Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Pykam sobie od kilku dni luźniutko na prosiaczku i takie pytanie mi się naprędce nasuwa: odnośnie poziomu trudności gmerano coś przy piątce na okoliczność wypusku na nowe konsole (PS4XOne)? Pamiętam, że szpilałem w to jeszcze na X360 i nie miałem takich problemów z wygraniem pierwszego wyścigu dla tego dziwaka zaraz na samym początku. Za drugim-trzecim razem się udało, a na prosiaku póki co nie mam najmniejszych szans przyjechać na jakimkolwiek innym miejscu jak ostatnie :blush:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

obecne online nie pociagnie za dlugo, bo robi sie koszmar. 

 

jest prosta opcja zeby to poprawic kolosalnie: minimapka z free roam dzialajaca jak w trybach pvp.

 

 

prawdopodobnie czeka nas jednak nowe gta.

 

daj boze lata 80 i carcer city + vice city. 

ewentualnie opcja modern dzieki ktorej wiekszosc rzeczy sie zespoi i pozwoli na jakas interakcje, co bylo pewnie wizja Benziego.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

 

obecne online nie pociagnie za dlugo, bo robi sie koszmar. 

R* zarabia tyle forsy na GTA Online, że prędzej zrobią kolejną cześć tylko Online, niż nowego singla. Przypominam, że jak zobaczyli forsę z niby waluty w gierce online, to porzucili dodatek singlowy.

 

 

ile? 

 

 

i w ogole teksty "porzucili dodatek singlowy". a co on jest jakis obowiazkowy? nie zaplacilem im grosza za e-dolary, wiec no generalnie sorry, ale wszystko co dostalem do online bylo za(pipi)iste, majac jeden mankament: rzeczy robia sie horendalnie drogie. to co sie dzieje po Gunrunning na serwerach to istny koszmar, latajace motory wszedzie, szczelajace samochody itp. tona latajacego scierwa, wszyscy opancerzeni. Wyjazd na miasto bez co najmniej opancerzonej kurumy brzmi jak dobry plan na spier.dolenie sobie calego dnia. a zeby cokolwiek zarobic musisz siedzic i powtarzac w kolo to samo nudne gonwo.

 

Wszystko sie sypie po odejsciu Benziesa, ktory utrzymywal Online w ryzach przyzwoitej filmowosci, teraz sie zrobil z tego battlefield, calkowicie tracac feeling miejsca w ktorym toczy sie zabawa. 

Koszmar, serwery nadal chu.jowe.

i nastepna czesc na 100% bedzie miala online, prawdopodobnie z mikrotranzakcjami, czy tego chce jakis pawciokratos czy nie, raczej nikt na jego czy moja opinie zwracac uwagi nie bedzie, ale rockstar stapa po cienkim lodzie, taketwo sie odslownie obsralo sytuacja na steamie po tym jak zdelegalizowali wszystkie mody. rownia pochyla trwa zbyt dlugo, by "wielki majestat" rockstar stal nienaruszony. 

 

multi potrafi byc dobre, dostarczylo mi ponad 300h swietnej zabawy z kumplami, i drugie tyle czekania w loadingach i walki z odrzutowymi wiatrakami.

 

do poprawy jest niewiele. mniej grindu, ukryte znaczniki na mapie, i jakies normalne serwery i kazdy bedzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Ty najtmer odkryłeś amerykę, że następna cześć będzie miała online z mikrotransakcjami :rotfl: Zwłaszcza po wypowiedziach szefa TT nikt się tego nie spodziewa. Online będzie tylko w GTA V i RDR 2 a 6 już nie, seems legit.

Odnośnik do komentarza

nie odkrywam, tylko utwierdzam w przekonaniu ze tak bedzie, i zeby nikt sie nie napalal na innyc scenariusz. tyle bartoleo.

 

wspominali przed premiera gry, kiedy online byl calkowita niewiadoma. po 2 latach bylo przeciez to jasne, ze idzie full-focus na online, nie tylko z uwagi na kase, ale tez na rozszerzenie mozliwosci ktore daje online. a daje fajne, tylko to jest diament trudny do oszlifowania, a oni chca go spieniezac zbyt szybko, malymi szlifami, bo Zelnickowi konczy sie forsa do palenia w piecu.

 

Wydawca, ktory jest w stanie oplacic produkcje takiej gry jak GTA jest w tym momencie podmiotem decydujacym o contencie, nie Rockstar. oni maja robic rzeczy ktore beda fajne i beda na siebie zarabialy.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Niech zrobią nową część gdzie nie spędza się 70% czasu oglądając ekran ładowania. Ile razy bym nie próbował GTA Online tak po godzinie-dwóch mnie krew zalewa od tego czekania, szczególnie kiedy jeszcze nie ogarniam co, gdzie i jak.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

no wlasnie od 2 lat ogarniaja jak loadingi zredukowac do wchodzenia i wychodzenia z biura. misje zaczely miec miejsce we free roamie, tak jak to na logike powinno dzialac od poczatku.

 

 

 

nie mam nic przeciwko temu ze ktos chce przeszkodzic w dostawie, ale to powinno sprowadzac sie do czegos innego niz latania odrzutowcem i nawalania do ikonek na mapie z miniguna wypluwajacego wybuchowa amunicje.

Odnośnik do komentarza

  Zabawę w GTA V zacząłem tuż od premiery na PS3 ale zanim wziąłem się za online to zrobiłem większość contentu z singla. No i online na początku bardzo fajne, fale przetrwania, wspólne misje, deathmatche itd. Było tak fajnie aż przeniosłem się na PS4 i zrobiłem też transfer postaci. No i tak sobie radośnie grałem aż do wbicia 216 poziomu i do ukończenia większości napadów. Większości bo na ostatnim miałem takie lagi że nie ukończyłem go podchodząc do niego kilkanaście razy. Machnąłem ręką na to i dalej pogrywałem sobie masterując skille w tenisa, golfa, do czasu gdy zaczęło mnie to nudzić.

  W garażach miałem większość ulubionych fur i motocykli, w pegasusie tak samo - wszystkie ulubione maszyny. I po tym wszystkim online zaczęło mnie nudzić. Dlatego dla urozmaicenia gry robiłem sobie rowerowe oraz piesze wyprawy dookoła wyspy oraz piesze/pływackie tripy w ciekawe odludne zakątki. Ale i to nie wystarczyło i porzuciłem GTA Online jakiś rok temu. Co prawda nie miałem żadnych kwasów z dzieciarnią jeżdżącą czołgami ani deszczu choinek w centrum miasta ale znużyła mnie sama zawartość online. Bo ile razy można przebierać swoją postać w różne ciuchy i ile razy można powtarzać te same misje według tego samego schematu...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...