Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Saptis, jak tak im zależało na zarobieniu na MP to mogli dodać do pudełka kod na cokolwiek związanego z V. Pomijam bete multi z wiadomych względów, ale dodanie jakiegoś packa z misją czy inny ch.uj na pewno załatwiło by sprawę, tak więc niech przestaną odpie.rdalać i wreszcie coś napomkną o tej grze bo na sytuacja zaczyna naprawdę być denerwująca. Brak obaw o ten tytuł z mojej strony to jedno, ale poziom jaki osiągnęło R* w waleniu w ch.uja to ponad 9k.

Odnośnik do komentarza

Wątpię żeby to tak wyglądało. GTAV wyjdzie tylko na tę generację, albo zostanie przeniesione całkiem na następną. W inną opcję nie wierzę. Przy czym wszystko wskazuje na to, że pojawi się na tej generacji, a że długo trzeba czekać ? JA nie mam z tym problemu, takie gry nie wychodzą często, niech chłopaki spokojnie sobie dłubią żeby znów roz(pipi)ić.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Wow jaka niespodzianka, czytam i myślę że znowu nic nowego, stare suche teksty jak to o nas dbają i cukierków nie będzie, a tu 2 wypadły z paczki xD

Ładne, ale widać że troszkę pracy jeszcze przed nimi, na tym drugim nieco dziwne oświetlenie. Ale dzień uratowany^^

 

Szkoda że wcześniej nie mogli tego zrobić, raz w miesiącu tak, nawet gra w jakieś zgadywanie czy coś i obrazek jako puzzle i kolejne fragmenty by dochodziły. Czas by sobie kupili a fani happy bo zajęcie i coś mają o V.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Są screeny więc muszę się wpisać. Obrazek z jeziorkiem bardzo mi się podoba i dałem go na tapetę. Widoczek z helikopterkiem też spoko. Chciałbym jeszcze zobaczyć screeny z terenów mniej zabudowanych. Taki Rockstar to ma fajnie, wrzucą dwa obrazki i już wszyscy podnieceni. Ciekawe co tam spece wyczytają z tych obrazków.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak bardzo "soon" dostaniemy te nowe screeny, trailer i jakieś info...

Swoją drogą widać, że screeny z konsol bo aliasing i LOD daje trochę po oczach. Szkoda tylko, że woda wygląda słabo (w GTA IV jest dużo lepsza, tutaj wygląda to strasznie nierealistycznie).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Przyjemnie widzieć coś nowego dotyczącego najbardziej oczekiwanej gry tej generacji, nawet jeśli to tylko 2 screeny :)

 

Beka tylko ze speców co już narzekają odnośnie grafiki - przecież roślinność na tych screenach wygląda o niebo lepiej niż w GTAIV, a woda tak wygląda, bo to pewnie sztuczny zbiornik. Ogarnijta się, przecież na trailerze i tych szotach widać, że V będzie ładniejsza od IV.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...