Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ok kazdy bedzie gral po swojemu - jeden bedzie sie wozil, a inny robil mayhem w okolicy. 

Pytanie tylko ile pojawi sie osob zawiedzionych gra bo mial byc super-mega-hicior, a wyszedl zawod bo costam, nie twierdze, ze tak bedzie, ale nauczylem sie juz nie hajpowac i po czwartej czesci, wiem, ze GTA to nie zawsze taki pewniak.

 

 GTA V nie zawiedzie, mocno w to wierzę, ale GTA IV zawiodło. Tzn. jak wyszło to się jarałem i kupiłem na premierę. Na początku był zalew zaje.bistości, ale potem to prysło i brakowało mi swobody i tych wszystkich możliwości, które dawało San Andreas. Dla mnie to tylko bardzo dobra gra, a w przypadku GTA to nie jest komplement Zrobiłem fabułę, pobujałem się chwilę po mieście, sprawdziłem multi i odłożyłem na półkę. Niestety.

 

Jak bylo odliczanie 90 dni do GOTG, 60 dni do GOTG to ten czas zlecial mi meeeega szybko, ale teraz te ostatnie 2 tygodnie dluzy mi sie s(pipi)ysynsko...

mam to samo

 

 

btw. wszyscy, którzy liczyli i czekali na zniżkę na muve.pl

 

oh8jr.jpg

Edytowane przez ShtaS
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a spie.rdalajcie

 

może sra.cie kasą, że bez problemu łożycie na grę ponad 2 stówy, ale nie każdemu to przychodzi tak łatwo

wiadomo, że kupię na premierę nawet za pełną cene bo to będzie gra generacji, ale jak tak bardzo lubicie wydawac najwięcej jak się da, to załóżcie sobie pjerdolony podkącik dla mecenatu

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

a spie.rdalajcie

 

może sra.cie kasą, że bez problemu łożycie na grę ponad 2 stówy, ale nie każdemu to przychodzi tak łatwo

wiadomo, że kupię na premierę nawet za pełną cene bo to będzie gra generacji, ale jak tak bardzo lubicie wydawac najwięcej jak się da, to załóżcie sobie pjerdolony podkącik dla mecenatu

feelsbad.jpg

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

a spie.rdalajcie

 

może sra.cie kasą, że bez problemu łożycie na grę ponad 2 stówy, ale nie każdemu to przychodzi tak łatwo

wiadomo, że kupię na premierę nawet za pełną cene bo to będzie gra generacji, ale jak tak bardzo lubicie wydawac najwięcej jak się da, to załóżcie sobie pjerdolony podkącik dla mecenatu

i tak masz plusa że zamierzasz przeboleć i wydać jednak te 200 złoty na GOTG

 

najgorsze cebulaki robia składki na 4 soby bo żal im kasy na gre która da im pół roku zabawy

Odnośnik do komentarza

Mi to nie przeszkadza, sam wykorzystałem zniżkę na MP3 :) Nie wiem tylko dlaczego tak to przeżywasz, nie da się to się nie da, nie ma co s.rać żarem, trzeba wyciągnąć portfel i płacić, ewent. poproś mamę, odwiedź dziadków, umyj ojcu samochód, idź na nockę na jakąś inwentaryzację. Nie wiem ile masz lat, wybierz najodpowiedniejszą opcję.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

a spie.rdalajcie

 

może sra.cie kasą, że bez problemu łożycie na grę ponad 2 stówy, ale nie każdemu to przychodzi tak łatwo

wiadomo, że kupię na premierę nawet za pełną cene bo to będzie gra generacji, ale jak tak bardzo lubicie wydawac najwięcej jak się da, to załóżcie sobie pjerdolony podkącik dla mecenatu

od roku wiadomo ze gra warta kazdej zlotowki, wiec jakbys sobie oszczedzal na kinder bueno i czipsach zlotowke dziennie, to bys sobie mogl nawet edycje specjalna kupic. nikt ci nei kaze motac cwierc kafla dzien przed premiera. mozesz sobie kupic za rok jak juz spokojnie uzbierasz :)

Odnośnik do komentarza

Mi to nie przeszkadza, tylko po prostu dziwi, że ludzie kupują za 200zł szrotowate BF-y, CoD-y, AC, NfS-y i masę innych szrotów, a szkoda im wydać 220zł na prawdopodobnie grę GENERACJI, totalną masakrę, grę, która prawdopodobnie rozpier.doli każdą produkcję wydaną na tej generacji i skończy tą długą generację w przepiękny sposób serwując nam całą w swej okazałości. Tego nie rozumiem, ze ludzie kupują szroty na pełną cenę, a na grę zapowiadającą się naprawdę GENIALNIE zwyczajnie żydzą. Serio, GTA 5 to będzie gra na setki, jak nie tysiące godzin(szczególnie w multi), gra jest warta każdej złotówki. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Jakim trzeba byc debilem aby podczas instalacji gry wysylac wiadomosc przez telefon w zamian za ktora dostaniesz CD-Key do niezapowiedzianej wersji gry ktora jeszcze nie miala premiery.

 

Nie wierze ze nawet w ameryce sa tacy idioci, po prostu nie wierze. Juz sam fakt ze potrafia sciagnac torrenta musi swiadczyc co najmniej o trzycyfrowej inteligencji.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...