Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dałem się ogolić na te 40zł, ale ja grałem ostatnio w GTA V na PS3. Szczerze mówiąc nie powaliła mnie wtedy szczególnie ta gra, głównie za sprawą zjebanego systemu policji. No, ale stwierdziłem że odświeżyłbym sobie fabułę, w 60 fps i jakimiś udogodnieniami. Niestety okazuje się, że R wciąż ma wyjebane na singla i nawet w tej wersji na PS5 nie zadali sobie trudu by naprawić stare bugi czy dodać content z online do singla (chociażby niektóre auta czy stroje). :/

 

Szkoda też, że jednak nie oddzielili online od singla i wciąż jest ta sama wspólna lista trofeów, co u mnie na 99% oznacza brak platyny co jest mega irytujące. Ale tu w sumie 0 zaskoczenia, bo R robi najchujowsze trofea od zawsze. No i drugi minus że gra waży prawie 90gb, po wyjebaniu online pewnie byłoby o połowę mniej.

 

Swoją drogą, jak tak się przyjrzeć to nie ma jakichś ogromnych różnic w grafice od czasów PS3, co pokazuje że wycisnęli z tamtej maszyny ostatnie poty. A może, że lenie śmierdzące nie powinni kasować pełnej ceny po raz trzeci za kosmetycznego patcha? You be the judge.
 

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Czezare napisał:

Wchodzę do sklepu PSN na PS5, sprawdzam czy jest do kupienia GTA5 na tę konsolę po 42 zł. Szukam i nie mogę znaleźć. Jest tylko darmowy GTA5 Online. WTF?!

Wybierz GTA V wersji na PS4 i po prawej masz takie 3 kropki. Kliknij i pojawi sie opcja wyboru wersji - Grand Theft Auto V (PS5). Tez tego szukalem.

 

@smoo Slabe to porownanie, bo podczas jazdy widzimy tylko asfalt. Tu jest o wiele lepsze, gdzie widac, ze miejscami zmiany sa bardzo duze:

 

 

 

Odnosnie trofeow, nie dosc, ze ich nie zmienili, to na dodatek nie dodali nowych trofeow w trybie online dla tych wszystkich nowych trybow gry, ktore byly dodane na przestrzeni lat procz napadow.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
20 hours ago, Emet said:

Petarda.. właśnie na YT przed jakimś filmem wyskoczyła reklama... GTA VI. Oczywiście pseudo GTA z prerenderowanym trailerem (chyba ok 1 minutowym, nie zwróciłem uwagi) z logiem R*, GTA itd.

Do tego link pobrania do "GTA VI free".

Jakim cudem takie coś poszło na YT jako płatna reklama? :turned:

 

Ktoś zapłacił to poszło, pieniądz nie śmierdzi youtubowi ;) 

Odnośnik do komentarza

Rockstar robi się bezczelny xd

W ogóle jaki wałek. Jak wchodze w GTA5 to widzę normalnie do zakupu za 42 zl i przypadkiem mógłbym kupić drugi raz jakbym w excelku nie trzymał listy zakupionych cyfrówek. No ja pierdole.

 

Zainstalować mogę jedynie z biblioteki. Podobnie bylo z re-edycja Sherlocka po zmianie studia, ale tu kupowałem preorder chwile przed 15 marca.

 

Ci ktorzy juz kupili przed premierą - wejdzcie z poziomu PS5 do PSN -> GTA Online -> wybierz wersję -> GTA V (PS5). Nie wiem jak u was, ale mam ją normalnie do kupna po raz drugi.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No kiedyś dzieciaki grały w CSa i Starcrafta, a dzisiaj GTA Online oraz Forcika. Czy R* to najbardziej pazerna, antyludzka korporacja w giereczkowie? Zdecydowanie, ale czy można ich winić, że podnoszą pieniądze które są na ziemi? Sam bym podnosił.

Odnośnik do komentarza

Wziąłem na PS5, 42 zeta to nie majątek. Będzie to moje bez mała szóste podejście do tej gry i chyba ostatnie. Tym razem obiecuję sobie, że dotrwam chociaż do pojawienia się w fabule Trevora, bo do tej pory gra mnie śmiertelnie nudziła już na początku. Głównym powodem była naprawdę zjebana postać mydłkowatego Franklina. Mniej więcej ten sam nudny archetyp "bohatera" co Nico Belic z GTA4, której to gry również nie ukończyłem. Zobaczymy jak to będzie tym razem...

  • WTF 4
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Czezare said:

Wziąłem na PS5, 42 zeta to nie majątek. Będzie to moje bez mała szóste podejście do tej gry i chyba ostatnie. Tym razem obiecuję sobie, że dotrwam chociaż do pojawienia się w fabule Trevora, bo do tej pory gra mnie śmiertelnie nudziła już na początku. Głównym powodem była naprawdę zjebana postać mydłkowatego Franklina. Mniej więcej ten sam nudny archetyp "bohatera" co Nico Belic z GTA4, której to gry również nie ukończyłem. Zobaczymy jak to będzie tym razem...

 

To dość grubo, bo Trevor to się pojawia po 3h gry gdzieś? Franklin faktycznie stereotypowy murzyn z usa, ale Michael jest fajny ze swoim charakterem, a Trevor wiadomo top.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...