Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Erix wprowadzasz Słupka w błąd.

 

 

Parti(pipi)tion in Galaxy at War is encouraged to maximize the Military Strength given by each War Asset, as playing single-player alone will limit EMS by 50%, or half, of the overall War Assets score the player has acquired. There are 8370 total War Assets available in the game without downloadable content, but this number cannot be reached as it includes War Assets that are restricted to specific outcomes of player decisions, including saving Kaidan Alenko or Ashley Williams, saving or sacrificing the Citadel Council, and spreading or sabotaging the Genophage cure. As such, the highest obtainable War Assets score is approximately 7500. If the multiplayer mode is not played, the player will only be able to acquire ~3750 EMS, which is less than the ~4000 EMS necessary to experience all possible endings.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zagrałem dzisiaj, szybkie dwa mecze żeby obczaić o co chodzi. I faktycznie całkiem niezłe, zdziwiłem się, że to taka horda w uniwersum ME. Myślałem raczej, że to będzie kiepski deatmatch itd. Nawet wbiłem 1% gotowości ogólnej ;p

 

Sęk w tym, że granie z randomami nie ma sensu, widać, że multi-horda raczej na ekipę. Niestety ode mnie nikt już nie gra w ME3 :( a  chciałbym wbić te 100% gotowości przez końcem gry (czyli pewnie już niedługo).

 

Nie wiem może jakaś ustawka; nie potrzebuje też ktoś powbijać 100% gotowości albo nie chce pograć dla przyjemności heh? Albooo po prostu mi pomóc? :)

Mogę się odwdzięczyć w jakiejś innej grze (jeżeli ją mam).

 

PS. A tak w ogóle to ile mniej więcej zajmuje czasu wbicie 100% gotowości?

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak liczysz każdą złotówkę, to olej Omegę. Monotonny gameplay (opierający się w sumie tylko na strzelaniu), zerowy w zasadzie wpływ na wydarzenia w ME3 (bo, jak wiadomo, wszystkie DLC odbywają się przed ostateczną bitwą) i szaro bure levele. Plus za powrót na Omegę (ale, potencjał niewykorzystany, bo to głównie korytarzyki z zasłonami) i kooperację z Arią (i przedstawicielką innej rasy, w sumie ciekawostka, ale też nie rozwinięty potencjał). No i jakieś bajerki typu nowy przeciwnik czy broń, ale to żadne cuda. Grania jest, nie wiem, z 2-3 h ?

 

Za to Cytadela obowiązkowa dla fana. Czas zabawy zapewne podobny, ale tu mamy fajne propocje walka/dialogi/łażenie/mini gierki.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Misji nie ma mniej, po prostu postacie z ME 2 są zastępowane przez jakichś noname'ów, ale nie widzę powodu, żeby używać takiego save'a. No i jakby

zginął Ci Shepard,

to save'a nie przeniesiesz. Tak czy siak warto mieć zapisany stan ze wszystkimi postaciami żywymi, a trudne to do zrobienia nie jest, no chyba, że masz wywalone na losy postaci i Cię to nie interesuje, ja tam sobie nie wyobrażam grać tak w ME3 :).

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Zaliczylem wlasnie DLC Omega i musze powiedziec, ze nie zgadzam sie z tymi recenzjami, ktore mialy miejsce z racji premiery dodatku. Oceny rzedu 4/10, 2/10 to czysty trolling dziennikarski, bo wcale nie jest tak zle. Zgodze sie, ze jest za duzo strzelania (choc nie tak, zeby porzucic gre, w podstawce tez sa miejsca intensywnych strzelanin, gdzie caly czas naplywaja nowe oddzialy przeciwnikow). Calosc jest fajnie poprowadzona, jest wyczekiwany powrot na Omege i spodziewalem sie, ze dodatek bedzie krotszy. Przejscie zajelo mi 4 godziny 37 minut, wiec naprawde przyzwoicie. Zdecydowanie wiecej niz Lewiatan. Bardzo fajne miejscowki (choc miejscami za ciemne), fajni nowi przeciwnicy. Jako fan uniwersum bardzo polecam grac w Omege po przeczytaniu 4 czesciowego komiksu Mass Effect: Invasion. Plusem Omegi jest jeszcze postac Nayreen! Wypas :)

 

Przyczepie sie do gry aktorskiej Arii. Wczesniej nie mialem zarzutow, ale w tym dodatku jest lipa. Miejscami bez nalezytych emocji, zbyt cicho nagrane kwestie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...