Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Z cyklu "Za kulisami", o robieniu Motion Capture:

 

http://www.youtube.com/watch?v=cnxZP2UtRME

 

(Jest kilka scen z Launch Trailera, więc jeśli ktoś go nie widział i nie chce żadnych spoilerów, to niech tego nie ogląda)

 

Mam nadzieję, że na płycie z U3 jest kilka podobnych filmików jak przy U1 i U2, bo lubiłem je oglądać :)

 

@jankes - tak, trzeba dosyć sporo kulek wpakować żeby zabić.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

mam pytanie odnośnie multiplayer.dalej trzeba wjechać 90% magazynka żeby gość skonał?

Jak celujesz to starczy 3 serie z G-Mail lub 1/3 magazynka AK, czyli niemal identycznie jak w U2, to nie CoD/BF i za to ND chwała.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Sprawdzilem i w grze mozna dowolnie laczyc jezyki - napisy z tekstem jak kto chce; np. mowa po angielsku, a napisy po polsku. ;)

 

Pogralem chwile i przyznaje, ze ciekawe, ciekawe....... gra od poczatku zaskakuje. ;)

 

doszly mnie strasznie niepokojące doniesienia na temat jezyka w grze - nie wiem czy jest to prawda czy nie, stad pytanie.

Podobno polska edycja(polska okładka itp.) posiada tylko jezyk polski bez możliwości zmiany. Natomiast jest ed. multi językowa z ang. okladka w której jest ponoć również jezyk polski i wszystkie można zmieniać jak się chce.

 

Strasznie mnie to zaskoczyło gdy usłyszałem od kolesia w sklepie, bo nigdy nic takiego nie miało miejsca.

Pomóżncie!!

Odnośnik do komentarza

Sprawdzilem i w grze mozna dowolnie laczyc jezyki - napisy z tekstem jak kto chce; np. mowa po angielsku, a napisy po polsku. ;)

 

Pogralem chwile i przyznaje, ze ciekawe, ciekawe....... gra od poczatku zaskakuje. ;)

 

W niemczech kupowałeś? Też mam zamiar, ale nie wiem do końca jak z wersjami językowymi.

Edytowane przez zwolak6
Odnośnik do komentarza

Od jakiego kolesia i w jakim sklepie?

Kolesie w sklepach niestety z reguły mają znikome pojęcie nt. zawartości gier, które sprzedają.

 

WSZYSTKIE polskie źródła podają, że jest możliwość zmiany języka i nie ma takiej opcji, żeby było inaczej.

właśnie dlatego zostałem ogromnie zaskoczony!! nie bede podawał sklepu ale powiem ze to jeden z wiekszych konsolowych w Warszawie.

Wiadomo czy tylko polska ed. ma jezyk polski czy moze inne europejskie wydania też go posiadają?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Było już tłumaczone, że jedynie brytyjska wersja ma PODOBNO nie mieć języka polskiego. Wszystkie inne europejskie wydania są multijęzykowe:) W tej chwili nawet nie opłaca się nikomu robić 10 różnych wersji gry - jest jedna i ta sama wydawana w różnych krajach.

nawet ostatnimi czasy byly sytuajce gdy polski jezyk byl tylko dostepny dla krajów EU wschodniej(jedna wersja- chyba polska,rosja,czechy). Natomiast ed. z Francji czy Niemiec takowych nie posiadały. Pewnie bylo o tym mowione jednak nie sledziłem tego wątku od początku, a czytał stron wstecz nie zamierzam.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...