Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

"Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki"

Czyli jednak nie anulowali :D Jutro albo pojutrze będę miał. Oczywiście w ten weekend nie zrobiłem nic na uczelnię, tylko oglądałem filmiki z ME. Eh. Ktoś mnie chyba zabije w przyszłym tygodniu :D

Edytowane przez olej
Odnośnik do komentarza

Co do klasy:

 

Sentinel. Overload to najlepsza umiejętność w grze (ewolucje Chain + Neural Shock + Chain). Dodatkowo Warp + Throw do ekplozji. Zobaczymy, czy będzie sens używać Tech Armor. Niby zwalnia cooldowny, ale grając Turiańskim Sentinelem w MP z pisotlecikiem (cooldown + 200%) nie widziałem prawie różnicy z i bez Tech Armor.

 

Jakby mi się odwidziało, to w dalszej kolejności czekają:

Infiltrator - cloak pozwala mi trochę odsapnąć, ale boję się że w momencie kiedy cooldown zależy % od czasu działania moja gra sprowadziłaby się do samego strzelania snajperki. Sabotage brzmi bosko na turrety (nie mogę się doczekać Quarian Infiltrator w MP, jedyna klasa co ma Sabotage, to będzie kosa na Cerberus i Gethy na Goldzie). Można założyć na siebie Disruptor + Squad Cryo - znany build z ME2. Sticky Grenade jakoś mi się nie podoba, Cryo Blast nigdy nie używam, więc zostanie mi tylko jedna aktywna moc czyli Incinerate, który ma strasznie mały DPS w multi, więc ostatecznie Sentinel wygrywa. Zostawię sobie chyba tą klasę na drugi playthrough i bardziej pobawię z broniami (większe obciążenie)

Engineer - w sumie super klasa, ale nie mam pojęcia jak bardzo przydatne (i jak by mi się grało) są drony i turrety. Podobno Turret zasysa w MP (niestety, Quarianki jeszcez nie odblokowałem) i mam obawy, że spamowanie dronów i turretów zaraz po tym jak poprzednie umarły obniżyło by moją dynamikę gry. No i nie ma biotycznych eksplozji, które uwielbiam. Poza tym boski Overload, przeciętny Incinerate i Cryo Blast, ale te dwa ostatnie można ładnie rozwinąć, żeby ze sobą współgrały więc mogą okazać się zabójcze.

 

Za to na pewno nie:

Soldier - po prostu nuda. Strzelać to ja mogę w Uncharted.

Vanguard - skończyłoby się na tym, że miałbym pistolecik i spamowałbym Nova + Charge na przemian bez cooldownów. Znudziło mi się to w MP. Poza tym jak na pierwsze przejście gry pewnie dużo bym ginął. W ME2 ludzie chwalil Vanguarda, bo już znali spawnpointy na pamięć, a jako że gram na insanity to mogło by być ciężko. Wolę bezpieczny wariant i delektować się grą.

Adept - jakoś mnie nie przekonuje. Na + najlepsza moc granatów, ale sporo mocy jest redundatnych. Liara może mieć singularity na cooldownie 3 sek (Pure biotic + 100% do cooldownów, 2 rank singularity +25%, finalna ewolucja Pure Biotic może dać +100% dla samego singularity), więc idealnie dopełni mojego Sentinela z Warp i Throw, a jeszcze ostanie mi się Overload.

Edytowane przez olej
Odnośnik do komentarza

Ehh, przekręciłem na infolinię bielskiego Media Markt, żeby zorientować się w sprawie dostępności ME3. Jedyne czego się dowiedziałem, to że wieczorem jebnął im jakiś enigmatyczny 'system katalogowania', czy coś w ten deseń, i na razie nie mają możliwości sprawdzenia :thumbsup:

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

Ale mają fajnie niektórzy. Mnie się nie chciało jechać do MM/Saturn i czekam grzecznie na kuriera. W Ultimie zamówiłem limitkę na klocka i nic się nie zmieniło w statusie czyli nie wysłane. A zamawiałem dawno temu. Wersję na PS3 zamówiłem w jakimś nieznanym mi PS3sklepie gdzie w newsach wklejali fotkę z różnymi edycjami i twierdzili że wysłali dzisiaj wszystkie pre-ordery.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

pierwsze wrażenia: jak mogli zrobić grę brzydszą od drugiej części? animacja postaci to śmiech na sali, biegające postacie wygladaja jak kukiełki na sznurkach operowane przez szympansy. WTF! IMO przegieli troche z importem postaci z me2, zaczynając grę mam 28lvl 2 skille wymaksowane i kupe kasy, dużo sie dzieje na ekranie (nie potrafię na razie powiedzieć czy to dobrze czy źle) fabularnie narazie też się nie wypowiem, przejdę grę to skrobnę, narazie przyzwyczajam się do me3.

Odnośnik do komentarza

Biorac pod uwage osoby ktore juz graja czy ktos z posiadaczy wersji na ps3 moze sie wypowiedziec na temat plynnosci rozgrywki? Jest lepiej niz w demie czy trzeba sie nastawic na spadkki? ;>

 

Z recenzji wersji PS3 na IGN:

 

It's also worth noting that a few technical issues arise on the PS3 version as soon as you start playing, too. Fairly serious framerate issues plague the opening cinematic on Earth, and while this particular problem clears up as you play further through the game via future cutscenes, these hitches certainly concerned me early on.

 

Więc początek jest tak jak w demie, ale później się już sytuacja poprawia.

 

EDIT: Pamiętacie tą reporterkę w Mass Effect 1, którą można było w gębę strzelić?

W ME3 można zrobić to znowu :teehee:

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w dwójce też była i można było dać jej w morde.

 

No rzeczywiście, teraz zobaczyłem na filmiku. Musiałem zapomnieć.

 

A w ogóle to fajnie, że mogłem zaimportować swoją postać z ME2 z amerykańskiego PSS. Obawiałem się, że mogą ze sobą nie współpracować. Szkoda tylko, że nie było tam wyszczególnione kogo z załogi wtedy straciłem. Jedynie podało mi informację, że 11 osób przeżyło.

 

PS. Recenzje ME3 zaczynają się pojawiać: http://www.metacriti...0/mass-effect-3

 

Patrząc na ocenę graczy to nie wiedziałem, że ME3 ma tylu hejterów, heh. To chyba za tą chamską zagrywkę z DLC From Ashes.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Łatwiej jest grając importowaną postacią?

 

o ile kwestia skilli i odpowiednio dopakowanych przeciwników do poziomu bohatera nic nie mam, ale fortunę jaką dostałem na początku gry to już przegięcie, wykupiłem wszytsko co mnie interesowało w sklepie i troche kasy zostało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...