Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero z 2 miesiace temu kupilem boxa na PS4, pogralem kilka misji i pobiegałem raz czy dwa w online z kumplem. Nazbierało mi sie miliony monet przez to comiesieczne dodawanie funduszy z PS+.

 

Teraz jak kupie pełna wersje ps5 za te 42zl to kontynuuje progres z PS4 czy to zupełnie od zera, zarowno singiel jak i multi? Jak bede wyzerowany w Online i nie zagram z ziomkami od PS4 to w sumie kiepski deal dla mnie personalnie.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, _Red_ napisał:

to na konsoli spróbuję.

Kupić można tylko przez konsolę.

 

Co do grania razem crossgeneracyjnie to raczej wątpliwe, bo był komunikat o możliwości migracji postaci z GTAO z past genów na obecną generację czyli raczej nie będzie to z automatu jak i wspólnych serwerów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, messer88 napisał:

42 zł to cena apgrejdu czy pełna gra na ps5? Ja raczej nie kupię grałem na ps3, ale za tyle to bym chętnie kupił 60fps do kowboja Artura. 

 

No właśnie, bo jak zawsze trzeba wtedy dysk od ps4 mieć w konsoli dla włączenia upgrejda to nie mogę się płyty pozbywać i tak. A jak za 42zl jest standalone wersja PS5 to kupie na sto procent.

 

edit

i padła odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Oficjalne info poniżej. Miałem niby nie kupować, ale za 10 dolców na PS5 to całkiem dobry deal. :notbad:

 

Until June 14th 2022:

  • GTA Online: $10,10,£9 on Xbox, free on PS5
  • GTA V (Story and Online): $20,€20,£17.5 on Xbox, $10, 10, £8.75 on PS5
  • Story mode not sold separately

 

From June 15th 2022:

  • GTA Online: $20,€20,£18 on Xbox, $20,€20,£18 on PS5
  • GTA V (Story and Online): $40,€40,£35 on Xbox, $40,€40,£35 on PS5
  • Story mode not sold separately
Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Faktycznie widoczne jest tylko z poziomu konsoli w sekcji "przedpremierowe". Wyszukiwarka nie znajduje.

GTA V PS5 za 42,25 zł to niby pakiet GTA Story Mode + Online, wg tego co jest w opisie.

A GTA Online to osobna gra za free. Ciekawe czy będzie działała niezależnie od story mode, czy trzeba mieć to i to (co jest dziwne, skoro płatne GTA V to pakiet). I tak miałem sobie GTA odświeżyć (fabułę) a w wersję PS4 ledwie co z 2h pograłem w singla, więc będę kontynuował w lepszej jakości.

Ponadto:
GTA:O PS5 pokazuje mi, że pobranie będzie możliwe za 6 dni. GTA V PS5 można pobrać od razu, ale idzie jak krew z nosa - stoi na 3h i ani ruszy, albo tak wolno idzie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Red_ napisał:

A GTA Online to osobna gra za free. Ciekawe czy będzie działała niezależnie od story mode, czy trzeba mieć to i to (co jest dziwne, skoro płatne GTA V to pakiet). I tak miałem sobie GTA odświeżyć (fabułę) a w wersję PS4 ledwie co z 2h pograłem w singla, więc będę kontynuował w lepszej jakości.

GTA (tfu):) Online wygląda, że będzie śmigać solo.

 

Free na ps5 jest do 15.06

 

Until June 14th 2022:

  • GTA Online: $10,10,£9 on Xbox, free on PS5
  • GTA V (Story and Online): $20,€20,£17.5 on Xbox, $10, 10, £8.75 on PS5
  • Story mode not sold separately

 

From June 15th 2022:

  • GTA Online: $20,€20,£18 on Xbox, $20,€20,£18 on PS5
  • GTA V (Story and Online): $40,€40,£35 on Xbox, $40,€40,£35 on PS5
  • Story mode not sold separately
Odnośnik do komentarza

Wracając do dyskusji o różnicach wersji na PS3 do tej obecnej na PS5, to czytając ile tam będzie zmian to nie powiem czekam aby sam to sprawdzić. Te 42 zł dla kogoś kto nie grał w wersję na ps4 to wg mnie bardzo dobry deal.

Ciekawe co za RT dorzucą w tym tym trybie 60ks z RT. Odbicia czy może zjadą mocno z rozdzielczości i dadzą w miarę normalny RT?

 

 

Next-genowe GTA 5 zaoferuje graczom trzy tryby rozgrywki:

  • Fidelity Mode – zapewni natywną rozdzielczość 4K, stałe 30 klatek na sekundę oraz Ray Tracing na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X.
  • Performance Mode – zagwarantuje 60FPS w upscalowanej rozdzielczości 4K. W przypadku konsoli XSS będzie to natywne FHD.
  • Performance RT Mode – będzie dostępny wyłącznie na PS5 i XSX. Stanowi połączenie dwóch poprzednich trybów i umożliwię rozgrywkę z Ray Tracingiem w 60 FPSach.

Poza tym poprawie ulegnie jakość tekstur, światła, cieni i antyaliasingu. Zwiększone zostaną także ruch uliczny, bujność roślinności oraz szczegółowość efektów eksplozji i ognia. Całość dopełni implementacja opcji HDR oraz obsługi haptycznych wibracji i adaptacyjnych spustów w przypadku konsol PS5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...