Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na zwyklym markecie.

https://market.android.com/details?id=com.emulator.fpse&feature=search_result - oto zreszta link

 

Dobra, ja tez mam pytanie - jak sie w Galaxy S robi screenshoty? Wczoraj mialem problem z jednym programem, troche mi sie przywiesil i probowalem rozne przyciski i przez przypadek zrobilem w pewnym momencie screenshota, a zadnego programu do robienia screenshotow nie mam. Wie ktos moze jak to sie robi, co ja dokladnie wcisnelem?

Odnośnik do komentarza

Niech ktoś poleci jakiś przyzwoity i szybki custom ROM do Desire. Najlepiej z Sense, ale niekoniecznie. Niby wszystkie ach i och, a kuźwa zawsze coś nie tak - ślimaczy się to, sense się zawiesza, jakieś dziwne przerwy przy ładowaniu itp. Teraz mam LeeDroid i jestem raczej niezadowolony, a podobno to jeden z lepszych. Teraz podobno CM7 wypuścili - dobre toto?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam Samsunga Galaxy Tab i mam takie pytanie. Czy jest możliwość utworzenia dwóch kont, coś takiego jak użytkownicy w Windows, żeby dwie osoby mogły korzystać z jednego tabletu i każda miała osobne konto, osobne programy zainstalowane itd. ?

 

Android nie wspiera niestety wielu użytkowników, podzielcie się ekranami ;)

Kont może być kilka, ale ogólnie dla jednego użytkownika.

 

Jaki byscie polecili program do robienia notatek? Dodam, ze jako jedna z funkcji interesuje mnie, aby mozna bylo np. sobie wrzucac krotkie notatki na pulpit, zeby np. pamietac o danej rzeczy

 

Ja korzystam z kombo: Android Agenda Widget + SSI Gtask, na jednym łidżecie są widoczne terminy (jeśli takie masz w kalendarzu), jak i zadania (czy notatki), jedno i drugie darmowe na markecie.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli Android stanie się w końcu tym, czym miał się stać, jest szansa, że Market dorówna AppStore, ze względu jednak na cholerną fragmentację (za dużo platform sprzętowych) na to się nie zanosi.

 

Nie powiem, lubię Androida, ale coraz bardziej życzliwym okiem spoglądam na urządzenia z iOS, zwłaszcza że system zdaje się sprawiać wrażenie coraz bardziej "smartfonowego".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o liczbę aplikacji to Android goni i to w całkiem niezłym tempie AppStore. Zresztą, nie o ilość chodzi, a o jakość. No i tutaj Android leży, bo choć nie brakuje naprawdę dobrze zrobionych i porządnych aplikacji, to jednak śmieci jest pewnie więcej niż w AppStore, mimo mniejszej ogólnej liczby aplikacji.

 

O grach można zapomnieć na Androidzie. Angry Birds, Game Dev Story i kilka innych gierek dają radę, ale godne wspomnienia produkcje pojawiają się tak rzadko, że aż przykro patrzeć.

Odnośnik do komentarza

Co racja, to racja. Większość potrzebnych/przydatnych programów znajdziemy bez problemu na Androidzie, ba! są nawet programy, których ze świecą szukać na iOS. Chodzi jednak o to, że na iOS po prostu czuć wykonanie i jakość programów, dodatkowo jak się człowiek rozejrzy to appsów jest jeszcze więcej niż na Andku w każdej kategorii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...