Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

Głównym usprawnieniem i najważniejszą funkcją DirectX 12 ma być lepsza współpraca z procesorami wielordzeniowymi i odciążenie ich, co usprawni działanie gier. Podobne założenia przyświecają technologii Mantle od AMD.

 
Nowa technologia Nvidii ma zadebiutować w drugiej połowie 2015 roku - razem z systemem Windows 10.
 
Według danych Steam, ponad 47 procent użytkowników tej platformy posiada komputer z systemem Windows 7 w wersji 64-bit. Windows 8.1 posiada jedna piąta graczy.
 
Microsoft zapowiedział wiosną, że od stycznia 2015 roku ograniczy wsparcie dla Windows 7.

 

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-11-15-windows-7-bez-wsparcia-dla-directx-12

 

Ciekawe czy Steam coś na tym straci skoro blisko połowa userów korzysta z W7. Nie wszyscy od razu przerzucą się na nowy system. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie liczę na jakieś mega atrakcyjne promocje od paru tych Steam Sale'ów lepsze ceny można złapać na Amazon czy w innych sklepach z kluczykami.Jak dla mnie Valve spoczęło na laurach i już się wcale nie wysila. Tak samo jeśli chodzi o jakieś atrakcje i upominki związane z wyprzedażami.

Jeśli będzie Crimzon Clover na promo to sobie go sprawię bo coś tam ojro z Idle Mastera już wpadło, tak poza tym to raczej na nic więcej nie mam wielkiego ciśnienia. No może jeszcze Papers,Please i Banished wezmę o ile będzie fajna cena.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

W sumie jedyne co chcę/kupiłbym/grałbym, to Ikaruga, TWD S2, Wolf Among Us i Star Trek Online Steam Starter Pack, i to TYLKO jeśli będą -75%. A jestem niemal pewien, że znowu wszystko -50% w oczekiwaniu na zimowe klikanie i głosowanie 5x dziennie na Dark Soulsy...

 

Ziew indeed.

Odnośnik do komentarza

Valve making changes to Steam gift tradability

All new games purchased as a gift and placed in the purchaser's inventory will be untradable for 30 days. The gift may still be gifted at any time. The only change is to trading. We've made this change to make trading gifts a better experience for those receiving the gifts.

We're hoping this lowers the number of people who trade for a game only to have the game revoked later due to issues with the purchaser's payment method.

steamcommunity.com/groups/tradingcards#announcements/detail/163582965920702191

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...