Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Panowie, potrzebuję potwierdzenia - ile mam wygospodarować czasu na przejście, 2-3h?

 

EDYTA: Dodatek bardzo dobry, chociaż rozwiązanie trochę przewidywalne i banalne po zakręconym zakończeniu ME3.

 

Ale karny kut@s dla Bioware i EA, że wycięli z gry coś, co bezsprzecznie powinno być jej częścią albo udostępnione za darmo.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dodatek jest swietny, a finalowa scena zrealizowana idealnie, szkoda jednak, ze Bioware chce pojsc ta droga (jezeli chodzi o fabule). Wprawdzie moze z tego wyjsc cos niesamowitego (juz teraz jest niezle), ale jednak wolalbym zeby

 

finalowa scena w ME3 to byla po prostu indoktrynacja, a tworcy pociagneliby pierwotny zamysl czyli probe powtrzymania rozprzestrzeniania sie ciemnej energii przez Zniwiarzy

 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Temat w dziale PS3 praktycznie martwy wiec pisze tutaj. Czy wiadomo cos wiecej na temat wydania calej trylogii na PS3? Premiera na X'a i PC juz praktycznie na dniach a nigdzie w sklepach nie ma jeszcze mozliwosci skladania preorder'a. Mam nadzieje, ze wydanie calej trylogii w jednym box'ie jest potwierdzone rowniez na europe. Zastanawiam sie czy kupic ponownie 2ke i 3ke bez czekania na wydanie calosci. Jedynka ma zostac odswiezona na PS3 i sprzedawana rowniez na PSN w cenie 15 euro (chyba) - czy zostalo potwierdzone wydanie pudelkowe tylko jedynki? Czekam na wydanie calosci bardziej niz na jakakolwiek inna premiera mimo, ze wszystkie czesci przeszedlem juz kilkukrotnie na X'a.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Ja też kupiłem ostatnio ME 2 i 3 na PS3 plus dodatki do wszystkiego. Na X360 sprzedałem, bo mam dysk 20gb, a nie chcę inwestować w nowy. Też miałem czekać i przejść całą trylogię, ale olewam to. Znam na pamięć jedynkę, wybory najważniejsze są w tym shitowym komiksie. Tak czy owak gram w ME2 i jest osom. Szkoda, że konwersja jest podła

Odnośnik do komentarza

Wrzucam linka o Trylogii z rozpiską co, gdzie i kiedy

 

http://www.shadowbro...-zawita-na-ps3/

 

Potwornie jestem rozczarowany brakiem dodatków. Ta seria aż prosi się o jedno wielkie wydanie zbiorcze z zebranymi w jedno miejsce dodatkami. No ale nazwa jest Trilogy, a nie Complete Edition, więc może jeszcze kiedyś doczekam się full edycji. Chciałbym też ujednolicenia wersji językowych. Żeby w każdej części były polskie napisy. Albo nawet napisy i dubbing w jedynce (do tej pory tylko na PC) i dwójce. Na PS3 zmieściłoby się wszystko. Plusem trylogii niewątpliwie jest pierwszy ME dla PS3. Dobrze że można osobno kupić, chętnie sobie to przejdę od zera.

 

Dodam jeszcze (bo może komuś umknęło) że już 27 listopada dostaniemy drugi singlowy dodatek do ME3 o nazwie "Omega".

 

http://www.gram.pl/n..._dodatkiem.html

 

A tu świeży news z konkretami.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=72450

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Drozdoo

kapitalna gra! świetne uniwersum, bohaterowie i cała reszta. ukonczylem gre, wybrałem kontrolę i jestem usatysfakcjonowany ( póki co nawet nie mam ochoty odblokowywac reszty, moze kiedys "innym Shepardem" ). naczytałem sie o zakonczeniu, ze takie siakie i wogóle katastrofa. mi się podobało. gracze chcieli by poznać wszystkie tajemnice, to uniwersum ma ich wiele, być moze to nie koniec historii i wiele rzeczy jeszcze przed nami. chciałbym tego, by w następnych częsciach to co zrobił Shepard było odczuwalne. najważniejsze że Żniwiarze zostali pokonani, taki był cel tej trylogii i tak tez się stało. dla mnie to była genialna przygoda, przede wszystkim taka w której ja decydowałem jaki chce byc i co zrobić.

 

Może trochę na wyrost powiem, ale przy tym całym biadoleniu o tej generacji konsol, to Mass Effect jest jedną z lepszych rzeczy która nas spotkała. Historia która sami kształtujemy. I za to trzeba podziękowac jej twórcom. Pozdrawiam i polecam każdemu Mass Effect

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...