Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

@ BoryzPL Wyszla okolo miesiaca temu ale z tego co wiem to na rynek amerykanski. Sam sie nie moge doczekac az wyjdzie ka na PSS ale mam male obawy, ze na ostatnia chwile okaze sie, ze ... ups nie bedzie dla nas na europejskim PSS. Oby sie tak nie stalo.

 

Swoja droga wlasnie przechodze po raz 3ci ME3 (tym razem na PS3) ale po raz pierwszy przechodze z rozszerzonym zakonczeniem. Jestem ciekawy co dodali w stosunku do wersji podstawowej zaraz po premierze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gral ktos w Omege? Faktycznie taka slaba?

 

http://www.eurogamer...-3-omega-review

 

Slabe czy nie, i tak kupie. Na razie jestem zajety i mam w co grac, ale od Mass Effecta jestem uzalezniony, nie pozwole sobie na ominiecie tego dodatku, szczegolnie ze nastawialem sie na niego juz przed ME3, po przeczytaniu komiksu.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Gral ktos w Omege? Faktycznie taka slaba?

 

http://www.eurogamer...-3-omega-review

 

Slabe czy nie, i tak kupie. Na razie jestem zajety i mam w co grac, ale od Mass Effecta jestem uzalezniony, nie pozwole sobie na ominiecie tego dodatku, szczegolnie ze nastawialem sie na niego juz przed ME3, po przeczytaniu komiksu.

Ograłem ten dodatek i jakoś strasznie zawiedziony nie jestem,ale bardzo szybko mnie znudził.

Dużo strzelania mało gadania,fabularnie nie wiele wnosi.Jak dla mnie bardzo fajnie wypadła postać Nyreem i nowy rodzaj przeciwników.

Ogólnie bardziej podobał mi się Lewiatan.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chciałbym to zobaczyć jakby grę od nowa przechodził żeby DLC odpalić :P Jest tak jak pisze Magik - odpalasz jakiegoś ostatniego sejwa, odbierasz nową wiadomość na Normandii i na mapie galaktyki wybierasz miejsce misji.

Odnośnik do komentarza

Podobno z początku końcówka miała wyglądać zupełnie inaczej:

 

t's funny because he's right before a cutscene that (ME3 ending spoilers) was supposed to have the VI on Thessia revealing that Javik was the Catalyst, and Javik was supposed to get kidnapped by Cerberus, not the VI - before they rewrote the game to make Javik DLC and turn the Citadel into the Catalyst... or, er, the AI that lives inside the Citadel.

 

Źródło - Gaf

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Chyba jestem uzalezniony od tej serii. Wlasnie po raz 4ty przeszedlem 3ke - jeszcze tylko kilka ludkow do odstrzelenia (5000 zabitych) i bedzie platyna. Moge z czystym sumieniem wziasc sie za platynowanie ME1.

 

W porownaniu do Insane w ME1 to ten z 3ki jest duzo bardziej wymagajacy. Inzynierem cale szczescie wystarczy po prostu troche cierpliwosci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mi się w ogóle nie chce w to grać. Końcówka to dla mnie taka fuszerka, że zwyczajnie mnie odrzuca. Ciągle mam w pamięci jak pod koniec biegnę z Liarą do promienia, dostaję laserem w ryj a na koniec widzę ją na statku w beznadziejnym epilogu xD. EC niewiele poprawił bo dodana scena jest idiotyczna i na siłę. Grę przeszedłem raz, ciągle nie zagrałem w Omegę a ME2 z absolutnie wszystkimi dodatkami przechodziłem parokrotnie.

No ale jest za to monotonne multi, thank you EA!

 

Gdyby wszystkie środki i czas, które władowano w multi poszły w singla to mielibyśmy grę, która urywa cyce

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...