Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

pocketnowvideos (strona macierzysta to www.pocketnow.com) prowadzi Android App Weekly Review (czy jakoś tak). Oprócz tego mają masę innych filmików, wideorecenzji, czasami jakieś fajne porady wrzucą itd. Ogólnie polecam.

 

Chociaż tak szczerze to sam szukam czegoś jeszcze, ciężko ogarnąć fajne nowinki wchodzące do Marketu.

Odnośnik do komentarza

Rano ściągnąłem tubemate do pobierania filmów na yt a po południu już tej aplikacji nie mogłem znaleźć w markecie (chciałem na innym urządzeniu zainstalować), tak samo chciałem zainstalować iplę i również już jej nie ma (nawet na stronie ipla nie działa link). To normalne, że aplikacje znikają nagle?

Odnośnik do komentarza

TubeMate codziennie inaczej, raz jest, raz go nie ma w Markecie. Ja ściągam sobie apk ze strony internetowej programu i już.

 

Jakieś 99,9% nie znika z Marketu, ale zdarza się, że Google bez słowa coś usuwa. Zazwyczaj wywala w ten sposób jakiś malware, ale niewygodne appsy też tak usuwają, jak wspomniany TubeMate czy emulatory, na które ostatnio się uwzięli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o emulatory:

1. psx4droid został usunięty za naruszenie zasad google, koleś ścigał kasę za dwie wersje programu zamiast uaktualnić jedną;

2. ostatnio usunięte x-oidy też nie były takie święte, dev czerpał mocno ze źródeł swoich kolegów, dostał więc kopa z marketu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

sprzedaje moja nokie n97 i celuje w nowy tel...myslalem o iphonie ale coraz bardziej sklaniam sie w strone fona z androidem..polecacie jakies konkretne modele?bo jezusie swiety telefonow z androidem jest masa.. :blink: cena w okolicach 800 zeta :ninja:

 

Edit:

Wybaczcie ze w zlym temacie :sweat:

Edytowane przez BieŃ
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

zalatwilem kolezance przedluzenie umowy w orange z motorola defy, ale okazuje sie ze mimo ze dostanie umowe i komórke kurierem za 2-3 dni to nowy abonament wchodzi w zycie dopiero od nowego okresu rozliczeniowego, czyli za 2 tygodnie (dziwne w erze wchodzi o północy od dnia kiedy sie podpisało)

no ale problem polega na tym że tylko w nowym abonamencie bedzie miała internet wliczony w cene, a narazie musiała by płacić za kazde 50kb , a jak wiadomo android lubi sam sobie uzywac netu

 

jaki polecaci program zeby zablokowac jej wszelkie czynnosci internetowe na te 2 tygodnie żeby jej sie rachunek nie nabił?

kiedys ze 2 lata temu slyszalem o programie chyba APN droid ktory blokowal internet, ale moze jest cos nowszego, lepszego? co polecacie?

 

 

dodam tez ze orange debilne rozwiazanie ma - bo mozna dokupic za 5zł dodatkowe 100mb internetu co wydaje sie fajne jak sie przekroczy limit , tylko ze wcale nie ejst fajne - bo nawet te 100mb zaczyna dzialac od nastpnego okresu rozliczeniowego O_o

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Na dobrą sprawę nie ma potrzeby instalowania dodatkowego programu do blokowania danych, wchodzisz w:

ustawienia -> komunikacja -> Sieci telefonii komórkowej i odznaczasz 'Użyj danych pakietowych'.

Przy rozpoczęciu kolejnego okresu rozliczeniowego czynność powtarzasz włączając transmisję danych.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ogaranicie, że od Androida 2.2 można w ustawieniach sieci wyłączyć dane pakietowe, nie?

 

 

A istnieje coś takiego, czy to może mit, że mając komórę w playu, jak jesteśmy w miejscu, gdzie play korzysta z nadajnika np. plusa, to może nabijać wtedy za połączenie internetowe poza abonamentem?

Odnośnik do komentarza

Ogaranicie, że od Androida 2.2 można w ustawieniach sieci wyłączyć dane pakietowe, nie?

tak ja juz to ogarniam, ale na wszelki wypadek dowaliłem tez APN droida i watchdoga żeby pilnował ze jest 00kb nadal :P

 

za tydzien bede mial to w (pipi)e jak ruszy abonament z 500mb

 

 

 

btw nie podoba mi sie interface motorola blur w tym DEFY kolezanki :P

ona pewnie nie robila by z nim problemow ale mysle ze mozna by go usprawnić

z tego co wiem jest jakis program w markecie ktory narzuca komóce nowego "skina"

chodzi mi o to zeby nieco zmienić pulpitowe guziki, ustawienia kontaktów i inne takie bzdety

jak sie nazywa ta nakładka i co jeszcze oprocz niej trzeba zassac?

są jakieś "skiny" udające inteface z HTC?

Odnośnik do komentarza

Na pewno chodzi Ci o launcher. Polecam Go Launcher EX, na dzień dzisiejszy najlepszy jaki jest. Długo byłem fanem i użytkownikiem LaucherPro (nawet płatną wersję mam od samego początku), ADW EX przez jakiś czas też mnie bawiło. Ale ich developing zatrzymał się w miejscu, a Go Launcher EX zasuwa do przodu jak głupi, co chwile coś nowego. Na dodatek ma możliwości, których oba pozostałe nie posiadają (np. foldery na liście aplikacji czy przesuwanie aplikacji wg. własnego uznania, jak w iPhonie).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ogaranicie, że od Androida 2.2 można w ustawieniach sieci wyłączyć dane pakietowe, nie?

 

 

A istnieje coś takiego, czy to może mit, że mając komórę w playu, jak jesteśmy w miejscu, gdzie play korzysta z nadajnika np. plusa, to może nabijać wtedy za połączenie internetowe poza abonamentem?

Kiedys byly 2 oferty - za ilestam zlotoweczek mogles kupic np 500mb, ale mogles z tego korzystac tylko w ramach nadajnikow playa, bo w plusie nabijalo dodatkowo. Za 5zl wiecej nie bylo juz takiego ograniczenia. W ofercie all inclusive tez ograniczen takich nie ma. Sam korzystam glownie z nadajnikow plusa bo lepszy zasieg jest ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...