Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś grał w oryginalne wydanie to w sumie polecam zagrać bo ta wersja z ps4 dość dużo poprawiała komfort z grania a i graficznie było dużo lepiej. Ja kompletnie nie mam ochoty w to grać a skończyłem "tylko" 2 razy to gta. Dalej czekam aż zapowiedzą rdr2 za 3 bomby a nie jakieś głupoty

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bartg napisał:

Godność pozwala zagrać tylko w game passie, ludzie sie cieszą, że tylko 45zł i mogą po raz 2/3/4/5/21 kupić to samo :reggie: Nie zasługujemy jako gracze na GTA VI. Pewnie jak wyjdzie RDR2 Enhanced, to ludzie powiedzą, ej tylko 199zł :banderas:

42 zł :nosacz2:

 

Dla mnie płatny  remaster z poprzedniej generacji w ogóle nie ma racji bytu. Min to 2 generacje. Raz, że czas, abym zapomiał już dość dobrze daną gierkę oraz różnice w oprawie. 

Odnośnik do komentarza
Just now, balon said:

42 zł :nosacz2:

 

Dla mnie płatny  remaster z poprzedniej generacji w ogóle nie ma racji bytu. Min to 2 generację. Raz, że czas abym zapomiał już dość dobrze daną gierkę oraz różnice w oprawie. 

 

No to akurat, przecież to gra z ps3 :yao: Ja bym zrozumiał każdą cenę, jakby tu jakaś praca była włożona realna w odświeżenie, ale przecież na PC ta gra od wielu lat tak wygląda (a w sumie to dużo lepiej) dzięki modom, więc praca tutaj włożona jest minimalna. A najgorsze, że będzie jak z Trilogy, po 2 miesiącach ogłoszą, że zagrało w to 10mln ludzi i będzie można liczyć pieniążki i odkładac na bliżej nieokreśloną premierę VI.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, balon napisał:

Więc i tak byś musiał kupić wersję na ps4 przy darmowym upgrade. Za 42 zł byś tego nie zrobił :)

 

I tego nie zrobię, tym bardziej, że to oferta ograniczona czasowo. Pewnie za tydzień będzie 200zł, niezależnie jaką wersję posiadasz. Dla mnie Take2 jest chujowym wydawcą, gra mnie nie bawi jak swojego czasu (moje ukochane) GTA IV, więc nawet 42zł uznam za źle wydane pieniądzę. Wolałbym kupić już jakiś patch do gry Sony (jak z Uncharted).

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bartg napisał:

No to akurat, przecież to gra z ps3 :yao: 

No dlatego wezmę, bo na ps4pro nie ograłem. 
Gierki już prawie nie pamiętam.

 

No a 720p vs „4k”

rwące 30ks 60 ks

dużo więcej detali niż w wersji PS3

mniejszy popup

większy draw 

hdr 

lepsze audio

46 vs 65 cali (a może 77)

dual sens 

praktycznie brak loadingow 

i jeszcze pewnie trochę tematu są warte dla mnie mitycznych 42 zł. Tym bardziej, że już mało co pamiętam i w sumie na ps3 zrobiłem tylko fabułę i mały % pobocznych aktywności. No ja tam się bankowo będę dobrze bawił. 

4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

I tego nie zrobię, tym bardziej, że to oferta ograniczona czasowo. Pewnie za tydzień będzie 200zł, niezależnie jaką wersję posiadasz. Dla mnie Take2 jest chujowym wydawcą, gra mnie nie bawi jak swojego czasu (moje ukochane) GTA IV, więc nawet 42zł uznam za źle wydane pieniądzę. Wolałbym kupić już jakiś patch do gry Sony (jak z Uncharted).

Ponoć do 16.06.

 

Czym się różni pacz do gry Sony za 45 zł od całej gry od R* za 42 zł? :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

Obecnie za 42zł łaskawcy dają pełną wersję remastera gry z PS4 która jest remasterem gry wydanej pierwotnie na PS3. Poza promocją nie ma obecnie możliwości uaktualnić posiadanej już kopii.

 

7 minut temu, balon napisał:

Czym się różni pacz do gry Sony za 45 zł od całej gry od R* za 42 zł? :wujaszek:

 

Posiadam Uncharted: Zagninone Dziedzictwo, za 50zł dostałem patch pod nową generację i pełną wersję Uncharted 4 przystosowaną pod PS5. Przy GTA5 z poprzedniej generacji nie dostanę upgrade'u poza promocją. Nie mówiąc już o tym, że wolę wspierać Sony niż złodziei z Take2.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Na Xboxie 2x tyle kosztuje :yao: I do tego opisane tak, że ni chuja nie rozumiem, co oni ode mnie chcą i co miałbym kupić (ale mam wersję PC, więc nie kupię):

- strona produktu: https://www.xbox.com/pl-pl/games/store/grand-theft-auto-v-tryb-fabularny/9nxmbtb02zsf?cid=msft_web_search - "Grand Theft Auto V: tryb fabularny"

- pierwsze zdanie w opisie: "Wymaga dostępu do Grand Theft Auto Online na Xbox Series X|S. Oszczędź 50% na trybie fabularnym GTAV na Xbox Series X|S do 14 czerwca 2022 r."

- "w tym pakiecie":

image.png.fb103e7f990befb00ee087d384bc502a.png

 

Przecież to jakiś żart. Wydajesz 2x tyle co na PS5, a nie wiesz dokładnie, co kupujesz. Ja wysiadam, pozdrawiam Rockstara

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Obecnie za 42zł łaskawcy dają pełną wersję remastera gry z PS4 która jest remasterem gry wydanej pierwotnie na PS3. Poza promocją nie ma obecnie możliwości uaktualnić posiadanej już kopii.

 

 

Posiadam Uncharted: Zagninone Dziedzictwo, za 50zł dostałem patch pod nową generację i pełną wersję Uncharted 4 przystosowaną pod PS5. Przy GTA5 z poprzedniej generacji nie dostanę upgrade'u poza promocją. Nie mówiąc już o tym, że wolę wspierać Sony niż złodziei z Take2.

Ooo a co takiego Ci ukradli, że nazywasz ich złodziejami? Ktoś z ich pracowników ukradł Ci rower albo włamał się na konto i przelał kaskę?

Odnośnik do komentarza

Przecież różnice względem GTAV na PS360 a tym na PS5/XSX są zdecydowanie większe niż Uncharted 4 z PS4 vs te wydanej na PS5. 
 

Nie kumam musisz mieć Uncharted kupione i do tego patch za 50zł. Tutaj za 42 masz całą gierkę. Czyli za 42zl cała gra to barbarzyństwo, a pach bez prawie żadnych różnic za 50 zl to już spoko zagrywka.  

Dla mnie jak już to odświeżanie wersji z poprzedniej generacji to największe zdzierstwo i głupota , gdzie gierki się jeszcze nie zdążyły zestarzeć. No ale napewno nie będę ludziom zaglądał do portfela. 

6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Obecnie za 42zł łaskawcy dają pełną wersję remastera gry z PS4 która jest remasterem gry wydanej pierwotnie na PS3. Poza promocją nie ma obecnie możliwości uaktualnić posiadanej już kopii.

 

 

Posiadam Uncharted: Zagninone Dziedzictwo, za 50zł dostałem patch pod nową generację i pełną wersję Uncharted 4 przystosowaną pod PS5. Przy GTA5 z poprzedniej generacji nie dostanę upgrade'u poza promocją. Nie mówiąc już o tym, że wolę wspierać Sony niż złodziei z Take2.

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

Na Xboxie 2x tyle kosztuje :yao: I do tego opisane tak, że ni chuja nie rozumiem, co oni ode mnie chcą i co miałbym kupić (ale mam wersję PC, więc nie kupię):

- strona produktu: https://www.xbox.com/pl-pl/games/store/grand-theft-auto-v-tryb-fabularny/9nxmbtb02zsf?cid=msft_web_search - "Grand Theft Auto V: tryb fabularny"

- pierwsze zdanie w opisie: "Wymaga dostępu do Grand Theft Auto Online na Xbox Series X|S. Oszczędź 50% na trybie fabularnym GTAV na Xbox Series X|S do 14 czerwca 2022 r."

- "w tym pakiecie":

image.png.fb103e7f990befb00ee087d384bc502a.png

 

Przecież to jakiś żart. Wydajesz 2x tyle co na PS5, a nie wiesz dokładnie, co kupujesz. Ja wysiadam, pozdrawiam Rockstara

No i to jest oferta godna obecnego R*. Chyba mają jakieś dobre układy ze Spencerem XD 

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Naprawdę nie dziwię się, że branża wygląda jak wygląda. :) 

No dokładnie jak ktoś kupuje pacza do jeszcze świeżo wyglądającej i działającej gry z poprzedniej generacji, który praktycznie nic nie zmienia:)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, balon napisał:

Mi to nie przeszkadza, w odróżnieniu do ciebie. Musisz mieć mega ciężkie życie…

 

Balon, a o co cię tak dupsko piecze? Napisałem, że nie kupię i dlaczego - nie podoba mi się polityka R*, czy to w kwestii wsparcia dla RDR2 czy też jego braku czy wypuszczenia bubla w postaci GTA Trilogy. Najbardziej dziwi mnie jednak, że przykładasz rękę do GAAS-owych praktyk gry której główna monetyzacja to multi.

 

4 minuty temu, Square napisał:

jedynie spoko jak ktoś miał tylko U4 albo LL, inaczej to zmarnowana kasa.

 

Mój przykład właśnie. 219zł w życiu bym nie dał, ale dwie gry z backlogu za 50zł przełknę. Tryb 120 klatek to mega przyjemne masełko. <3

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Balon, a o co cię tak dupsko piecze? Napisałem, że nie kupię i dlaczego i nie podoba mi się polityka R*, czy to w kwestii wsparcia dla RDR2 czy też jego braku czy wypuszczenia bubla w postaci GTA Trilogy. Najbardziej dziwi mnie jednak, że przykładasz rękę do GAAS-owych praktyk gry której główna monetyzacja to multi.

Ale ja nie gram w multi GTA  i nigdy nie zagram. Dla mnie singiel GTA to żaden Gass. 

 

Mnie nic nie piecze. Napisałem, że ja kupię, a tobie odradzam jak 3 razy się odbileś. To ty mi piszesz jakieś smuty o branży, bo chę wydać całe 42 zł na gierkę która bardzo lubię, a ograłem 9 lat temu w hujowej jakości. Normalnie przestępstwo. Do tego sam bronisz nic nie zmieniający pach to Uncharted. No ciężka dyskusja. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

Mnie nic nie piecze. Napisałem, że ja kupię, a tobie odradzam jak 3 razy się odbileś. To ty mi piszesz jakieś smuty o branży, bo chę wydać całe 42 zł na gierkę która bardzo lubię, a ograłem 9 lat temu w hujowej jakości. Normalnie przestępstwo.

 

Ah, czyli Ciebie uderzyło. Spoko, to przepraszam, że masz psychę z papieru i pęka Ci dupsko, bo wyraziłem moje niezadowolenie z monetyzacji GTA V. Przepraszam. Przy okazji przepraszam, że miałem jakieś wąty odnośnie głosowania u kmiota, bo od tamtej pory latach za mną po forum z cieczką. Myślałem, że się polubiliśmy, szczerze tak myślałem, ale widzę, że jesteś otwarty na dyskusje, o ile nie kłóci się z twoim światopoglądem. :reggie: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Tak uderzyło mnie to bardzo, psycha pękła, doopsko eksplodowało, po czym i tak z miła chęcią zagram w te GTA.

Odstaw dragi ziomek, albo wyrzuć z siebie te narzekanie, bo życie sobie zochydzisz (hobby już sobie zjebeś patrząc po twojej ostatniej twórczości). Elo :lapka:

Odnośnik do komentarza

Już wolę chyba wygrzebać te 42 zł na pełną wersję GTA V (o ile to będzie faktycznie wizualnie i wydajnościowo w miarę usprawnione względem wersji z PS4), niż kupować np. GTA Trilogy za kilkukrotnie większe siano. Gdzie w dodatku w przypadku zakupu pudełka z logo PS4 nie ma tam chyba darmowego upgradu do PS5 (upgrade w przypadku remasterów; "urwa, jest w pytę").

 

A kupię dlatego, że to nie jest upgrade, tylko po prostu osobna kopia, więc mogę zgonić od razu pudełeczko legitnie z poprzedniej generacji #rekinbiznesu

 

Tylko ten...

Spoiler

... nie będę w to grał przecież, po prostu chcę mieć :ragus:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...