Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety stało się tak jak przewidywałem. Wbijam z kolegą do empika i pytam się czy mają moje zamówienie (widzę, że rozpakowują jakieś kartony). Oczywiście dla mnie nie ma i dopiero jutro będzie. Mój znajomy, który randomowo przyszedł, oczywiście swoją sztukę GTA V na ps4 otrzymał. Kupił bez preorderu, a dostał nawet dodatkowo kasę. Pytam się czy to jest sprzedaż przedpremierowa? Śmiechu warte.

Mam to samo, olałem zamówienie online i wziąłem z półki. Ostatni raz od nich brałem pre order, nawet gdyby było taniej o 50 zł. W (pipi)e mają klienta.

Odnośnik do komentarza

Generalnie wiem, że nie będę obiektywny, ale warto wspierać małe sklepy z grami ;) Takie jak choćby ten, w którym pracuje - POWERPLAY (Ślask)

 

Premiery na czas, zero problemów z realizacją pre-orderów, najlepsze ceny jakie się da (nie zawsze to oznacza, że lepsze od takiego EMPIKU, ale ściskamy te ceny najbardziej jak idzie) + obsługa, która jednak zna się na rzeczy ;)

 

Do tego wiele rzeczy, których w takim EMPIKU nie dostaniemy, jak choćby gry na Nintendo, ewentualnie rzeczy na zamówienie ;)

 

I może jestem średnio obiektywny, ale skoro mała sieć działająca w jednym województwie mogła zrealizować pre-ordery na czas, a wielki moloch jakim jest EMPIK nie, to znaczy że coś jest nie tak.

Edytowane przez Graczdari
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

pierwszy raz w empiku zamawialiście że taki bulwers? jeśli tak to już tłumaczę - empik praktycznie zawsze wysyła dopiero w dniu premiery. nie ważne czy kurierem do domu czy do salonu. premiera 18ego to 18ego wysyłają. pogódźcie się z tym. najlepsza opcja to zamówić z płatnością przy odbiorze. dojdzie to dojdzie, nie to z półki a zamówienie olewamy. jeśli płatność z góry to trzeba się liczyć z taką sytuacją.

Odnośnik do komentarza

Graczdari ma racje, lepiej dać zarobić ludziom, którzy mają podobną pasję a nie bandzie buców, którzy wykorzystują swoich pracowników i mają w du.pie generalnie wszystko i wszystkich byle zarobić (pracowalem kiedyś w empiku więc coś tam wiem) a, że mają dużo sklepów i nadal jeszcze wydawcy im ufają to jakoś tam sobie dobre deale potrafią zaklepać. Co do bulwersu to Colin ma rację, zawsze tak bylo i będzie dopóki ludzie nie przestaną tam kupować nie tylko gry, ale ksiązki i muzykę także.

Odnośnik do komentarza

Dobra, odebrałem preorder na PS4, z Ultimy. Załapałem się jeszcze na plakat. Pewnie zostało z nocnej premiery :D Ale osobie przede mną, która brała grę na X'a plakatu nie dali :P

 

Standardowo błąd CE-32937-4 i patch się nie pobiera ;)

Odnośnik do komentarza

pierwszy raz w empiku zamawialiście że taki bulwers? jeśli tak to już tłumaczę - empik praktycznie zawsze wysyła dopiero w dniu premiery. nie ważne czy kurierem do domu czy do salonu. premiera 18ego to 18ego wysyłają. pogódźcie się z tym. najlepsza opcja to zamówić z płatnością przy odbiorze. dojdzie to dojdzie, nie to z półki a zamówienie olewamy. jeśli płatność z góry to trzeba się liczyć z taką sytuacją.

Od lat zamawiałem u nich kilka pre orderów rocznie i dopiero teraz pierwszy raz nie mam gry na premiere. O raz za duzo i juz nie bede u nich zamawial nigdy.

 

Wszyscy graja od wczoraj, a wielka sieciowka nie moze zrealizowac zamowien xD

 

szkoda ze u mnie w miescie nie ma zadnego malego sklepu z grami ;(

Odnośnik do komentarza

też macie problem z importem postaci?

wywala info, że postaci na koncie Social nie ma :(

Masz pewnie ten sam problem co ja, postac ktora chcesz zaimportowac ostatni raz byla używana w 2013tym roku. R* nie przewidział tego, że część ludzi w zeszlym roku przesiadła się na nowa generację i już potem nie grała w Online. Na stronie wsparcia technicznego napisali, że walczą żeby rozwiązać ten problem, pewnie będzie naprawiony w następnym patchu.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jest pięknie, cudownie - tak miało wyglądać już day one. :) króciutki filmik prezentujący graficzkę. PETARDA a to sam początek. 

Miało wyglądać? Czyli co, po patchu coś jednak się zmieniło?

 

Chyba, że mówisz o day one pastgen...

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

pierwszy raz w empiku zamawialiście że taki bulwers? jeśli tak to już tłumaczę - empik praktycznie zawsze wysyła dopiero w dniu premiery. nie ważne czy kurierem do domu czy do salonu. premiera 18ego to 18ego wysyłają. pogódźcie się z tym. najlepsza opcja to zamówić z płatnością przy odbiorze. dojdzie to dojdzie, nie to z półki a zamówienie olewamy. jeśli płatność z góry to trzeba się liczyć z taką sytuacją.

Ale jednak nie zawsze. Zamawiałem do salonu, wczoraj wysłali, dziś odebrałem. 

Natomiast osoby z infolinii mówiły co innego - że gra wyjdzie 18.11 z magazynu i dojdzie w 2 dni robocze do sklepu. Tak więc sami dobrze nie wiedzą jak działają ;)

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś z Was taki problem z GTA Online, że wszystkie sesje są puste? Dołączam do sesji, nie ma nikogo prócz mnie, dwa razy trafiłem na taką,że jeszcze 2 osoby były zemną... Dołączyc do jakiejś aktywności też graniczy z códem, albo mnie rozłącza, albo wyskakują błedy że sesja niekompatybilna... Nie wiem. Ma ktoś podobnie ? Chciałbym spróbować freeroam w wersji na 30 graczy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli w opcjach obrazu wyłączycie efekt głębi ostrości gry, to będziecie mieli obraz cały czas ostry. Gdy ten efekt jest włączony to drugi plan będzie rozmyty a ostrość skupi się na pierwszym planie. Fajny bajer, zastanawiam się czy to włączyć czy nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...