Skocz do zawartości

Sosy


Figlarz

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś oprócz mnie lubi nieco ostrzejsze sosy? zamówiłem z pół roku temu sobie czteropak Ass Kickin' Hot Sauces (cztery bardzo fajne smaki, mało ostre, coś jak zwykłe tabasco, ale smak jest po prostu obłędny, są pyszne) i większą buteleczkę Da Bomb Ghost Pepper - i to jest naprawdę świetna sprawa. bo oprócz tego że jest naprawdę dość mocny, to nie ma octu i jest chyba jeszcze smaczniejszy - czuć lekki posmak jakichś owoców - najlepszy ostry sos jaki do tej pory jadłem.

 

 

 

 

co do czosnkowego to zawszę robie tak jak Josh The Boy, z tą różnicą że nie solę i daję jogurt naturalny. klasyk chyba, nie znam osoby, która robiłaby ten sos jakoś całkiem inaczej.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Kiszony? Prawdziwe tzatziki robione są ze świeżego, gruntowego ogórka (szklarniany też jest ok ale po odciśnięciu wody tracimy połowę objętości) a zamiast jogurtu, który nie jest zbyt gęsty (po puszczeniu soków przez ogórki robi się z tego breja), lepiej dać serek homogenizowany (albo jogurt bałkański z Maluty).

 

Sam sos jest wręcz storzony do kiełbasy z grilla. Szkoda tylko, że jest ciężkostrawny i po takiej ilości czosnku można mieć niezłą rewolucję w żołądku.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Imo najlepsze sosy to są z Fanexu (leją je do hotdogów na orlenie np) W biedrze albo lidlu jest spoko sos tzatziki z kawałkami ogóra. Najlepszy keczup dla mnie to pikankty Heinz, musztardę uwielbiam tak że w sumie z każdej firmy mi smakuję. Mam zerowe doświadczenie jeśli chodzi o jakieś taotao czy inne wymysły. Nigdy takich nie próbowałem.

 

Jeśli o czosnkowy sosik chodzi to bardzo mi smakuję ten ze Sphinxa, niestety chyba nie da się go zrobić w domu, nigdy taki sam nie wyjdzie :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

kurwa, ale wy jestescie niedojebani. to tak jakby ktos wkleil zdjecie ketchupu i by napisal, ze dobry. jadlem dziesiatki ketchupow i bywaly dobre oraz chujowe. moglbys sie choc wysilic na tyle, by napisac gdzie kupiles, za ile, jak to smakuje, cokolwiek.

 

 

tak, wiem, ze to mozna znalezc w googlach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...