Skocz do zawartości

Borderlands


Kris Blake

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za post pod postem, ale mamy już oficialne potwierdzenie o nowym DLC do Borderlands

 

Claptrap Ninja Assassin

 

Dodatek wychodzi we wrześniu w cenie 6.29 funta ;]

 

http://www.vg247.com/2010/08/11/2k-announces-new-borderlands-dlc-claptrap-ninja-assassin-out-next-month/

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Sorki za post pod postem, ale mamy już oficialne potwierdzenie o nowym DLC do Borderlands

 

Claptrap Ninja Assassin

 

Dodatek wychodzi we wrześniu w cenie 6.29 funta ;]

 

http://www.vg247.com...out-next-month/

 

Alternatywnie w cenie 9.9 $ czy 800 MPs.

 

sporo informacji na jego temat można także znaleźć tu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Borderlands gorąco polecam. Ta gra to kilkadziesiąt godzin wspaniałej zabawy. Dodatki też są niczego sobie, szczególnie The Zombie Island of Dr.Ned, który raczy nas odmiennym klimatem, jak i scenerią.

The Secret Armory of General Knoxx ma jeden, ale ogromny minus: brak teleportacji pomiędzy danymi punktami, co za tym idzie, gracz musi samochodem przemierzać kolejne autostrady nim dojdzie do wyznaczonego punktu. Po kilkunastu takich przejażdżkach ma dość dziwnego systemu, systemu, który przecież w podstawowej wersji świetnie się spisywał.

Dodatkowo, nawet dzisiaj gra prezentuje się znakomicie pod względem grafiki.

 

Polowałem na 100% w niej (z wszystkimi DLC), ale stanęło na platynie, 100% w zabawie z zombiakami, zaliczeniu kolejnego dodatku, a trzeci sobie odpuściłem (nie wykluczam, że kiedyś do niego wrócę).

 

Przygodę zaliczałem żołnierzem, polecam, choć innymi, także gra się niczego sobie.

 

Drzewko umiejętności mojej postaci wygląda tak:

 

KLIK

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A po co czekać na polskiego dystrybutora i przepłacać? Dzisiaj kurier przyniósł mi świeżutkie GOTY zamówione w amazon.co.uk (swoją drogą polecam - nówka za 108 zł z wysyłką, i szybka wysyłka - moja gra szła 4 dni) i w pudełku znajduje się kod na wszystkie dodatki (jeden odblokowujący wszystkie do pobrania z pss) + kod na demo Duke Nuken Forever + mapa świata.

 

Ech... znowu ponad 50 godzin wyjęte z życiorysu (grę nabyłem po raz drugi :D )

Odnośnik do komentarza

A po co czekać na polskiego dystrybutora i przepłacać? Dzisiaj kurier przyniósł mi świeżutkie GOTY zamówione w amazon.co.uk (swoją drogą polecam - nówka za 108 zł z wysyłką, i szybka wysyłka - moja gra szła 4 dni) i w pudełku znajduje się kod na wszystkie dodatki (jeden odblokowujący wszystkie do pobrania z pss) + kod na demo Duke Nuken Forever + mapa świata.

 

Ech... znowu ponad 50 godzin wyjęte z życiorysu (grę nabyłem po raz drugi :D )

To Amazon.co.uk wysyła do Polski? Kiedyś nie chcieli wysyłać gier (książki i DVD to i owszem, kupowałem u nich).

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

A po co czekać na polskiego dystrybutora i przepłacać? Dzisiaj kurier przyniósł mi świeżutkie GOTY zamówione w amazon.co.uk (swoją drogą polecam - nówka za 108 zł z wysyłką, i szybka wysyłka - moja gra szła 4 dni) i w pudełku znajduje się kod na wszystkie dodatki (jeden odblokowujący wszystkie do pobrania z pss) + kod na demo Duke Nuken Forever + mapa świata.

 

Ech... znowu ponad 50 godzin wyjęte z życiorysu (grę nabyłem po raz drugi :D )

To Amazon.co.uk wysyła do Polski? Kiedyś nie chcieli wysyłać gier (książki i DVD to i owszem, kupowałem u nich).

 

No właśnie od niedawna wysyła (gdzieś w necie ktoś podrzucił info), dodam, że wysyła ekspresowo i za darmo :D

Odnośnik do komentarza

A po co czekać na polskiego dystrybutora i przepłacać? Dzisiaj kurier przyniósł mi świeżutkie GOTY zamówione w amazon.co.uk (swoją drogą polecam - nówka za 108 zł z wysyłką, i szybka wysyłka - moja gra szła 4 dni) i w pudełku znajduje się kod na wszystkie dodatki (jeden odblokowujący wszystkie do pobrania z pss) + kod na demo Duke Nuken Forever + mapa świata.

 

Ech... znowu ponad 50 godzin wyjęte z życiorysu (grę nabyłem po raz drugi :D )

To Amazon.co.uk wysyła do Polski? Kiedyś nie chcieli wysyłać gier (książki i DVD to i owszem, kupowałem u nich).

 

No właśnie od niedawna wysyła (gdzieś w necie ktoś podrzucił info), dodam, że wysyła ekspresowo i za darmo :D

No to po wypłacie łykam Borderlands GOTY. Jeszcze jedno pytanie: kody działają z polskim PSN Store, czy masz konto na UK?

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

No to po wypłacie łykam Borderlands GOTY. Jeszcze jedno pytanie: kody działają z polskim PSN Store, czy masz konto na UK?

 

Łykaj śmiało - kod działa w polskim pss (w pudełku jest jeden kod, który odblokowuje wszystkie dodatki). Jak zakupisz wyślij mi zapa to pogramy razem w tą iście za(pipi)istą gierkę :D

Odnośnik do komentarza

Poważnie Borderlands kupiony w Anglii a dokładniej kody z niego na dodatki wejdą normalne na polskim store? A czemu to tak? ;]

Czyli nie trzeba brać ze srenegi, nice.

 

A jak wygląda voucher na demo Duke? Mógłbyś zrobić fotkę?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Poważnie Borderlands kupiony w Anglii a dokładniej kody z niego na dodatki wejdą normalne na polskim store? A czemu to tak? ;]

Czyli nie trzeba brać ze srenegi, nice.

 

A jak wygląda voucher na demo Duke? Mógłbyś zrobić fotkę?

 

Nie mam pojęcia czemu tak, ale kod bez problemu wszedł na moim koncie głównym założonym na Polskę i wszystko gra.

 

A kod na Duke'a wygląda tak LINK

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zresztą who cares ważne, że działają; GOTY za 100 złoty (widzieliście u nas ceny...) plus kod na Księcia. Nic tylko brać.

Cholera wie czy cenega da w ogóle ten kod i czy będzie działał...

 

Wiedziałem, wiedziałem, że voucher na demo będzie "zaje.bisty", Książę jaki przystojniacha i jakby młodszy się zrobił ;].

Wielkie dzięki.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...