Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jezus, jak to wygląda; nawali trochę tych kałuż względem pastgenów.

 

 

A widzieliście

orki

z nowych zwierząt?

 

 

<3

Pogoda wygląda zacnie, szkoda tylko że nie wprowadzili opcji wycieraczek w takim deszczu. Ale i tak gra wymiata.

 

A właśnie, to jak wygląda szyba jadać autem z persepektywy pierwszej osoby gdy jest taka ulewa? 

 

Sprawdzał ktoś czy to była ściema czy faktycznie teraz samochody trzeba tankować bo może się skończyć paliwo? 

Odnośnik do komentarza

nie kojarzę żeby było.

wczoraj byłem świadkiem najpiękniejszej burzy w grze jaką widziałem. jechałem akurat w jej kierunku. błyskawica, migoczący rozbłysk, grzmoty w oddali, ulewa, rozbłyski za wzniesieniem. po prostu cudo. aż lekko szczęka mi opadła bo to wszystko wyglądało identycznie jak w rzeczywistości.

w ogóle ile nowych smaczków idzie wyłapać w tej grze to ciężko zliczyć. grałem parę godzin, z czego połowę na multi ale jestem pod wrażeniem kosmetyki tej gry. ruch na ulicy jest zdecydowanie większy. czasami na głównych drogach jest taki korek że masakra. bocznymi uliczkami ciężko przejechać przez zaparkowane auta, na plaży multum ludzi, w mieście więcej pieszych. zwierząt też jest więcej. nie tylko gatunków ale ilościowo. na plaży pełno mew, na wzniesieniach tuż obok drogi głównej pojawiają się leśne egzemplarze. nie opuściłem jeszcze centrum, aż nie mogę się doczekać co to będzie na wsi i w terenach górskich.

Odnośnik do komentarza

Ton widzę że nie ma co być legalnym w singlu :P a w multi jak jest? Bo narazie mam jedno auto i brak domu i garażu. Teraz za każdym razem auto się przy mnie spawnuje, ale załóżmy mam już kilka aut i zostawię jedno z nich na ulicy. Co się z nim dzieje, wraca do garażu czy jak?

 

Wiek multi ma oddzielny temat, ale już się tu podepne jako że o auta chodzi.

Odnośnik do komentarza

nie kojarzę żeby było.

wczoraj byłem świadkiem najpiękniejszej burzy w grze jaką widziałem. jechałem akurat w jej kierunku. błyskawica, migoczący rozbłysk, grzmoty w oddali, ulewa, rozbłyski za wzniesieniem. po prostu cudo. aż lekko szczęka mi opadła bo to wszystko wyglądało identycznie jak w rzeczywistości.

w ogóle ile nowych smaczków idzie wyłapać w tej grze to ciężko zliczyć. grałem parę godzin, z czego połowę na multi ale jestem pod wrażeniem kosmetyki tej gry. ruch na ulicy jest zdecydowanie większy. czasami na głównych drogach jest taki korek że masakra. bocznymi uliczkami ciężko przejechać przez zaparkowane auta, na plaży multum ludzi, w mieście więcej pieszych. zwierząt też jest więcej. nie tylko gatunków ale ilościowo. na plaży pełno mew, na wzniesieniach tuż obok drogi głównej pojawiają się leśne egzemplarze. nie opuściłem jeszcze centrum, aż nie mogę się doczekać co to będzie na wsi i w terenach górskich.

 

Właśnie, tak myślałem, że największe różnice między generacjami to będą w szczegółach, smaczkach. Na pierwszy rzut oka wcale niezauważalnych, ciekawe czy też wrzucili jakieś nowe easter eggi.

 

A trafiłeś już na jakieś nowe randomowe eventy, zadania których nie było na pastgenach?

 

W ogóle te zadania z zamianą w zwierzęta, je.błem

 

Edytowane przez Słupek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ton widzę że nie ma co być legalnym w singlu :P a w multi jak jest? Bo narazie mam jedno auto i brak domu i garażu. Teraz za każdym razem auto się przy mnie spawnuje, ale załóżmy mam już kilka aut i zostawię jedno z nich na ulicy. Co się z nim dzieje, wraca do garażu czy jak?

Wiek multi ma oddzielny temat, ale już się tu podepne jako że o auta chodzi.

W LS Customs masz 2 opcje ubezpieczenia auta i wtedy zawsze pokaze Ci gdzie ono stoi na mapie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...