Skocz do zawartości

E3 2010


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn tak, obecnie nie mam kasy na ogranie wszystkich gierek, więc sugerowałem, się ocenami i recenzjami:

7: Alan Wake, Halo Reach, Splinter Cell, Mass Effect 2, Fable 3, Crackdown 2, Metro 2033 do tego słabsze Supreme Commander 2, Tropico 3, NinetyNine Nights 2.

Kilka małych-dużych arcadeów.

Z ME2, F3, SC i z Metro(i z tych słabszych SC2 i T3) takie exclusive 360 jak z koziej du.py trąbka. Wyszły/(lub w przypadku F3)wyjdą na PC, więc nie zaliczaj mi tu ich do ex.

Odnośnik do komentarza

Tzn tak, obecnie nie mam kasy na ogranie wszystkich gierek, więc sugerowałem, się ocenami i recenzjami:

7: Alan Wake, Halo Reach, Splinter Cell, Mass Effect 2, Fable 3, Crackdown 2, Metro 2033 do tego słabsze Supreme Commander 2, Tropico 3, NinetyNine Nights 2.

Kilka małych-dużych arcadeów.

Pozwoliłem sobie skreślić to, czego lepiej nie przytaczać jako poważnych gier, bo naraża się na śmieszność. Crackdown skreślony połowicznie.

Czyli umknął mi tylko ME2. Tak czy siak, słabiutko, Sony już teraz to pokrywa, a jak potwierdzą datę premiery GT5 i może Last Guardian, to już w ogóle będzie pozamiatane.

A na koniec roku i tak zrobimy zestawienie, podsumowując oceny i osiągnięcia. Oczywiście jeśli zechcesz, możemy wtedy też liczyć te skreślone gierki, ale na średnią to one dobrze nie wpłyną.

 

Te gry są mniej śmieszne niż taki Modnation Racers którą to niektórzy wymieniają w pierwszym rzędzie z Heavy Rain i GoW III.

 

A Metro 2033 to nie jest taka zła produkcja.

 

Aha a z GT5 to dowaliłeś jak dzik w sosnę, trudno żeby nie podali daty premiery po dymaniu fanów od prawie roku...

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Na pokaz Nintendo się nie załapałem, trafiłem dopiero na samą końcówkę. Nie chce mi się oglądać całości, więc może treści mi ktoś mniej więcej co takiego fajnego pokazali (w wiadomym temacie)? Wiem, że Kojima ma coś dłubać przy nowym DS'ie, widziałem też ten filmik gdzie Miyamoto został zeżarty przez konsolkę (btw, świetnie to było).

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza

Ale bym się śmiał jakby Dead Space 2 obsługiwał PS Move i był czasowym exem :D

Idę o browara, że obsługa PS Move to pewniak.

 

Jakiś zakład hehe? Ale, że ex to wątpię, raczej na pewno nie.

 

PS. A co z konfą aCTIVISION? Miała być o 6 i nie było? Na którą ją przenieśli?

 

@Yano

 

Dead Space 2.

Moim zdaniem DS2 na PS3 dostanie ekskluziwnie Dead Space:Extraction z obsługą PS MOVE.

A nie mówiłem?? 8)

Odnośnik do komentarza

Już po.

 

Jak dla mnie średnio. Co prawda i tak SPORO LEPIEJ niż MS, ale spodziewałem się czegoś więcej.

 

Najpierw Killzone 3, który wyglądał prawie identycznie jak KZ2. Potem Move - czyli nudy jak z Kinectem (ale w przeciwieństwie do niego przynajmniej to było realne, na żywo :/). Całe to 3D - super, tylko kup pan wpierw TV!

 

Little Big Planet 2 - zostanę pojechany, ale dla mnie to nic ciekawego, wręcz infantylna gierka. Tak jak Modnation Racers.

 

Epizod z grami od EA - ładnie, a ekskluzywny content na pewno ciekawsze niż stos mappacków do Call of Duty przez 2 lata :|

 

Portal 2 - Gabe, ty świnio, gdzie HL?

 

Infamous 2 fajnie wygląda.

 

GT5 - brawo, w końcu. Etap na Top Gear track - cholera to było tak realne jakbym oglądał kolejny odcinek...

 

I na koniec Twisted Metal - bynajmniej nie jest to gra która podniosła u mnie ciśnienie, ani tym bardziej bym miał lecieć do sklepu po PS3 dla niej.

 

Ogólnie to na plus: występ Butlera, całkiem rozsądne cenowo Move i data premiery GT5. Reszta IMO średnia.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

No to czekamy na konkretną odpowiedź Microsoftu :D

 

Tak jak pisałem wcześniej. Move zupełnie pozamiatał Natalem. Konkretne tytuły zarówna dla casuali jak i hardcore'owców. Dead Space Extinction, Resident Evil 5 Gold, Killzone 3, SOCOM 4, The Sorcery.

 

Do tego spora liczba exclusive'ów w postaci gier i DLC. Wsparcie dla technologii 3D.

Nadal darmowy PSN a przynajmniej granie po sieci. Reszta już taka darmowa może nie być.

 

Jedyną skazą była cena PSN Plus i PS Move. Roczny abonament 50 dolców (czyli u nas jakieś 200zł).

 

PS Move kontroler + PS Eye + gra = 100 dolców (400 zł)

przystawka do PS Move = 30 dolców (120 zł)

 

Zestaw wraz z konsolą = 400 dolców (1600zł)

 

Razem wychodzi ponad 500 zł za sam kontroler. Trochę chore. Nie jest to taka padaka jak Natal. Prawdę mówiąc jest to genialny sprzęt ale ta cena może być zaporowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...