Skocz do zawartości

Borderlands


Kris Blake

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarl mi dzis GOTY z Amazonu, ale z deczka sie zazenowalem.

Myslalem ze wszystkie dodatki beda kulturalnie na plycie z gra a tu lipa - wszystko trzeba sciagnac ze psnetwork :down:

 

odnośnie ww GOTY to oficjalnym forum ludziki piszą, że mają problem z DLC Mad Moxxi's Underdome; tzn. po wpisaniu kodu i pobraniu 4X DLC , to jedno jest niewidoczne -> http://gbxforums.gearboxsoftware.com/showthread.php?t=112915

 

radzę też uważać na wersję gry bo są 3: EU , US i germańska [cenzura gratis]. niestety osobiście nadziałem się na niemiecką właśnie [kij z cenzurą] i DLC do niej muszą być zakupione na niemieckim PSS [podobnie US]. na dodatek save'y też nie są widziane pomiędzy wersjami :angry: . doszedłem do 50lv [1,5 x ukończyłem] i musiałem wymieniać na EU i grać od 1 lv <_<

na szczęście gra jest na tyle dobra że jakoś to przeżyłem ; mam 61lv i czekam na patcha 1.41, który m.in. podnosi lv do 69 poziomu i naprawia zyebane pucharki z 4 DLC [chcę mieć 100% :turned:]

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

A kiedy ma wyjść patch 1.41? Były informacjei że koniec Października a tu nic...

 

P.S. - lista zmian:

  • Level cap increase for all players of 8 levels. That means that all Borderlands players will now be able to achieve a new maximum level of 58.
  • Owners of The Secret Armory of General Knoxx can achieve a record setting increase to a maximum level of 69.
  • End game players that have completed playthrough 2 will see enemies scale to the new levels up to the new level cap. That means that if you’ve completed everything, you can play through the game again and again at a challenging level in order to find better and better loot.
  • Item drops (with the exception of COM Decks) will also scale with higher level enemies to the new level cap. That means that this Title Update features the highest level weapons to date!
  • Other fixes, including DLC4 Achievement/Trophy glitches that have affected some users and will be corrected to properly award players for obtaining these achievements no matter which order they were completed in.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

U mnie dodatki smigaja bez zarzutu - tez kupowalem na amazonie.

Swoja droga smieszna rzecz - kupilem na allegro castlevanie wczesniej a jeszcze nie dotarla, a borderlands zakupiony pozniej juz smiga u mnie w konsoli.

Co do samej gry to jestem oczarowany :) niesamowity magnes. Dzis spedzilem caly dzien ganiajac po pandorze i wypelniajac przerozne zadania.

Az sie boje wlaczac ta gre w multi, bo chyba przestane do pracy chodzic :)

Gra 'cierpi' na syndrom jeszcze jedna misja.

Jesli w multi jest jeszcze lepiej to ja nie mam slow.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość konstant

Bylby ktos chetny do pomocy w zaliczeniu Moxxis Riot ?

Ktos z postacia na PT2 z max. 40-50 levelem (przeciwnicy upodabniaja sie levelem do hosta).

Nie chce mi sie tego robic samemu bo strasznie to mozolne, poza tym smierc = gra od 1 rundy.

We dwojke bedzie o wiele latwiej.

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza

W Borderlands gram głównie w singlu, ale wczoraj na moment dołączyłem do online'owej gry jakiegos nadpobudliwego typa z 30 rozpoczętymi questami. Dziś wracam do singla, i co się okazuje? Ze te wszystkie questy znalazły się w mojej singlowej grze, niektore chyba nawet w obszarach do których nawet nie dotarłem. Co to ku**a jest, bug czy feature? Ta gra tak ma???

Odnośnik do komentarza

Bo ja jestem Panem i Władcą Twojego save'a Kyo xD

 

Też kiedyś wlazłem online ( na samym początku jak grę kupiłem ) i się dołączyłem do jakiegoś gościa co daleko już był i mi się wszystkie jego questy "oświeciły" u mnie w singlu. Nie da się z tym zrobić nic raczej.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

W Borderlands gram głównie w singlu, ale wczoraj na moment dołączyłem do online'owej gry jakiegos nadpobudliwego typa z 30 rozpoczętymi questami.  Dziś wracam do singla, i co się okazuje? Ze te wszystkie questy znalazły się w mojej singlowej grze, niektore chyba nawet w obszarach do których nawet  nie dotarłem. Co to ku**a jest, bug czy feature? Ta gra tak ma???

Ta gra tak ma, też się tym na początku zdziwiłem. Jeżeli jesteś osobą która lubi mieć wszystko ładnie poukładane, robić questy w kolejności pokazywania się lokacji by być pewnym że się niczego nie opuści, polecam za pierwszym razem przejść grę offline a dopiero później online, bądź grać online jako host, wtedy osoby dołączające robią z tobą questy które ty chcesz i jakoś się idzie w tym połapać, ja przynajmniej tak robiłem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Ponadto pamiętajcie aby robić backup sejvów!

U mnie dwa razy już się zkaszaniło, raz dawno temu koło 30lv (musiałem zaczynać od nowa) oraz niedawno na 69LV, z praktycznie wszystkim skończonymi questami (na szczęście zrobilem backup godzine wcześniej).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość konstant

Więc się ciesz.

 

W internecie jest edytor save do borderlands i o dziwo obsługuje ps3, trofea działają. Można sobie wklepać lvl, podejście do gry itp. itd. :potter:

 

 

Można, ale nie jest to zbyt dobre rozwiązane jeśli z postacią robioną tym programem wiążesz nadzieje, bo w każdej chwili może się cos zpierniczyć.

A pisałem robić backup sejvów, robić...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...