak to trochę przemilczeli dając ludziom pole na domysły.

Odnośnik do komentarza
Konfa dała radę, line up na ten rok powiększył się. Nie wiem Izon co Ty chcesz, pokazali w co będziemy grać do końca tego roku i do połowy następnego.

Forza 3,Splinter (który wymiata) Alan, MGS:R, FF13 ,Crackdown 2 i Left 4 Dead 2 ^_^ Na początku roku ma być ME2 ;)

Zgadzam się w 100 % do tego dodałbym tylko jeszcze Lost Planet 2. Fuck cały czas narzekam że, nie mam tyle czasu i pieniędzy na gry a ludzie nie wiem chyba by chcieli żeby MS pokazał z 1000 exlusivów. W zupełności wystarczy to co pokazali (nie licząc braku ME2 i LP2), a jeszcze ciągłe pieprzenie o exlusivach. Przecież ile wychodzi kozaków multi-platformowych które również w zupełności wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Jakiś czas temu zrobiłem spis 10 gier które mają być tylko na X360, jak widać udało mi się na liczyć 9(?!) Czy myślicie że nr 10 to faktycznie nowy MGS ?!

 

FF13 :)

 

Ogolnie, troche malo eksow, sadzilem ze beda to nowe marki - dostajemy sprawdzone juz ale jest dobrze.

 

Ten nowy EyeToy moze byc fajny ale jest "lag" w postaci 0.5 - moze dopracuja to aby ruch byl niemal wykonany w identycznej sekundzie gdy my wykonujemy cos. Reszta jak Last, Face,itp - ficzery dla casuala - wlaczy konsole, zaloguje sie na Face, wrzuci nowa fotke (o ile bedzie sie dalo), nastepnie pogra w tego racerka :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...