Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja spędziłem ponad 500h i widzę sens kupna, ale masz racje też wolę kupić jakąś nową grę, co prawda wczoraj ostro się podjarałem ale 250zł to za dużo jak na remastera nawet tak przeyebanego.

Wydziedziczam Cie pawcio z rodziny fanów!

Odnośnik do komentarza

Heh blantman lepiec kupic nowe czyli fc4 czy da3 przecież to jeden pies czy kupisz nowa czesc duzej marki czy remaster innej dużej marki. Wspierac to ewentualnie trzeba nowe lub zagrożone ip. Taki fc to i tak sie sprzeda w kilku milionach a bayo2 nie wiem czy do 1 dociagnie.

Odnośnik do komentarza

Heh blantman lepiec kupic nowe czyli fc4 czy da3 przecież to jeden pies czy kupisz nowa czesc duzej marki czy remaster innej dużej marki. Wspierac to ewentualnie trzeba nowe lub zagrożone ip. Taki fc to i tak sie sprzeda w kilku milionach a bayo2 nie wiem czy do 1 dociagnie.

JA Bayo też wsparłem i kupiłem na premierę tak samo jak, SMT IV,  Obcego, Lords of the fallen czy Shadow of Mordor. Żałuje jedynie Destiny. Co nie zmienia faktu że też na premierę kupiłem Fife czy Call of Duty. Bo tak to znowu Call of Duty ale nowe inne a nie remaster. Fifa to inna bajka bo gram online i przesiadam się z większością na nową odsłonę (też żałuje i chyba na pes w tym roku zamienie. 

 

Far Cry 4 i DA to nowe gry nowe historie tyle że kontynuacje serii. To tak samo jak bym psioczył na wyjście GTA VI :P   

 

Ok niech każdy kupi to co lubi ja sobie GTA V kupie gdzieś  w okolicy świąt albo nowego roku jak będę miał niedobór gier i cena za gta spadnie do rozsądnej ceny 140-150 zł :)  Ciśnienia nie mam i hype = 0 bo grę już przeszedłem :)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak GTAV wykorzysta DS4.

 

Po pierwsze głośniczek wbudowany w DualShocka 4 będzie odtwarzał rozmowy telefoniczne i rozmowy gliniarzy przez radio. Gładzik zostanie wykorzystany w sposób chyba najbardziej racjonalny czyli do zmiany broni (góra-dół) oraz stacji radiowych (lewo-prawo).

Swoją rolę odegra również tzw. lightbar, który będzie błyskał czerwonym oraz niebieskim światłem podczas pościgów. To niby małe detale, ale cieszą. Właśnie w taki sposób powinny być wykorzystywane specyficzne cechy pada PlayStation 4. Dzięki temu imersja z sugestywnym światem Grand Theft Auto V (PS4) będzie jeszcze większa.

http://www.pssite.com/news-37551-jak_grand_theft_auto_v_wykorzysta_dualshocka_4_.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...