Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Mają chłopy łeb. Wyobrażacie sobie inny tytuł który byłby w stanie przedłużyć żywotność konsol obecnej generacji ? Tak czy inaczej, idę dziś do kościoła. Będę się modlił żeby chłopaki nie wrócili do klimatów "nigga" z San Andreas. Samo San Andreas - jak najbardziej ! Tylko już bez gangsta... please.

Odnośnik do komentarza

Klimaty gangsta nie wchodzą w grę, bo wątpię, żeby znów wrócili do przełomu lat 80. & 90. a obecnie klimaty gangsta są bardziej żałosne niż zabawne. Tam mi to pasowało, bo uwielbiam g-funk, NWA i cały ten klimat, ale teraz byłoby to po prostu nie do przyjęcia. A skoro teraźniejszość, to tylko w L.A. Obecne Miami to nic ciekawego, a w L.A. mamy ocean, wzgórza & ogromną metropolię. No i tematów też nie zabraknie - anorektyczne aktorki, meksykańskie ziomale, głupiutkie modelki, skorumpowane gliny, biznesowe grube ryby, coś w klimatach muzycznych, oscarowych itp itd... Przeniesienie akcji do Europy w grę nie wchodzi, a Chicago to zwykła leżąca nad jeziorem metropolia. Nie ma gry, która wzbudzałaby taką ciekawość & chęć obejrzenia choć skrawka trailera :D

Odnośnik do komentarza

Też mi wpadło to na myśl, że może to będzie Europa/Londyn, ponieważ (teraz co powiem może wydawać się głupie i niedorzeczne i może nawet takie jest, ale jakoś mi się tak skojarzyło) kiedy to ogłosili to cała Ameryka jeszcze "spała" (u nich był środek/koniec - w zależności od strefy czasowej nocy) , więc bądź co badź najpierw się o tym dowiedzieli Europejczycy. Chociaż może faktycznie to za bardzo interpretuję, ale jakby faktycznie się okazało, że to jest Londyn to bym się bardziej ucieszył niż z pozostałych miast (no dobra, może jeszcze z Vice City bym się ucieszył, bo to było jedyne GTA w grafice "3D" które mi się podobało).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

NARESZCIE!!!!!!!!!!!!! GTA V !!!!!!!!! :dance2: Spać nie będę mógł dziś, tak się przejąłem i zjarałem:) A coraz bardziej się bałem że nie będzie już nowego GTA na aktualne konsole.

 

Premierę obstawiam na maj/czerwiec 2011r, wcześnie ale podobnie było z GTA:SA, 3 mies.przed premierą było wiadomo bardzo mało na temat gry.

 

Marzę o powrocie do stanów z SA lub klimatu Vice City, oby nie były to czasy współczesne.

 

JEST! :yahoo:

Odnośnik do komentarza

Na gta site spekulują, czy to nie jest dzieło hakerów ;)

 

Z jednej strony trochę mało to profesjonalne jak na R*. Czcionka jak z IV... No nie wiem. Ale miejmy nadzieje że nie :P

 

Na ultimie już jest preorder :D

 

 

E: Co ja bym dał za minę Słupka gdy okaże się to ściemą :D

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...