Skocz do zawartości

MotorStorm: Apocalypse


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zagrałem 3 wyścigi w demie i niestety dołączam do grona niezadowolonych. Grafika nie jest tragiczna i na pewno nie jest to poziom PS2, ale razi w oczy wykonaniem. O modelu jazdy nie będę się wypowiadał bo w poprzednie gry z serii grałem łącznie jakieś 30 minut.

Sony znowu zalicza wtope jeżeli chodzi o reklamowanie swoich gier, bo wątpie czy po kolejnym słabym demie MS ktoś kupi grę na premierę, oczywiście oprócz tych co się interesują na codzień branżą.

Odnośnik do komentarza

Grałem kilka dni temu w demo i niestety, gra nie zrobiła na mnie już takiego wrażenia jak choćby Pacific Rift. Spodziewałem się ostrego pierdo.lnięcia a niestety wyszło inaczej. Nie powiem, bo efekt rozwalającego się wokół miasta wypada nieźle przy odpowiednim nagłośnieniu ale grafika podłoża jest po prostu tragiczna. w Pacific Rift błoto było tak realnie odwzorowane, że do tej pory budzi podziw. Szkoda, to mogl byc nowy lider w efektownych racerach.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

No wygląda to rewelacyjnie, ale znowu trasa, na której praktycznie nie ma skrótów i rozjazdów, może ze 2 tam były widoczne.

 

w demie tych rozjazdów jest calkiem sporo , tylko niektore bardzo mało widoczne

 

 

co do filmiku to trasa z tornadem robi niezłe wrażenie

 

przeciwnik zasłaniający kamere troche upierdliwy

 

 

ale... wezcie kur.wa zdejmijcie ten polski język!! co to ma byc????? "OKR. 1" ??? w pierwszej chwili mysalem skąd sie tam wzieły orki?!

 

znowu bede musial jezdzic po miescie i przepłacac zeby znalesc angielską wersje... kur.wa:/

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Co ci nie pasuje w skrócie "okr."? Jak mieli to zrobić inaczej? "ok"? Naprawdę już nie macie się czego czepiać :/

 

szczerze? wszystko mi nie pasuje!

nie mogli napisać "okrążenie" ?

 

zresztyą walić to, polskie wersje to syf , zwlaszcza jak są wpychane na siłe do wyscigów, nie mowcie mi ze jestescie tacy niedorozwinięci z angileskiego że nie rozumiecie "lap 1"

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Co ci nie pasuje w skrócie "okr."? Jak mieli to zrobić inaczej? "ok"? Naprawdę już nie macie się czego czepiać :/

 

szczerze? wszystko mi nie pasuje!

nie mogli napisać "okrążenie" ?

 

zresztyą walić to, polskie wersje to syf , zwlaszcza jak są wpychane na siłe do wyscigów, nie mowcie mi ze jestescie tacy niedorozwinięci z angileskiego że nie rozumiecie "lap 1"

nie mow ze jestes tak "niedorozwiniety" i nie rozumiesz skrotu "okr."?

Odnośnik do komentarza

Mnie też demko nie powaliło, ale mimo wszystko złożyłem dziś zamówienie. Po części pewnie przez sentyment do tej serii, a po części przez fakt, że to jednak będzie dobra arcadówka. Trasa w demie może nie powala, ale oglądałem nie jeden filmik w necie, gdzie trasy wypadały naprawdę świetnie. Do tego dodać jeszcze ciekawy single i multiplyaer na wzór tego z Blura i zabawa powinna być przednia, jak z każdym MS.

 

PS. Grajcie TYLKO z kamerą umieszczoną nad maską. Znacznie lepsze wrażenia z jazdy!

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dobra, chwilkę pograłem, moje wrażenia:

 

-grafa jest dobra, niektórzy ewidentnie przesadzają z narzekaniem. Tekstury z PS2? Ta, jasne...

-rozpierdziel na trasie jest konkretny, dzieje się duuuużo więcej niż w poprzednich Motorstormach, a grałem tylko kilka wyścigów,

-doszły karty do zbierania podczas wyścigów, niby pierdoła a wydłuża rozgrywkę,

-proste trasy bez rozjazdów? Zapomnijcie, niekiedy idzie się pogubić.

-nie jestem pewien, ale chyba zginęła cecha charakterystyczna Motorstorma, mianowicie koleiny w błocie.

-model jazdy jest uproszczony, ale zjadliwy, choć jeszcze wszystkim nie jeździłem.

 

Na razie tyle, wracam grać.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No i elegancko , moja kopia już do mnie zmierza , po demie się wahałem ale postanowiłem zaryzykować bo niby trasy różnią się , nie wszędzie są te "zombie" (jak nie podejdzie to zaraz sprzedam , proste heh) , jak można jeszcze jakieś info jak soundtrack , czy jak w demie zmiksowane klasyczne motywy ?

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

No i elegancko , moja kopia już do mnie zmierza , po demie się wahałem ale postanowiłem zaryzykować bo niby trasy różnią się , nie wszędzie są te "zombie" (jak nie podejdzie to zaraz sprzedam , proste heh) , jak można jeszcze jakieś info jak soundtrack , czy jak w demie zmiksowane klasyczne motywy ?

 

Przejrzałem trochę soundtrack i chyba wszystko to remixy, przy większości kawałków jest dopisek 'MS:A Remix'. Ja tam nie narzekam na muzykę, ale wiadomo, że gusta są różne.

Odnośnik do komentarza

promocja gry to jedno, ale osoby ktore kupią gre mimo przesuniecia premiery beda pewnie ją odsprzedawac po bardzo korzystnej cenie (kiedy juz pierwsza dostawa rzucona do sklepow sie wyczerpie)

 

chociaz trzeba pamietac ze pewnie serwery multi beda puste, albo wręcz wyłączone

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...