Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


Rekomendowane odpowiedzi

chodziło mi o zaznacznie questów na mapie, kilka razy miałem coś takiego że pokazywało mi że mam iść w jedno miejsce, a na miejscu nie ma żadnego npc'a.

Gra wogole jest upstrzona bugami, nierzadko bardzo powaznymi, oraz skaszanionymi sejwami/autosejwami, "dzieki" czemu nierzadko przebijanie sie przez nia nie jest przyjemne. Niestety...RED-om najwyrazniej zabraklo czasu na usuniecie problemow...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Vergen nie Verden...

tfu, jasne - pomyłka

 

chodziło mi o zaznacznie questów na mapie, kilka razy miałem coś takiego że pokazywało mi że mam iść w jedno miejsce, a na miejscu nie ma żadnego npc'a.

bo miasto jest wielopoziomowe - to zaznaczenie mogło pokazywać quest nad/pod tobą - kilka razy się na tym złapałem

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeżeli dobrze rozkminiam o co Ci chodzi, to jak wchodzisz do lasu, to idziesz w lewo i szukasz ścieżki, która idzie pod górę. Rozwidla się i po lewej stronie na wzniesieniu jest cmentarz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Heh, nie to jest jednak problemem. Było tak, że grałem w Skyrim i Wieśka jedno po drugim. Parę godzin Skyrima nie dawało takich efektów wiatrakowych jak kwadrans w Wiedźmina. Zaręczam, że upałów jeszcze nie było. No nic, jakby ktoś zauważył, że Witcher mocniej przedmu(pipi)e przedmuchu.je konsolę, to fajnie jak da znać - a jak nie, to pewnie po prostu mój xbox się przy tej grze bardziej męczy.

Edytowane przez Red_XIII
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Niektóre questy poboczne potrafią zaskoczyć złożonością i trzeba nawet pomyśleć :P

 

PS. Nie zapomnijcie porozmawiać z Zośką o królu w drugim akcie - teksty pierwsza klasa :D

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Heh, nie to jest jednak problemem. Było tak, że grałem w Skyrim i Wieśka jedno po drugim. Parę godzin Skyrima nie dawało takich efektów wiatrakowych jak kwadrans w Wiedźmina. Zaręczam, że upałów jeszcze nie było. No nic, jakby ktoś zauważył, że Witcher mocniej przedmu(pipi)e przedmuchu.je konsolę, to fajnie jak da znać - a jak nie, to pewnie po prostu mój xbox się przy tej grze bardziej męczy.

 

Skoro grałeś najpierw w Skyrim, a zaraz potem w W, to chyba nie dziwne, że konsola się zmęczyła ;)

 

Jak na razie jestem w 2 akcie, gra w ogóle nie nudzi, a na każdym kroku można wskoczyć w dodatkowe zadania.

Co do czasu grania, pierwszy akt zajął spokojnie 10h - pełne lizanie ścian, drzew, gleby i korzeni.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, bo nie wiem czy to nie jest błąd odnosnie zadania pobocznego serce melitele akt 1(w prologu zrobilem poboczna misje o tej samej nazwie, mam talizman mlodego).Wykonalem najpierw wszystkie misje na silowanie na reke(na koniec jest zegota) i kiedy ide do tej anezki to moge z nia tylko handlowac,albo grac w kosci.Dodam ze mam wszystkie skladnki ktore normalnie by potzebowala a troll zyje, ale nawet jak z innego save'a go zabije to i tak nic nie pomoze.Nie wiem czy do aktywacji tego questa potrzeba nie konczyc questa z silowaniem na reke, ale i tak nic juz nie zrobie bo nie mam odpowiednieo questa.Takze nie wiem czy to blad w grze czy zeby miec te misje trzeba pamietac o okreslonej chronologii

Odnośnik do komentarza

po 3 godz gry...gówniane sterowanie na maxa. na mrocznym poziomie nie potrafiłem przebić się do balisty w prologu,w sumie na normalnym mi się to udało(kończyłem Ninja Gaiden Black na v.hard).przenikające obiekty(wchodziłem po drabinie "razem" z zwykłym żołdakiem przenikając przez niego).cut scenki bardzo dobre,muzyka też póki co daje radę.animacja poruszania się drętwa mi się wydaje,walka to już w ogóle "koczkodan"

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, bo nie wiem czy to nie jest błąd odnosnie zadania pobocznego serce melitele akt 1(w prologu zrobilem poboczna misje o tej samej nazwie, mam talizman mlodego).Wykonalem najpierw wszystkie misje na silowanie na reke(na koniec jest zegota) i kiedy ide do tej anezki to moge z nia tylko handlowac,albo grac w kosci.Dodam ze mam wszystkie skladnki ktore normalnie by potzebowala a troll zyje, ale nawet jak z innego save'a go zabije to i tak nic nie pomoze.Nie wiem czy do aktywacji tego questa potrzeba nie konczyc questa z silowaniem na reke, ale i tak nic juz nie zrobie bo nie mam odpowiednieo questa.Takze nie wiem czy to blad w grze czy zeby miec te misje trzeba pamietac o okreslonej chronologii

 

Wszystkie składniki potrzebne do tego zadania powinieneś móc kupić od Cedrica za nieco ponad 400 orenów/sztuka. Questy z siłowaniem na ręke nie mają tu nic współnego, podobnie jak zadanie związane z Trollem. Widocznie brakuje Ci któregoś składnika - po zakupie/zdobyciu ostatniego automatycznie wyskoczy powiadomienie, iż możesz sie udać do wiedźmy.

 

Edit: Możliwe też, że zdobyłeś wszystkie składniki, lecz przez przypadek któryś z nich użyłeś podczas tworzenia mikstur - np. esencję śmierci.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...