Skocz do zawartości

Pytania różne i różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jest jakaś w miarę nowa gierka o nurkowaniu? Kiedyś chyba na PSXa albo PS2 była taka, w której pływało się nurkiem albo jakąś małą łodzią podwodną i szukało skarbów. Na DC grałem też trochę w Ecco the Dolphin, ale nie pamiętam, o co tam chodziło na dłuższą metę.

 

Wyszło coś w tym stylu na PC czy X360?

Albo może ktoś pamięta, jak nazywała się ta gierka na pleja...

Odnośnik do komentarza

Przez ostatnie kilka dni jeden koleś na twitchu streamuje maraton resident evil, wczoraj/dzisiaj streamował chyba prawie bez przerwy 17 godzin. Orientuje się ktoś ile taki streamer ma z tego kasy jeśli miał ~1000 oglądających naraz?

Odnośnik do komentarza

Ten aquanox to taka strzelanka tyle że pod wodą.

Endless Ocean - wygląda zachęcająco, ale widzę że tam dużo spoglądania na rybki, koralowce itp.

A to Treasures of the Deep to chyba sobie wyidealizowałem. Widzę że tam też sporo strzelania.

 

A mnie naszło na coś w stylu tómrejderowym. Było parę poziomów w pierwszych i późniejszych Tomb Raiderach. Takiego czegoś bym chciał.

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś w miarę nowa gierka o nurkowaniu? Kiedyś chyba na PSXa albo PS2 była taka, w której pływało się nurkiem albo jakąś małą łodzią podwodną i szukało skarbów. Na DC grałem też trochę w Ecco the Dolphin, ale nie pamiętam, o co tam chodziło na dłuższą metę.

 

Wyszło coś w tym stylu na PC czy X360?

Albo może ktoś pamięta, jak nazywała się ta gierka na pleja...

Opisałeś dokładnie grę na PC pod tytułem Sub Culture, to na pewno nie było to?

Odnośnik do komentarza

Jest jakaś w miarę nowa gierka o nurkowaniu? Kiedyś chyba na PSXa albo PS2 była taka, w której pływało się nurkiem albo jakąś małą łodzią podwodną i szukało skarbów. Na DC grałem też trochę w Ecco the Dolphin, ale nie pamiętam, o co tam chodziło na dłuższą metę.

 

Wyszło coś w tym stylu na PC czy X360?

Albo może ktoś pamięta, jak nazywała się ta gierka na pleja...

 

Na 100% szukasz Treasures of the Deep, pływałem na początku nurkiem zbierałem skarby, za sprzedane skarby dostawałem kasę i inwestowałem w małe łodzie podwodne. Skończyłem grę. Leży u mnie w kolekcji.  :thumbsup: 

 

Gra miała relaksującą muzykę. 

Odnośnik do komentarza

halo halo, cześć i czołem, jestem nowy więc i mogę się tu przywitać. :)  i mam na wejście powielane pewnie milion razy pytanie. Choć trochę przerobione. Postanowiłem kupić po raz setny konsole do której ciągle jakoś wracam mimo sprzedania. Tylko że mam małe zaległości ze świata gier, to teraz moje pytanie polega na tym iż... Czy jest sens jeszcze kupowania np. x'a slima, jak z premierami i "zywotnością" na rynku tej generacji? czy odspuścić sobie temat starszych generacji i koniecznie skupić się na nowych x'one czy ps'4. Z tym wiaze sie drugie pytanie czy nowe generacje odtwarzają gry z poprzednich..? Pozdrawiam serdecznie  ;) Miko.

Odnośnik do komentarza

Kompatybilności wstecznej na nowych konsolach nie ma (Sony zamierza to wprowadzić w formie usługi PS Now, ale na ten moment nie ma sobie tym co zawracać głowy).

Jeśli masz duże zaległości, to śmiało bierz którąś z konsol poprzedniej generacji. Nowych tytułów godnych większej uwagi już prawie nie będzie, ale to co do tej pory wyszło jest wystarczające na długi czas. Na ten moment wg mnie po prostu nie ma sensu kupować next gena, i taka sytuacja utrzyma się gdzieś do połowy przyszłego roku. Polecam PS3, ale to już zależy, jakie exy do Ciebie lepiej trafiają, na sprzęcie Sony jest mimo wszystko większa różnorodność. Z drugiej strony, jak nagrałeś się w klasyki na jednym sprzęcie, to naturalnie, powinieneś sobie teraz sprawić ten, którego nie miałeś (pomyśl o Wii).

 

Ten temat może Ci pomóc w sprawdzeniu, co najbardziej warto zaliczyć :

 

http://www.psxextreme.info/topic/100606-super-ranking-7-generacji-konsol/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Mam (może śmieszne dla niektórych) pytanie dotyczące Fify 15 na PS4/X1. Chodzi o wersję językową. Jeśli zamawiam preorder w polskiej wersji językowej z naszym ojczystym komentarzem, to czy będę miał możliwość nieskorzystania z tej "oferty" ;) i cieszeniem się oryginalną wersją? 

 

Chodzi mi o komentarz, bo wiem, ze język tekstu można zmienić w ekranie startowym.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza

Jedynka trudna? Matko, grzybiarz...

 

Daj jej szansę. Też na początku byłem lekko zdezorientowany, ale po kilkunastu minutach ogarnąłem, co i jak. A jest to gra baaardzo przyjemna, kolorowa i taka odprężająca.

W dwójkę grałem tylko chwilę, ale tam zmienili trochę formułę i to chyba nie jest już to. I jeszcze tego mitycznego poziomu trudności się obawiam.

Ale jedynka goty.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...