Skocz do zawartości

Borderlands


Kris Blake

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie najlepiej gra się snajperkiem...gra jest oki..ale ja mam już problem...mimo iż nie ma ona blokady regionalnej to niestety.. dodatki z różnych regionów nie współdziałają..W moim przypadku, gdzie mam wersje made in usa, dodatek niestety nie zadziałał..(konto polskie).Złoszczę się nie na zmarnowane 30 złociszy..lecz na to ze firma mnie w ŻADEN sposób nie poinformowała o braku kompatybilności(ani w instrukcji gry ani przy ściąganiu dodatku).Skoro nie ma blokady na regiony w grze..to po kiego...(niecenzuralne słowo) robić problemy z dodatkami..czytałem że niemiachy mają podobnie wiec łącze się z nimi i pisze do 2K skargę na ich pomieszaną politykę...reguły zawsze powinny być proste, jasne, czytelne, dla konsumenta.Ja niczego nie muszę się domyślać, to firma ma obowiązek mnie informować o produkcie...to by było na tyle..ciekawi mnie czy tylko ja mam taki problem w Polsce

Edytowane przez Samuelus
Odnośnik do komentarza

Dobrze rozumiem ? - masz Bordera z US i kupiles dodatki U NAS i z tego powodu skladasz skarge na 2K ??

 

:lol:

 

Istnieje cos takiego jak oczywista oczywistosc - w przypadku dodatkow do gier na PSS ZAWSZE musisz miec te z ktorego regionu jest gra, prosta jasna czytelna regula.

W ogole testowal ktos ten nowy dodatek ? - jeszcze Zombielanda nie ukonczylem ale patrze tak na niego i mnie cisnie by kupic.

Odnośnik do komentarza

otóż nie koniecznie, nie miałem problemów choćby z disgaea 3..sytuacja podobna gra z US ,wiec oczywista oczywistość to nie do końca jest. oczywistą oczywistoscią jest tez że niemowlakowi do zabawy nie dasz klocków lego..a i tak producent musi zaznaczyć kategorie wiekową.jeśli dla jednych jest coś oczywiste to dla drugich nie musi(po to były blokady regionalne chyba by nie móc kupować w us, a teraz co... musze oszukiwać i zakładać konto w US??? paranoja)ponad to dzięki bogu 2k ma rozwiazać ten problem..podobno

Edytowane przez Samuelus
Odnośnik do komentarza

otóż nie koniecznie, nie miałem problemów choćby z disgaea 3..sytuacja podobna gra z US ,wiec oczywista oczywistość to nie do końca jest. oczywistą oczywistoscią jest tez że niemowlakowi do zabawy nie dasz klocków lego..a i tak producent musi zaznaczyć kategorie wiekową.jeśli dla jednych jest coś oczywiste to dla drugich nie musi(po to były blokady regionalne chyba by nie móc kupować w us, a teraz co... musze oszukiwać i zakładać konto w US??? paranoja)ponad to dzięki bogu 2k ma rozwiazać ten problem..podobno

 

 

To nie jest temat przeznaczony do tego typu rozmow.Ale gadasz glupoty. Wersja PAL dziala z dodatkami z europejskiego stora a USA z USA,jest to oczywiste,proste i klarowne. Do tego zawsze w storze przy zakupie dlc podawany jest numer wersji z jaka smiga dodatek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Erm... Mam w tej chwili akurat odrobinę kasy i tą grę na oku. Moglibyście z czystym sumieniem napisać mi zalety i wady tego tytułu?

 

Jestem gościem, który uwielbia serię Diablo, gra w gry RPG, lubi czarny humor a i od czasu do czasy wyłącza mózg i gra kilka godzin w jakąś strzelankę. Wychodzi mi z tego, że teoretycznie ta giera jest dla mnie. Plusem jest też granie online. A jednak nadal nie jestem przekonany, bo nie słyszałem jeszcze jakichś konkretów od kogoś, kto nie jest recenzentem (którym wierzę rzadziej). To jak? Warto?

Odnośnik do komentarza

Ja nie miałem takich problemów - od razu wiedziałem że to jest gra dla mnie - połączenie fpp z mechanizmem hack'n'slash - rewelacja pomyślałem, kupiłem i tak się też okazało. Grafika na początku wywoływała mieszane uczucia a im dłużej grałem tym bardziej się przekonywałem - dziś nie wyobrażam sobie tej gry w innej stylistyce. Jest szybko, płynnie i intuicyjnie. Wszelkie menusy, cały interfejs działa sprawnie - w ogóle cała gra jest bardzo dobrze napisana, pozbawiona baboli. Odpowiednio długa a przyjemność rozpoczęcia historii od nowa jeszcze większa za sprawą dalszego rozwoju postaci. Broni istne zatrzęsienie. Questów jest także mnóstwo i ogólnie dla mnie były bardzo ciekawe szczególnie te związane z głównym wątkiem, niektóre mogą być do siebie podobne i sama fabuła także rewelacyjna nie jest ale nie to do tej gry przyciąga. Gra polega na strzelaniu i ten element w takich grach musi być rajcowny i tak też jest w borderlands - wypluwanie ton ołowiu jest bardzo wciągające, przeciwnicy padają gęsto, jest odpowiednio brutalna. Mechanizm hack'n'slash sprawdza się znakomicie, punkty doświadczenia, specjalne zdolności, coraz silniejsza postać, coraz lepsze bronie - więcej i więcej - wciąga jak diabli. Czyli każdy kto lubi fpp i długie rozległe action rpg będzie tą grą usatysfakcjonowany - przeszukiwanie skrzyń, porównywanie statystyk itd. Świat jest dość spory i bardzo fajnie że podzielony na mniejsze części. Bardzo jestem zadowolony z tej gry - nie wiem ile już ograłem godzin ale na pewno jest tego sporo - aktualnie przechodzę grę po raz drugi i masteruję postać do dodatku który nabyłem - jestem przeciwnikiem "download content" - także dlatego że nie mogę go sobie zarchiwizować ale borderlands tak bardzo mi się spodobał że zdecydowałem się na pierwszy wyjątek i pewno dodatek także okaże się świetny. Minusy są umowne dla mnie na siłę i nie każdego będą dotyczyć - loadingi pomiędzy mapami mogły by być krótsze, sporadyczne spowolnienia animacji - zdarzają się rzadko i z czasem nie zwraca się na nie uwagi bo nie utrudniają gry a porównując te spowolnienia do niektórych wczesnych fpp na ps3 to borderlands jest mega płynny np. niedawno męczyłem medal of honor i niektóre misje wyprowadzały mnie z równowagi ze względu na "płynność", pewno przeciętna fabuła i powtarzalność niektórych questów ale jak mówiłem te elementy nie mają znaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ja gierke przeszedłem dzisiaj i powiem że całkiem udany miks H'n'S. Tylko mam jedno pytanko przeszedłem główny wątek mam 36 lvl i czy jest coś w grze jeszcze do roboty ? jakieś questy ? bo są trofea za dobicie do 50 lvl ale kompletnie nie wiem gdzie mógłbym to zrobić ? w DLC ? Gra w ogółe ktoś w to przez neta ? bo na splitscreenie z kumplem to zabawy co nie miara :D

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem pierwszy dodatek i okazał się świetny choć na dość sporym terenie jaki nam oddano w tym rozszerzeniu można było "upchać" więcej questów i kończy się dość szybko ale i tak jestem cholernie zadowolony. Z drugim dodatkiem się wstrzymałem czyli Mad Moxxi's Underdome Riot ponieważ wydaje mi się że może być po prostu słaby w singlu (Borderlands bardzo odpowiadał mi w single player i tak też go ukończyłem) a trofea także mnie nie kręcą. Mam pytanie do osób posiadających ten dodatek - czy warto go atakować ? Domyślam się że są to tylko następujące po sobie ciężkie pojedynki na arenach i to wszystko czy jednak się mylę ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gra ktoś jeszcze?

 

Dziś dostałem grę, tyle że ludzie z listy już w to nie grają. :teehee:

Jestem na samym początku gry, próbowałem się do kogoś randomowego podłączyć, ale ludziska nie wiedza co jest grane, biegają wszędzie, a inni ciachają mnie nożem żebym z nimi walczył... Chaos totalny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie da sie zagrac w Borderland splitscreena postaciami z 2 roznych kont na jednej konsoli? odpalal ktos w ten sposob splita?

 

Da się spokojnie w ten sposób zagrać.

Wciągnęła mnie maksymalnie. Przez nią wziąłem urlop. Nawet Battlefield: Bad Company 2 poszło w odstawke. Narazie dodatków nie kupuje bo musze wrócić do roboty we wtorek ale kto wie jak sprawy się potoczą. Ludzie, nie kupujcie tej gry bo zapomnicie o wszystkim. Absolutne mistrzostwo świata.

Ide po piwo i wracam na Pandorę:)

 

Zapraszam chetnych na split screen. PSN ID: Vril

 

PS. Dotyczy Samuelus. Przeczytaj sobie okładkę z tyłu i tam masz napisane gdzie dana gra może być sprzedawana (np wersja USA Cross Edge "Licensed for distribution in North America and Mexico on the PLAYSTATION 3 "), więc dodatki kupione w polskim regionie wcale nie muszą działać z w/w grą. Prosto napisane i pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do siebie.

Odnośnik do komentarza

Oj warto, warto. Ja ta gre przeszedlem 2 razy na split screenie (samemu, ani przez neta praktycznie rzecz biorac nie gralem).

Przejscie gry zajmuje (jesli sie robi wszystkie misje itd) jakies 25-30h. Grajac drugie playthrough moze sie przedluzyc do 50 (a jesli chce sie przechodzic jeszcze innym postaciami, to wiadomo).

 

2 gracz musi byc caly czas z toba.

W menu glownym wybiera sie opcje split screen, a potem kazdy gracz wybiera swoja postac, badz tworzy nowa.

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Pogrywam sobie w Borderlands i musze stwierdzic ze gra jest dosc wymagajaca.

Mam obecnie 14 lvl (sniper) i kurde zwykla grupka skagów o podobnym levelu sprawia mi niemaly problem.

 

Jakie bronie sa warte swieczki? W jakie umiejetnosci warto inwestowac? W ogole jakies rady od weteranow?

Odnośnik do komentarza

Pogrywam sobie w Borderlands i musze stwierdzic ze gra jest dosc wymagajaca.

Mam obecnie 14 lvl (sniper) i kurde zwykla grupka skagów o podobnym levelu sprawia mi niemaly problem.

 

Jakie bronie sa warte swieczki? W jakie umiejetnosci warto inwestowac? W ogole jakies rady od weteranow?

Używaj umiejętności specjalnej tak często jak się da.Nie grałem snajperem ale rewolwery dają dość dobry dmg na mniejszym dystansie.

I graj online wtedy jest dużo łatwiej( jak masz zgraną grupę )

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość konstant

Buhahahahahahaha

pogrywam sobie w coopa a tu nagle trach! Pradu braklo.

Wlaczam za chwile konsole i co? Nie ma sejvu z moja postacia !!!

Nosz ku.rwa wiekszej zenady to w zyciu nie widzialem!

32 lvl i co mam teraz od poczatku grac?!

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Zenada po prostu.

Ja rozumiem, zeby np. w takiej sytuacji wgral sie poprzedni odpowiednio zapisany sejv, ale zeby zniknal?!

Toz to sa jaja po prostu.

Gra juz jest wystawiona na allegro, dziekuje dobranoc panom z Girboks!

Odnośnik do komentarza
Gość konstant
Bo save ci się usunął? Aha.

 

No, acha.

 

w zasadzie nie ma sie co dziwic, producent powinien zabezpieczyc save na wypadek takich przypadkow. podobna sprawa z zawieszaniem sie gier i rozpoczynaniem "z przymusu" od poprzedniego save'a. place - wymagam, proste. gry nie kosztuja 10 zl, zeby bagatelizowac takie akcje.

 

Zgadzam sie.

Moja postac miala 32 lvl, na liczniku ponad 25 godzin grania. I co ja mam teraz zrobic? Jedyne wyjscie to sprzedac gre.

Nie wyobrazam sobie sytuacji gdy mialbym kupione wszystkie DLC, postac 61 lvl, ponad 100 godzin na liczniku i tu nagle save znika :D

To jest skandal.

 

ps. jak rozumiem, nie ma zadnej opcji importu sejvu kogos innego?

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza
Gość konstant

EDIT: udalo mi sie odbudowac postac dzieki genialnemu programowi WillowTree.

 

Mam pytanie odsnonie dodatku The Secret Armory of General Knoxx.

Otoz, w recenzji w N+ autor napisal o zle wywazonym poziomie trudnosci, czyli: dla postaci o LV 50 dodatek na playthrough 1 jest za prosty a na playthrough 2 za trudny.

Autor zasugerowal, ze najlepiej jest zapodac go w okolicach 37 LV, zaraz po skonczeniu glownego watku.

 

Wiec ?

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.