Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Homelander napisał:

Za kilka godzin się sprawdzi. Nie wiem z czego niby się śmiejesz. Za 10$ to zwykłe GTA V ciężko kupić, a tu masz wersję z ulepszona grafika i animacja. Rozumiem śmiechy z definitywnej trylogii za 60$, ale tu?

O to, że NIE MA NAJMNIEJSZEGO GAMEPLAYA I NIE WIESZ CO KUPUJESZ.

Odnośnik do komentarza

No troche lipa z tymi gameplay-ami ale ulepszenie kupione za te 10e i gra czeka na dysku. Nawet samo podbicie do 4k/60 by mi wystarczyło i liczę że zrobią to samo z RDR2 a tutaj jakieś tam jeszcze bajery graficzne. 

Już na YT ludzie wrzucają a R* nic ...

 

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, SpacierShark123 said:

No troche lipa z tymi gameplay-ami ale ulepszenie kupione za te 10e i gra czeka na dysku. Nawet samo podbicie do 4k/60 by mi wystarczyło i liczę że zrobią to samo z RDR2 a tutaj jakieś tam jeszcze bajery graficzne. 

Już na YT ludzie wrzucają a R* nic ...

 

 

Całkiem ładnie jak na 2013 rok.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SpacierShark123 napisał:

No troche lipa z tymi gameplay-ami ale ulepszenie kupione za te 10e i gra czeka na dysku. Nawet samo podbicie do 4k/60 by mi wystarczyło i liczę że zrobią to samo z RDR2 a tutaj jakieś tam jeszcze bajery graficzne. 

Już na YT ludzie wrzucają a R* nic ...

 

 

Jaja se robią, przy wersji na PC z darmowymi modami to nawet nie stało, a każą sobie jeszcze za takie coś płacić. I ta miniaturka ze zmodowanej wersji na PC ;)

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

No ja za 42 zyle będę miał taką różnicę. Trochę przepaść, ostatnio grałem w to na PS3

 

https://youtu.be/PSJkDqP6mX4

 

vs

 

Shttps://youtu.be/TAUdqs4y-TQ

 

:obama::yao:

 

 

Nie, no spoko, wiadomo, że w takim przypadku różnica jest duża, ale to wciąż tylko podniesienie rozdzielczości, klatek i przesunięcie suwaków i oni za to biorą kasę. Coś co na PC zmieniasz w menu ustawień graficznych. Jak sobie pomyślę o takim np. GTA Redux, które jest darmowe i instaluje się w kilka minut, a poza grafiką  zmienia na plus i dodaje masę innych rzeczy (polecam zobaczyć co zmienia jeden DARMOWY mod https://gta5redux.com/features/ i porównać do tego co proponuje Rockstar) to ciężko uzasadnić pobieranie za ten "remaster" nawet 1zł.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

No względem PS3 to jeszcze lepsze tekstury, hdr, dużo zmniejszony popup, większy dtaw distance, większy ruch na ulicach itd. No i 720p w szarpanych 30 ks vs 4k w płynnych 60ks. 
Bardzo lubię V (w sumie jak każde GTA, no dobra IV uwielbiam) i dla mnie te zmiany to na loozie są warte cenę burgera w zestawie. 
 

PC do grania dla mnie nie istnieje, więc dla mnie bardzo dobry deal. Kto ma i lubi grać na PC to faktycznie nie ma co się pasjonować :)

 

Inne pytanie kiedy ja w to zagram? :reggie:

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, balon said:

No ja za 42 zyle będę miał taką różnicę. Trochę przepaść, ostatnio grałem w to na PS3

 

https://youtu.be/PSJkDqP6mX4

 

vs

 

Shttps://youtu.be/TAUdqs4y-TQ

 

:obama::yao:

 

 

Nostalgia mocno, pamiętam jak dziś pierwszą nockę z V w piątek po pracy, wtedy to naprawdę robiło mega wrażenie na ps3, nawet mimo rwącej animacji.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, XM. napisał:

Kiedyś to nie przeszkadzało, a teraz spadają dwie klatki i bolą oczy :(

No dokładnie, kiedyś nie przeszkadzało, teraz przeszkadza. 
Tak samo jak kiedyś nie przeszkadzał brak klimy w aucie.

Baaa średnio 20ks w GTA 4 w wersji na PS3 nie przeszkodziło pokochać tej gry. Co innego teraz odpaliłem jakiś czas temu na Ps3 to oczy krwawiły, szczególnie po zagraniu w wersję w 60ks na XSX. 

 

Tak serio, to nawet teraz dla mnie może być 30ks, ale jak zaczyna gubić klatki z tej wartości to już przejeb, szczególnie jak się w tej generacji smakuje prawie zawsze 60ks. Może to wiek i bania szuka większego komfortu.

22 minuty temu, Bartg napisał:

 

Nostalgia mocno, pamiętam jak dziś pierwszą nockę z V w piątek po pracy, wtedy to naprawdę robiło mega wrażenie na ps3, nawet mimo rwącej animacji.

Taaaa właśnie miałem to pisać po tym filmiku Square z wersji PS3. Szok co oni wyciągnęli z tych kalkulatorów pod koniec ich życia, to samo z TLoU

Odnośnik do komentarza

Tak jak wcześniej zauważono, jeśli ktoś ostatnią styczność z piątką miał na PS3/360, a chce sobie postrzelać w Los Santos to te 42zł nie jest takie złe, ale posiadając piątkę na PS4/XO/PC nie ma sensu wydawać na tę grę siana. Dla takich osób to powinien być upgrade za free, ale R* to c00rewka głodna hajsu bardziej niż EA i Ubi razem wzięte.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...