Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Nigga please,

 

PSM ma jakieś info o dacie premiery i daje na okładce małe kółeczko informacyjne :lol: Ktoś w komentarzach dobrze napisał, gdyby mieli info o dacie premiery GTAV to napis byłby na całą okładkę. Na 99% imo jest to fejkowy news, taki jak z previewami lub pierwszymi informacjami. Tym bardziej co to jest PSM?

Datę premiery to Rockstar raczej sam poda.

 

PS. A w premierę w tym roku nadal wierzę. I dopóki Rockstar nie potwierdzi, że będzie to przyszły rok (lub (pipi)a przesunie) to wierzyć będę.

 

Myslę, że na całą okładkę by wrzucili GTA, gdyby się pojawiła jakaś zapowiedź. Jako że może to jest tylko info o premierze, dali mniejsze logo. Na okładce magazynu nie ląduje coś wedle widzimisie redakcji, często jest to ustalane z wydawcami, bo to częśc kampani reklamowej. Ale poczekamy, zobaczymy. PSM to dość ceniony periodyk, więc na pewno zdają sobie sprawę ile ryzykują robiąc graczy w balona. Zdają sobie sprawę, że ludzie czekają na konkretne info, a nie wypowiedź nic niewartego analityka, którego równie dobrze mogę zastąpić ja, spoglądając na historię firmy i raporty finansowe dostępne w sieci.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ceniony według mnie to jest Game Informer.

 

Ej, a co było po zapowiedzi/trailerze GTAV? Jak mnóstwo pismaków (w tym właśnie PSM) wrzucały info na okładkę, że MAMY PIERWSZE INFORMACJE (nawet w tym temacie przerabialiśmy to). A później okazywało się wiadomo co (przepuszczenia, lub info na podstawie trailera, screeny z trailera).

 

Oczywiście to moje zdanie ale po prostu nie wierzę, że PSM ma TAKIEGO newsa. Meh, oczywiście chciałbym się mylić ale obstawiam, że na 99% te info o dacie to "GTAV wyjdzie do 2015 roku" lub "GTAV ukaże się niedługo".

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To że TT planowało na ten rok mieć naprawdę ogromne zyski nic nie znaczy. Fail Maxa imo jakiś strasznych kłopotów im nie robi, tym bardziej, że na ten rok fiskalny został jeszcze Borderlans 2 (jedynka 5 mln sprzedanych egzemplarzy) i Bioshock: Infinite (pewnie obie części coś koło 10 milionów). Przesunęli Maxa to i przesuną GTA, ale oczywiście lepiej byłoby, gdybym się mylił. :)

Odnośnik do komentarza

Buehehe, ośmieszyli się. Mogłem być od razu wrogo nastawiony jak Słupek, to bym chociaż mile się zaskoczył w przypadku gdyby serio coś mieli, a tak to się rozczarowałem. To PlayStation Magazine więc jakąś wiarę w sobie miałem.

 

EDIT: Najtmer, racja, poprawione.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Widzę że nadal niektórzy ignorują prognozy finansowe Take Two i bzdurzą o maju przyszłego roku.

 

Dlaczego sądzisz, że GTA V miałoby wyjść pod koniec tego roku?

 

Prognozy prognozami ale od kilku lat gry Rockstar wydawane są właśnie w takim okresie. Wątpię aby z GTA V postąpili inaczej.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

Sądzę dokładnie tak samo - jeśli w czwartek o 18:00 na okładce nie będzie GTA V, gra na 99% nie wyjdzie w tym roku - do październikowej premiery zostałoby bowiem tylko 3,5 miesiąca (zakładając, że gra wyszłaby w drugiej połowie tego miesiąca). W listopadzie na grę raczej nie ma szans, bo wtedy wychodzi kilka hitów, poza tym listopad czy też grudzień to nie jest czas Rockstar.

W 2013 najwcześniej gry trzeba spodziewać się w marcu, bo styczeń to zbyt wcześnie po okresie świątecznym a luty to Bioshock.

I tak, śmieszy mnie to, że mnóstwo serwisów podnieciło się tymi sekundami z trailera. Na pewno Houser powiedział organizatorom targów: tak, przywieziemy piąteczkę, wstawiajcie grę do trailera ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...