Skocz do zawartości

Forza Motorsport 4


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie byly nagrody za 2 i 3 miejsce ?

Nic :) Co się niezbyt spodobało. Ale to główna wygrana miała robić reklamę i zrobiła. Z drugiej strony czytałem o wygranych na torze kartingowym i tam już 2nd i 3rd dostali nagrody. Niestety relacja była taka, że nawet nie wiadomo czy ktoś z czołówki Forzy coś wygrał na torze kartingowym.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przeciętny ten pack. To przedostatni darmowy dla tych co mają SP?

jak może być darmowy jak za SP się płaciło, dodatek albo ostatni albo przedostatni.

 

Kupiłem car pack z listopada i czarne kwadraciki w liście zawodów pozostają niezmienione co by oznaczało że powinny być dla nowych tras, oby.

Odnośnik do komentarza

mam takie pytanko czy ktoś z was próbował zrobić coś takiego, a mianowicie mam drugiego xbox'a i chciałem na nim zagrać w forze 4, ale chciałem skorzystać z paczek samochodów które kupiłem na pierwszej konsoli, ściągnąłem paczki poprzez historie pobierania wszystko ok, ale w samej grze nie mam dostępu do tych samochodów, czy to normalne?

dodam,że na obu konsolach gram na tym koncie na którym zakupione zostały dodatki. przeniesienie licencji też nie wchodzi w grę ponieważ potrzebuje dodatków na obu konsolach :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na chwilę obecną to jest plota.

 

Ale biorąc pod uwagę, że już wiadomo, że M$ ma dwie duże zapowiedzi odnośnie marki Forza, a Forza Horizon jest już praktycznie pewniakiem (trailer + forzahorizon.com zarejestrowane przez M$), to nie zdziwię się jak ten dodatek okaże się prawdą. Tym bardziej, że jakoś teraz kończy się chyba umowa EA z Porshe.

Odnośnik do komentarza

Porsche Don, PorsChe :)

 

jeżeli dodatek okaże się prawdą to rewelacja. Dziwne że dopiero w tej odsłonie zdecydowali się na GS'owy dodatek ale przyjmę go z radością. fajnie by było jakby oprócz nowych aut dorzucili choć jedną nową trasę.

 

edit: http://www.xbox360achievements.org/news/news-11024-Porsches-Returning-to-Forza-With-the-Forza-4-Porsche-Expansion-Pack.html

 

ponoć w maju ma wyjść DLC.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...