Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli tak: najszybsze czasy ładowania na wersji PS5, najpłynniejsze cut-scenki, nie ma flickeringu związanego z zastosowaną nową metodą AA, najbardziej realistyczne cienie, nowe animacje ognia a co z tym idzie wszystkich wybuchów w grze, natywny haptic feedback od padającego deszczu na dualsensie. No nic trzeba będzie się zaopatrzyć w tę wersję.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, GearsUp napisał:

Czyli tak: najszybsze czasy ładowania na wersji PS5, najpłynniejsze cut-scenki, nie ma flickeringu związanego z zastosowaną nową metodą AA, najbardziej realistyczne cienie, nowe animacje ognia a co z tym idzie wszystkich wybuchów w grze, natywny haptic feedback od padającego deszczu na dualsensie. No nic trzeba będzie się zaopatrzyć w tę wersję.

Zapomniałeś jeszcze o najlepszym draw distance i level of detail, największej ilości roślinności i najwyższym AF. A całkowity brak filckeringu i idealną ostrość idealnie potwierdza film od 7:09.

Odnośnik do komentarza
Cytat

największej ilości roślinności

 

Tu bym też polemizował. Na dalszym dystansie nadal poziom PS4 ale na krótszym w trybie fidelity?

 

Imo jest tu jej więcej niż na wersji PC.

 

dfe4trgtrht.thumb.jpg.ec3bde9b8e45c86bb2ef41849d764c47.jpg

 

 

Edit: oczywiście w żadnym wypadku nie twierdzę, że jest to lepsza wersja od tej PC (zwłaszcza z modami) tylko, że oferuje coś innego, nowego i równie dobrze te nowe rzeczy mogą zostać zaimplementowane do wersji PC ale póki co trzeba obadać jak to wygląda na PS5, zwłaszcza robiąc wielką rozpierduchę w mieście te nowe animacje ognia mogą robić robotę.

Edytowane przez GearsUp
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, GearsUp napisał:

 

Tu bym też polemizował. Na dalszym dystansie nadal poziom PS4 ale na krótszym w trybie fidelity?

 

Imo jest tu jej więcej niż na wersji PC.

 

dfe4trgtrht.thumb.jpg.ec3bde9b8e45c86bb2ef41849d764c47.jpg

 

 

Edit: oczywiście w żadnym wypadku nie twierdzę, że jest to lepsza wersja od tej PC (zwłaszcza z modami) tylko, że oferuje coś innego, nowego i równie dobrze te nowe rzeczy mogą zostać zaimplementowane do wersji PC ale póki co trzeba obadać jak to wygląda na PS5, zwłaszcza robiąc wielką rozpierduchę w mieście te nowe animacje ognia mogą robić robotę.

 

Tu mod eksplozji, z którego korzystam, zobacz np. 1:26, te "nowe" eksplozje od Rockstara "trochę" odstają:) ogólnie koleś odwalił chyba najlepiej wyglądające eksplozje w grach jakie widziałem.

 

 

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Najbardziej boli to, że R* odstawiło greedy move i kazało sobie płacić po raz kolejny za to samo, dodatkowo wykorzystując zagrywkę z fomo (o kurczaczki, -50% przez pierwsze trzy miesiące? To lepiej kupię już teraz, żeby później nie przepłacić!), a usprawnienia... no odblokowali klatki i są cienie ładniejsze, fakt.

Spoiler

Z drugiej strony bardziej boli mnie to, że dałem im się wydoić, bo lubię piątkę :( Ech, czuję się brudny i swędzi mnie cullen, ale fajnie się pyka.

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

gdzie tak drogo? :nosacz3:

  Pokaż ukrytą zawartość

też się dałem wydymać ale tylko na 40zł :kaz: 

 

Na obu platformach masz -50% do czerwca, na PS5 po tym czasie chyba GTAO też już nie będzie darmowe (czyli golarka robi brrrr na 170 złociszy, kawalerze) jak dobrze ich zrozumiałem:

image.png.6deafb9682e4e62e0766d9a5a6a79d40.png

image.png.3daa1959c5f26f0fc6d930de263726d8.png

 

Co do spoilera:

Spoiler

ja też, bo ściepiłem się z ziomkiem :kaz: Nie dostanie rockstarowa parówa pełnej kwoty, o

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Na obu platformach masz -50% do czerwca,

na sonce jest -75%, jakbym się ściepnął z ziomkiem to wyszłoby mnie 20zł

 

 

mniejsze z tym gdzie tanio gdzie drogo, wziałem bo singla przeszedłem jeszcze na PS3, na PS4 grałem tylko w online który był jeszcze wtedy bez zawartości i tez na pożyczonej kopii

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Square napisał:

Na pleju jest -75%.

Aaa widzisz, myślałem, że jest -50% ceny, ale GTAO za friko zbija ją jeszcze dodatkowo. Nawet c00rwa nie miałem jak tego zweryfikować, bo nie da się tego sprawdzić na storze nie mając konsoli :gayos:

  

1 minutę temu, Figuś napisał:

mniejsze z tym gdzie tanio gdzie drogo, wziałem bo singla przeszedłem jeszcze na PS3, na PS4 grałem tylko w online który był jeszcze wtedy bez zawartości i tez na pożyczonej kopii

Fakt. Perfidne to zagranie z ich strony, że kasują siano za dziewięcioletnią gierkę z lekkim puderkiem i mam tego świadomość. Jednak no fajnie mi się po tym Los Santos śmiga :nosacz2:

Odnośnik do komentarza

Jeśli na ps5 ilość detali na mapie online będzie taka sama jak w single player to zmiana platformy na nowszą ma sens. Bo każdy kto grał w GTAV ten wie że online jest mocno okrojone z detali i obiektów względem trybu fabularnego.  Brak zwierzaków, śmieci na ulicach, sekretnych pojazdów itd, co trochę kłuje w oczy i sprawia że gra wydaje się pusta.

Jeśli tego nie podciągną a jedynie poprawią samą grafikę i efekty świetlne to szkoda wydawać na nextgenowe GTAV kasę (tak jak na LiS remastered, gdzie zmian niemal nie widać wcale).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...