Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

30fps w GTA jest ok, to nie szybka strzelanka. Biorąc pod uwagę to, że każde GTA przechodziłem na pierwotnej platformie (PS2 i PS3) to pamiętam jak chodziły. 20-30fps.... a GTA V online czasem i 10-15 jak była duża zadyma.

Także STABILNE 30fps jest tu jak dla mnie w porządku (różnica w prezencji gry z i bez odbić RT jest tu zbyt duża).

Nie zmienia to jednak faktu, że idealnie byłoby jakby w GTA VI dali też tryb 40fps.

Odnośnik do komentarza

Ja się z tym yebauem na PS3 aż serwery wyłączyli :leo:
Może w wersji PS5 kiedyś się uda :reggie:
Co do fps i RT to jednak będę grał w Performance RT, w którym tego RT nie widać (przynajmniej w odbiciach), ale mimo wszystko nie jest to aż taki gamechanger, żeby poświęcać tę cudowną płynność. Jasne, fajnie jak wielka ciężarówka odbija się w karoserii innego auta, które stoi obok, ale większość czasu nawet nie zwracamy uwagi na takie pierdoły, a na 60fps już owszem.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Na PS5 gry nie odpalałem, więc trzeba było to zrobić. Ładuje się to za długo, graficznie momentami nie domaga, a dalsze obiekty zbyt wolno się doczytują- no dobra, ale to 9 letnia gra, a w zasadzie 10.

No i to sterowanie, do którego ciężko się teraz przyzwyczaić, zwłaszcza bieganie pod X, czy przeładowanie pod kółkiem. Ale jak się ogarnie to jest gites. Od razu zapuścić Radio X i objechać całą mapę. (nie importowałem save). Chyba przejdę po raz 4. (PS3 i dwa razy PS4).

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, PiotrekP napisał:

Dobrze jest wrócić. Ta gra się nic nie zestarzała. 

18bda0b85c277-screenshotUrl.jpg

 

Prawda. Widoki i krajobrazy robią nadal mega wrażenie na dużym ekranie, aż chce się raz na jakiś czas zrobić przejażdżkę po mapie. Tym bardziej, że teren jest tak ogromny i różnorodny, że za każdym razem można zwiedzać coś innego. Ja mam w GTA V ponad 500h, a i tak daleko mi do poczucia, że już wszystko widziałem. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Quote

Here is the list of all the DLCs that were either canceled or modified and released for Grand Theft Auto Online instead:

  • Manhunt
  • Agent Trevor
  • Assassination
  • Liberty City
  • Relationship
  • Prologue
  • Enterprise
  • Norman

 

 

 

 

aż płakać się jak pomyślę ze mogliśmy dostać dobry content do singla....ale Rockstar woli wyciągać kasę z GTAOnline na chama, już się boje co będzie z GTA VI

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...