Skocz do zawartości

Borderlands


Kris Blake

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku godzinach gry mogę stwierdzić że warto zakupić. Ciekawa i wciągająca to jej niezaprzeczalne atuty. Nie udaje gry którą nie jest. Tony broni i tony questów.

Ktoś pisał że na samochód trzeba długo czekać. Gram ze 4h i już mam ten wynalazek.

Gra instaluje się na dysku ale niestety przełożenia w czasach loadingów nie ma, poziomy wczytują się deko za długo. Poza tym gra potrafi czasem zwolnić przy ostrej zadymie.

Mimo to polecam zdecydowanie.

PS: zanim rzucicie się w online polecam pograć trochę w singlu bo niektórzy pazerni kompani sprzątną wam co ciekawsze zabawki w momencie kiedy wy użeracie się z przeciwnikami.

 

EDIT: Jazda autem to kwestia przyzwyczajenia: gaz/ hamulec - lewa gałka, prawa odpowiada za skręt i ruch działkiem jednocześnie.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Pewnie dlatego ze ma nietypowe strowanie (nie jest klasyczne R2, L2 '_').

Poki co pogralem z godzinke sam, a potem dwie z qmplem w coopie przy 1 konsoli, masakrycznie zajefajna zabawa !! (Resistance 2 dla mnie byl krolem coopa, zostal zdetronizowany XD).

Tak w ogole to mozna kogos zaprosic w czasie kiedy gramy we dwoch ? (zgubilem sie lekko na mapie i nie moge znalesc pokoju do zaproszen, tak wiec jestem ciekaw).

Odnośnik do komentarza

Jestem w 7 niebie, ta gra jest swietna.

Gerbox stworzylo wspaniale polaczenie pewnych zasad z hack&slashy/MMO oraz cala otoczka z FPS'ow - otrzymalismy hybryde ktora nie jest zadnym dziwadlem - wszystko tu funkcjonuje jak nalezy !

Poza tym tak jak pisal ktos powyzej - gra nie udaje tytulu jakim nie jest, to profesjonalne polaczenie taktycznego shootera z zabijaczem czasu jakim jest mordowanie tysiaca mobow i zdobywaniu expa za questy ...

Nie spodziewalem sie ze gatunek FPS moze "uzaleznic" XD.

Odnośnik do komentarza

To pisz kurde kiedy grasz - ja póki co napotykam sam problemy z rozgrywką online, póki co pograłem coś tam z Yabollkiem ale to wszystko :/.

 

Ta gra póki co to dla mnie wzór dla co-op'a - granie z qmplem przy 1 konsoli i robienie tych questów nawet pół dnia nie NUDZI ! (i jeszcze możemy poszaleć na arenie przeciwko sobie kiedy tylko chcemy :)).

Póki co mam 4 postacie (dwie moja, dwie qmpla) 29 lvl Soldier, 25 lvl Berserker, 25 lvl Lilith i 24 lvl Sniper.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

a ja gierke juz skonczylem, za bardzo nie chce mi sie duzo pisac o niej, wiec powiem co najwazniejsze. gierka jest o wiele przyjemniejsza od f3, jest fajna bo ma wiecej klimatu f3 niz sam fallout :) fajny swiat, super bronie, super humor, robocik mnie rozbraja. mam 86% trofeum, dawno w zadnej grze tyle nie mialem,

co do minusow to

- brak rolla na itemki, troche to przeszkadzalo jesli gralem w 4 a item dostawal kto pierwszy ten lepszy

- gra strasznie zwalnia przy 3-4 osobach online, a pod koniec gry ostatnie etapy, to grajac w 3 osoby, to bylo bez klamania 2-3 fps :( to jest troche skandal, z tego tez powodu musialem koncowke grac sam bo naprawde nie dalo sie, cos musza naprawic z silnikiem gry, czy tam pobieraniem danych w grze online, bo strasznie rypie

- no i ostatni maly minus zakonczenie gry, przydalby sie jakis fajny filmik czy cos, a tu praktycznie nic

 

 

poza tymi minusami gra dla mnie na 9/10

Odnośnik do komentarza

Cholera mam problem z jednym zabawnie prostym questem - muszę znaleść części do rewolwera w Doh! headlands (o ile dobrze napisałem).

Nie mogę za nic znaleść ostatniej cżęści "barrel" - łaże po tym maciupeńkim kompleksie na wzgórzu i nie widzę :/.

 

Poza tym gre przeszedłem i muszę powiedzieć:

 

spoiler

 

 

Końcówka na mnie zrobiła wrażenie - ta droga do the vault była cudna, najlepsza strona graficzna gry dopiero tam ujrzała światło dzienne - desing kosmitów cudo, napierdalanka z 2 różnych stron.

Tego się nie spodziewałem po (bądź co bądź trywialnym) Borderlands, fajnie że istnieje NG+ (przynajmniej tak mi się wydaje bo jeszcze nie sprawdzałem).dla mnie gra na solidne 8+

 

 

i

 

 

NINJA ASSASIN !! XD

.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Cholera mam problem z jednym zabawnie prostym questem - muszę znaleść części do rewolwera w Doh! headlands (o ile dobrze napisałem).

Nie mogę za nic znaleść ostatniej cżęści "barrel" - łaże po tym maciupeńkim kompleksie na wzgórzu i nie widzę :/.

 

Poza tym gre przeszedłem i muszę powiedzieć:

 

spoiler

 

 

Końcówka na mnie zrobiła wrażenie - ta droga do the vault była cudna, najlepsza strona graficzna gry dopiero tam ujrzała światło dzienne - desing kosmitów cudo, napierdalanka z 2 różnych stron.

Tego się nie spodziewałem po (bądź co bądź trywialnym) Borderlands, fajnie że istnieje NG+ (przynajmniej tak mi się wydaje bo jeszcze nie sprawdzałem).dla mnie gra na solidne 8+

 

 

i

 

 

NINJA ASSASIN !! XD

.

Też miałem ten problem...

Ostatnia część rewolweru jest w spalonym samochodzie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ktoś skasował nasze posty wtf ??

 

Trofea idą lajtowo (jak w Batmanie XD), to jedna z gier którą zanim się przejdzie już będzie ponad 50 % na liczniku.

 

BTW: O co chodzi z tymi trofeami jak "House of the Ned", "Jakobs fodder" czy "Braaaaaains !!" ??

Ponoć jakieś DLC ma wyjść czy ono się łączy z tymi trofeami ? (pierwsze trofeum z tego mi to podpowiada).

 

BTW: Jestem chętny na co-opa w każdej chwili :].

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Rzecz w tym że postów nie moge zobaczyć, tylko moje tematy.

Pamiętam że wcześniej pisał tu Rik a później ja (po poście 88Boreka).

Dobra ale nie miejsce tu na to, zresztą ja z tego problemu robić nie chcę, bo inaczej napisałbym PW.

 

Niezły lol z tym DLC btw, bardzo nieładne zagranie ze strony gearbox, jak chce 100% zrobić to musze dopłacić <_<.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

poszukuję osoby mającej w swojej kolekcji pucharek:

 

And They?ll Tell Two Friends

Played in a co-op game with either an employee of Gearbox or someone who had this trophy

 

Gra jest genialna i szkoda by było nie wycisnąć z niej maxa...jak ktos ma to proszę o info (moze być na psn)

Odnośnik do komentarza

Odpowiedz na to pytanie raczej sie nie usatysfakcjonuje: lepiej wziasc tego, kto ci sie bardziej podoba.

Tak naprawde wiekszego znaczenia to nie ma kogo wezmiesz, kazda klasa ma swoje plusy. Snajperem np. bedziesz mogl sciagac ludzi z daleka, natomiast dzieki skillowi syreny bedziesz mogl uciec, kiedy zacznie byc zbyt goraco, jej "speedhack" ftw.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Uderzaj do mnie!

 

Wiele osób zaoferowało pomoc, dzięki!

 

Estel - Ja bym wybrał snajpera, po przejściu nim kilku misji wydaje się być postacią, która od samego startu daje masę frajdy.

 

Ja doginam Rolandem, od 10lv daje radę, dobra rzemieślnicza robota, wpadam w tłum z obrzynem ... tak, praca z "ludźmi" to jest to smile.gif

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

Od poczatku gralem Syrena. Teraz na lvu 50. ta postac wymiata. Jej Phasewalk po odpowiednim naladowaniu to poezja. Odnawia sie co kilka,kilkanascie sekund,Syrena jest niewidzialna,moze uciec,moze zaatakowac kogo chce,moze sie ukryc ,a jej critical zabija na miejscu. Gralem z innymi graczami na Arenie i Syrena w wiekszosci przypadkow roznosila oponentow :) Po wejsciu w phasewalk,staje sie szybka i co najwazniejsze ,jak wspomnialem,niewidzialna. Jedno uderzenie z dopakowanymi na maxa Phase Strike i Striking = zgon oponenta.

Cholernie polecam Syrene.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.