Skocz do zawartości

E3 2009


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od paru lat jest tak, że na E3 pokazują Maddena, a FIFĘ dopiero na GC, bo tam dużo więcej ludzi jest tym zajaranych.

 

Co do konferencji EA- Brutal Legend dalej zapowiada się świetnie (chociaż chciałoby się więcej gameplay'u), The Saboteur jakiś taki niekompletny jak dla mnie, zbyt plastikowy, ale mimo tego interesujący no i uwiódł mnie cinematic z tych Star Warsów, chociaż w ogóle nie orientuję się w tym i żadnym wielkim fanem nie jestem (ba, nawet żadnego filmu nie oglądałem), ale filmik bardzo porządnie zrobiony i wyreżyserowany. Konferencja MSu lepsza. A na Ubi nie chce mi się czekać, filmiki z ACII obejrzę jutro :)

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Wracając do konferencji Microsoftu to wcale mnie nie zawiodła. Widać, że panowie w dalszym ciągu starają się podbierać Sony i szlagierowe tytuły, jak chociażby ten MGS. Jak porównam sobie ilość dobrych japońskich tytułów na pierwszym klocku z tym co mamy teraz to mnie śmiech ogarnia. Widać, że chłopaki kombinują długofalowo a te uśmieszki i ściskanie ręki z Kojimą to kolejny kroczek do zdobywania rynku w przyszłości.

 

Przyznaję, że patrząc na line up gier Sony obecnie wygląda mocniej, chociaż z drugiej strony większość wyśmienitych xclusive'ów pochodzi od jej wewnętrznych oddziałów. Druga sprawa to data wydania tych gier bo w sumie niewiadomo ile z nich pojawi się jeszcze w tym roku. Jutrzejsza konferencja to pewnie wyjaśni. Ciekawi mnie tylko czy japończycy odbiorą coś Microsoftowi np. takie GoW.

Odnośnik do komentarza
MS nic nie pokazal ??, hehe, ta konferencja dokopala niezmiesko :). Forza Motorsport 3 - gra przez ktora juz nikt nie czeka na Gran Tusrimo 5 jakby to bylo nie wiadomo co. Ten tytul pokazuje POWER X360. Do tego zapowiedzieli MGS na X360. Do tego dochodzi Splinter Cell. Co z tego ze pokazali cos dla Casuali ??. Mnie to nie przeszkadza. Wystarczy mi to co juz mam i to co bedzie (Gears of War 3 kiedys tam). KOCHAM CIE MICROSOFT ZA DZISIAJ !!:D

 

Pokazali rendera intra FM3, wypuścili kilka screenow, ktore wygladaja gorzej od dwuletniego prologa GT5, a ty mowisz cos o mocy X360? Wyjdz.

Odnośnik do komentarza
Pokazali rendera intra FM3, wypuścili kilka screenow, ktore wygladaja gorzej od dwuletniego prologa GT5, a ty mowisz cos o mocy X360? Wyjdz.

jakby sie na wagary nie chodzilo, to by sie umialo angielski... i zrozumialo jak zapowiedziano filmik nagrany bezposrednio z gry. Forza 3 wyglada oblednie...

Odnośnik do komentarza

oj juve juve... koles wsprost mowi o mozliwosciach nagrywaniu filmikow w sd jak i hd, cos pewnie na wzor theater z halo 3... po czym proponuje przyjrzec sie filmikowi nagranemu przez kogos tam. Filmik ma zareklamowac tytul a nie pokazac gameplay... lol cieżko to pojąć? na GT masz ten fragment konfy wystarczy go wlaczyc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...