Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra zassysa w całości. Zacząłem grać 3,5h temu a czuje jakbym grał z 1h. Najlepsze jest że po początkowych obowiązkowych misjach, stwierdziłem że pojadę "na chwilę poznać miasto" i tak chwila trwa od 3 godzin :D W sumie w mieście za wiele nie pojeździłem, jak tylko wjechał w tereny pozamiejskie to wciągnęły mnie bez reszty. Najlepsze jest to że tu ciągle coś się dzieje, ciągle jest coś czego można spróbować, wytestować. No gra wszech czasów o_O

Odnośnik do komentarza

mam pytanko skąd najłatwiej zajumać coś do latania? byłem na lotnisku ale były tam same wielkie maszyny i nie potrafiłem wystartować nimi. jakiś helikopterek, mały szybowiec lub coś w tym stylu

Lotnisko, no nie ogarniesz nigdzie indziej samolotów ;).

Odnośnik do komentarza

Co tu dużo gadać. Ta gra jest po prostu mega i tyle. Bardzo podoba mi się polonizacja, jest sporo amerykańskich żartów zwrotów specjalnie przerobionych pod polską publikę, bardzo fajnie to wyszło. Wymiana ognia to jak Max Payne 3 a bohaterowie jak zawsze wytrawni w stylu Rockstara. Właśnie przeskoczyłem na Micheala i zamierzam dziś posiedzieć trochę w nocy, zwłaszcza że mam urlop.

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że L1/R1 możesz skręcać na ziemii, dasz radę, ja właśnie tam pierwsze samoloty podwędzałem. Później zapewne z postępem w grze będziesz częściej korzystał z opuszczonego pasu startowego na pustyni.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem...nie wiem nie wiem nie wiem. Nie mogę się w to wczuć, nienawidzę czarnuchowego gangsta klimatu, a gra mnie wciska w niego od początku. Design postaci mi nie siedzi, są jakieś krasnalowate. Nie mogę dobrać dobrze kamery do przechadzek pieszych. Graficznie chyba przywykłem do poziomu TLoU, bo tu mocno się na początku skrzywiłem (niektóre tekstury są marneeee). Za diabła nie mogę ustawić jasności, żeby było "prawdziwie".
 
Albo się starzeję, albo ta gra nie jest tym, czym wszyscy chcieliby, aby była. Pogram dłużej to może się to zmieni.  Narazie ogólne doznania 8+/10 (i zero trollingu).

 

 

 

 

<edit> Wara od moich postów i od moich błędów

Edytowane przez Siara_iwj
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

grałem chwilę w nocy i misja Franklina z tymi samochodami pokazała, że model jazdy jest MAX kiepski :/ mam nadzieję, że się jakoś przyzwyczaję.

Grafika w pierwszym planie spoko. Ale auta kawałek przed nami całe w ząbkach :/ Nie grałem na swoim TV tylko u kumpla na monitorze może miał coś z ustawieniami.

 

Póki co czekam, aż skończę pracę i do domu odkrywać LS dalej :D Bo wciąga strasznie. 

Euphoria daję radę. Pierwszy raz jak wcisnąłem O przypadkiem zasadziłem takiego szlaga w pysk jakiejś biednej kobiecie, że aż mi się jej żal zrobiło :P Piękne !!!

Potem już co chwilę jakiegoś gościa znienacka atakowałem :) Raz babka dostała w łeb to się oparła o budynek tak, że jej głowa była na wysokości mojego pasa.... idealnie na kopa, którego nie omieszkałem się zasadzić! Zaraz przybiegł obrońca uciśnionych dostał liścia i się położył :D
Podobało mi się, że jak zaatakował grupkę to ostatni wyciągnął nóż. No i niestety nie udało mi się go pokonać :P

Odnośnik do komentarza

Właśnie zrobiłem sobie krótką przerwę od grania...TA GRA JEST NIESAMOWITA! :O Jestem w szoku jak ładnie to wszystko chodzi i wygląda. Lot sterowcem w nocy nad Los Santos to coś pięknego. Mam tylko takie jedno pytanie - Czy u każdego fryzjera są te same fryzury? Bo byłem u dwóch i obydwoje mieli te same, a coś mi nie pasuje żeby Michael miał tylko 3 fryzurki. :P

PS...GOTG!!!111oneone D:

Odnośnik do komentarza

Ktoś ogarnął jak "grać na giełdzie" żeby zarabiać pieniążki?

Na podstawie kursu z zeszłego tygodnia trzeba kupować i sprzedawać w odpowiednie dni np: na wykresie w piątek cena akcji była np: 21$ a w niedzielę podskoczyła do 29$ . Im więcej kupisz za niższą cenę tym lepiej ;

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...