Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy dzisiaj co to będzie.

 

Persona 5 Royal na innej platformie niż PS4/PS5 mnie nie jara. Tam mam ok 55h nabite i nie chce mi się z powrotem przekopywać przez tyle h na innej platformie.

 

Persona 4 Golden jest na Vicie, więc chociaż jakiś powód, żeby czasem odpalić i podładować baterię.

 

Może Personę 3 bym na Switchu obadał, ale cena zapewne będzie nie najniższa, a max bym dał może z 90 zł

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, beardo0 napisał:

Zobaczymy dzisiaj co to będzie.

 

Persona 5 Royal na innej platformie niż PS4/PS5 mnie nie jara. Tam mam ok 55h nabite i nie chce mi się z powrotem przekopywać przez tyle h na innej platformie.

 

Persona 4 Golden jest na Vicie, więc chociaż jakiś powód, żeby czasem odpalić i podładować baterię.

 

Może Personę 3 bym na Switchu obadał, ale cena zapewne będzie nie najniższa, a max bym dał może z 90 zł

Persona 4 Golden mając premiere na Steam była od razu wyceniona na jakies 80zł. Cięzko mi sobie wyobrazić, że będa za to wołać 150zł lub więcej. Dodatkowo P3P możesz też ograć na Vicie w wersji z PSP bo nadal powinna być do kupienia.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem. Ani z Atlusem, ani z Nintendo nigdy nic nie wiadomo. Wydaje mi się, że P4G na Steam to ewenement, jeśli chodzi o cenę. Gdyby wiedzieli, jak to się sprzeda, to cena byłaby znacznie wyższa.

 

Np. Ultimax już był znacznie droższy, a to też przecież port dużo mniej popularnej gry. O cenie Nocturne nawet nie wspominam...

 

A Nintendo, to Nintendo. Za pudło sobie zażądają 200zł lub więcej. Może przynajmniej wrzucą pakiet dwóch gier, zamiast sprzedawać osobno.

 

Jeśli się mylę i gry (tj. P3+P4) będą tanie, to sam rozważę zakup pudła, na jakąś konsolę, obok obowiązkowych wersji PC.

 

Ale tak jak pawelgr5 pisał, na PSN nadal jest do kupienia P3P, jak i P1 oraz P2. Chyba nawet był jakiś bundle z P2+P3P.

Odnośnik do komentarza

Morgana i Teddy w zwiastunie przypomnieli mi niepotrzebnie, jak okropny jest amerykański dub...

 

Zwiastuny te same, ale scenki, które pokazali, przynajmniej z P5R, były ze Switcha. P5R wygląda spoko, choć widać, że graficznie jednak to to ucierpiało. No i wszystkie gry wyglądają na 30fps... Akurat w przypadku P4 i P3 spokojnie mogliby się wysilić na 60fps.

 

Ale co tam, liczę, że na SD będzie działać wszystko jak należy. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Na Steam jest już gra widoczna, aczkolwiek póki co bez ceny (60$) - https://store.steampowered.com/app/1687950/Persona_5_Royal/

 

Dziwnie niskie wymagania sprzętowe, aczkolwiek jest Denuvo. Ciekawe, jak SD sobie poradzi.

 

Natomiast poniższa kolekcjonerka to jakiś niesmaczny żart, nawet pomijając, że dostępna tylko przez sklep Atlusa. Same pierdoły, nic ciekawego.

 

09132022_ATLUS_Fiber_GlamShot_v8copy_102

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.09.2022 o 20:36, Suavek napisał:

Na Steam jest już gra widoczna, aczkolwiek póki co bez ceny (60$) - https://store.steampowered.com/app/1687950/Persona_5_Royal/

 

Dziwnie niskie wymagania sprzętowe, aczkolwiek jest Denuvo. Ciekawe, jak SD sobie poradzi.

 

Dziwnie niskie? Gra przecież wyszła pierwotnie na PS3. ;) 

 

To będzie działać na tosterach. A Steam Deck łyknie grę w natywnej rozdzielczości i 60 FPS.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...